Homeboy صنایع به طور موقت در میان coronavirus محدودیت

Homeboy صنایع غیر انتفاعی کمک به اعضای باند سهولت از آن زندگی برای 32 سال در لس آنجلس به طور موقت تعطیل به عنوان یک نتیجه از محدودیت های در نظر گرفته شده برای توقف گسترش coronavirus.

“من اینجا هستم در یسوعیون جامعه که در آن همه ما در پناه و در محل و در خانه بازداشت’ به عنوان homies آن تماس بگیرید” بنیانگذار و پدر گرگ بویل گفت: در یک پیام ویدئویی تعبیه شده در ایمیل ارسال شده به مشترکین شنبه صبح. “همه ما در حال تلاش برای مقابله با تاثیر از این بیماری همه گیر است که تغییر تمام زندگی ما است. ما تا حد زیادی سپاسگزار از کمک و حمایت خود را در طول 32 سال گذشته از Homeboy صنایع.”

Homebody صنایع است و در عین حال یکی دیگر از موسسه اعلام بسته شدن روز پس از لس آنجلس مقامات کارگردانی میله مراکز تناسب اندام و سینما به دید و رستوران ها به محوری برای بایگانی اطلاعات تنها.

در این پیام ویدئویی بویل گفت که او با برقراری ارتباط از طریق متن با مردان و زنان سازمان خود را در خدمت.

تبلیغات

“آنها از ارسال پیام هایی که پر از لطف و عشق فراوان و سخاوتمندانه اعتقاد انعطاف پذیر امیدواریم که ما می تواند همه اصلاح به عنوان اولین پاسخ دهندگان به عنوان افرادی که پاسخ با صبر و شکیبایی با یکدیگر و مهربانی و وسيع گستره محبت است که احساس می کند مانند خدا ما,” او گفت:.

بویل آغاز شده و سازمان خود را در سال 1988 با شغل برای آینده در دولورس ماموریت محله در بیل هایقتس. که بعدها Homeboy صنایع یک شرکت با خدمات رایگان و برنامه های چنین به عنوان شغل-آموزش سایت در نانوایی بازیافت و silkscreen فروشگاه و حتی ارائه می دهد Homeboy کالا با نقل قول الهام بخش.

در علاوه بر این به کار آموزش احترام L. A. کشیش گفته شفا بخش مهمی از این فرایند است. به همین دلیل Homeboy فراهم می کند شال خدمات از جمله آموزش و پرورش, بهداشت روانی, مشاوره ماده-سوء استفاده از پشتیبانی و یک حذف تاتو عملیات اجرا شده توسط داوطلب پزشکان و پرستاران. بیل امیدوار بود برای دیدن بیشتر گسترش خدمات به بالا و در حال حرکت رو به جلو با برنامه های ساخت خود مسکن مرکز.

با وجود تصمیم خود را به طور موقت نزدیک آن محله چینی ها-بر اساس ستاد بویل نوشت که تیم خود را ادامه خواهد داد به ارائه “ما بسیاری از خدمات حیاتی” به Homeboy خانواده است.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر