مراسم آتش مقدس به مناسبت ارتدوکس عید پاک برگزار می شود در نزدیکی خالی اورشلیم کلیسا

بزرگنمایی این تصویر

یک روحانی ارتدوکس دارای آتش مقدس برای انتقال به عمدتا ارتدوکس کشور از کلیسای مقبره مقدس به طور سنتی اعتقاد بر این توسط بسیاری از مسیحیان به این سایت از مصلوب شدن و دفن عیسی مسیح است. در قم سنتی مراسم آتش مقدس نامیده می شد خاموش در میان coronavirus در روز شنبه. آریل Schalit/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آریل Schalit/AP

به روز شده در 2:14 p. m. ET

Coronavirus را متوقف سنت آتش مقدس در شنبه قرن ها مراسم برگزار می شود سالانه در آرامگاه عیسی مسیح در اورشلیم روز قبل از عید پاک در شرق مسیحی ارتدکس تقویم. اما برخی از تنظیمات ساخته شد.

معمولا دهها هزار نفر از زائران بسته کلیسای مقبره مقدس و فراگیر Edicule به خلوتگاه درونی است که خانه های نقطه ای که در آن سنت می گوید عیسی entombed و زنده.

در این سال هیچ زائران حضور داشتند. کلیسا بسته شده به بازدید کنندگان پس از ماه گذشته به عنوان تمام خانه عبادت در سرزمین مقدس باید توقیف درهای خود را.

در این مراسم پخش شد زنده به ده ها هزار مسیحی ارتدکس مؤمنان در سراسر جهان است. روحانیت از یونانی ارتدوکس ارمنی قبطی و سریانی کلیساها نشان داده شد در این مراسم با چند پلیس اسرائیل ایستاده گارد.

یک گروه کوچک از روحانیون, برخی با پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایستاده گارد در Edicule درب مهر و موم شده با موم. یونانی ارتدوکس ایلخانی در اورشلیم Theophilos سوم نمی پوشیدن ماسک. او محاصره سردابه پوشیدن تاج طلایی و vestments در حالی که تنها روحانی شعار می دادند.

سپس ایلخانی را برداشته طلایی مظاهر و وارد مقبره. لحظاتی بعد او پدید آمده و با تکان دادن شمع روشن به عنوان زنگ کلیسا chimed.

ظهور ناگهانی آتش مقدس است گفت: به عنوان یک معجزه در حال وقوع در داخل آرامگاه هر سال در ساعت 2 بعد از ظهر در زمان عادی شعله به سرعت گسترش در میان نشئه زائران حمل شمع تا کاورنو کلیسا پر از نور است.

مانند هر سال motorcades سوار شعله در لامپ های کوچک به ارتدوکس جوامع در کشور همسایه اردن, کرانه باختری و غزه است.

معمولا شعله مگس با زائران مسیحی ارتدکس جوامع عمدتا در شرق اروپا است. در این سال با مسافرت هوایی لغو شد و اسرائیل ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی, 10 خالی پروازها در زمان خاموش از تل آویو حمل آتش مقدس به جوامع مسیحی ارتدوکس در روسیه, اوکراین, یونان, قبرس, گرجستان, رومانی, Moldova, بلاروس لهستان و قزاقستان.

به دلیل قرنطینه محدودیت Akiva Tor اسرائیل وزارت امور خارجه گفت: لامپ های حمل شعله آورده بودند توسط کاروان به این فرودگاه منتقل و در هواپیما مراحل با هیچ خدمه پرواز پیاده.

در یونان آتش مقدس استقبال شد توسط یک اسقف و 15 عضو گروه در آتن فرودگاه بین المللی, اما شعله بود توزیع شده به کلیساها در این سال به عنوان مرسوم است در یونانی روزانه دارد گزارش شده است. مقامات یونانی را ممنوع اجتماعات کلیسا برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. شعله شد و به جای نگهداری در آتن مقر بیت المقدس اسقفی.

جوانا Kakissis کمک به این گزارش از آتن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>