آفتابی و خیلی گرم آب و هوا در منطقه لس آنجلس در روز شنبه انتظار می رود که خود را به کولر درجه حرارت بادهای قوی و امکان دوش گرفتن بعد از یکشنبه.

پیش بینی می گویند که قوی کم فشار سیستم از شمال غربی اقیانوس آرام حرکت خواهد کرد از طریق منطقه بعد در روز یکشنبه آوردن بسیار بادهای سرد و دمای خطرناک دریاها و شانس, دوش نور و کم ارتفاع برف.

پیشانی نظام است و انتظار می رود در حرکت به طور ناگهانی در اواسط تا اواخر بعد از ظهر. درجه حرارت را جست و خیز کردن با مهیج ترین قطره از 10 تا 15 درجه پیش بینی ساحلی و دره مناطق با توجه به خدمات ملی آب و هوا. درجه حرارت در دهه 60 و پایین تر 70s پیش بینی می شود برای این مناطق.

این طوفان می تواند به دوش دارد 20 تا 30 درصد شانس پیش بینی می گویند — و برف سطح انتظار می رود به رها کردن به 2000 تا 3000 پا است که می تواند پیچیده سفر از طریق کوه عبور می کند از جمله ایالتی 5 راهرو.

تبلیغات

اما بادهای قوی انتظار می رود که مطرح بزرگترین خطر با پیش بینی هشدار ممکن است قطع درختان و خطوط برق و خطرناک شرایط سفر.

“باران است حداقل از این تهدید گفت:” دیو Bruno یک هواشناس با سرویس آب و هوا در اخنرد. “آنچه که ما فکر می کنم در حال رفتن به بزرگترین اثر این طوفان سیستم بسیار قوی در شمال غربی و شمال بادها آن را بیش از بسیاری از کالیفرنیای جنوبی است.”

لس آنجلس ونتورا و سانتا باربارا کوه ها می توانید ببینید gusts از 70 تا 80 مایل در ساعت با جدا gusts تا 90 مایل در ساعت در windiest مناطق مانند قله بالاتر از بزرگراه میان ایالتی 5. Gusts از 60-70 مایل در ساعت در حال پیش بینی دره.

اوج این رویداد است که انتظار می رود آمار اواخر یکشنبه شب از طریق یک شبه ساعت. خدمات آب و هوا انتظار دارد به موضوع بالا باد هشدارها و مشاوره برای مکان های مختلف.

تبلیغات

“این اجرا از آسیاب باد رویداد” برونو گفت. “آن خواهید بود یکی از آنهایی که قوی تر از سال است.”

مسافران توصیه به بررسی جاده ها, به گزارش, به خصوص اگر از رفتن را از طریق انگور و یا به کوه ها.

بادها نیز انتظار می رود به شلاق تا شیب دریاها و بالا گشت و گذار در امتداد منطقه سواحل است.

“از آن خواهد شد بسیار خطرناک برای boaters در هر زمان از فردا بعد از ظهر از طریق دوشنبه” برونو گفت. “باد در حال رفتن به آن را بسیار خطرناک در سراسر آبهای ساحلی.”

درجه حرارت در حال انتظار باقی می ماند سرد به هفته آینده با شرایط انجماد ممکن است در برخی از وزش پناه, مکان های یکشنبه شب. خواهد شد که به دنبال گسترده تر یخ در دوشنبه شب هنگامی که بادهای مرگ پایین اما توده هوای سرد باقی می ماند بیش از منطقه Bruno گفت.

در طول روز دوشنبه با این حال دمای هوا در 50s در بسیاری از مناطق احتمالا رسیدن به پایین 60s در گرمترین مناطق ساحلی.

“این کار بسیار سردتر از این در اینجا” برونو گفت. “ما شاهد خواهید بود سرد روز و شب های سرد مناسب از طریق پنج شنبه.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im