ان پی آر

“او فوق العاده اشتباه’: پدر و مادر یک کودک مبتلا به اوتیسم در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

Feda Almaliti با پسر 15 ساله Muhammed که شدید اوتیسم. “Muhammed است, پر انرژی, دوست پسر که نمی فهمید چه خبر است راست, در حال حاضر,” او می گوید. Feda Almaliti پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Feda Almaliti

زندگی با همه گیر شده است دشوار است برای همه: جداسازی نیاز به پوشیدن دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و تنظیم به کار و یا یادگیری از خانه.

برای کسانی که زندگی و یا مراقبت از کسی که مبتلا به اوتیسم این چالش ها می تواند به صورت تصاعدی سخت تر است.

“پوشیدن دستکش یا ماسک, شما می دانید, چیزهایی که می خواهم ؟ که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد در اینجا می گوید:” Feda Almaliti.

Almaliti مادر 15 ساله Muhammed که شدید اوتیسم. او همچنین نایب رئیس شورای ملی شدید اوتیسم.

در یک عاطفی مصاحبه با NPR او توصیف تلفات بحران کنونی در خانواده و دیگران مانند او.

“Muhammed است, پر انرژی, دوست پسر که نمی فهمید چه خبر است در حال حاضر. او را درک نمی کند که چرا او نمی تواند به مدرسه برود. و مدرسه یکی از مکان های مورد علاقه خود را برای رفتن. او را درک نمی کند که چرا او نمی تواند به یک پیاده روی در مال وقتی بود که یکی از چیزهای مورد علاقه خود را انجام دهید. او نمی داند که چرا او نمی تواند به پارک بروید چرا او نمی تواند پایین رفتن به فروشگاه مواد غذایی” Almaliti می گوید. “بنابراین او را فوق العاده اشتباه در این زمان هنگامی که ما همه اشتباه اما او واقعا نمی آن را درک کنند.”

در اینجا گزیده ای از این مصاحبه.

چگونه آموزش از راه دور کار را برای پسر خود که به زبان محدود و مشکلات دیگر?

آن کار نمی کند برای او. و من فکر نمی کنم این کار برای بسیاری از بچه ها او را دوست دارم. بچه های ما باید بسیار ساختار یک به یک و تخصصی معلمان و کارکنان به آنها آموزش دهد. ما نمی تواند انجام دهد که از طریق اینترنت.

شما یک مقاله و به نقل از یک مطالعه از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است که در بر داشت که مادران کودکان مبتلا به اوتیسم را تجربه استرس سطح قابل مقایسه با کسانی که از مبارزه با سربازان. و آن این است قبل از اینکه شما لایه مرگبار آنفلوآنزای مرغی در بالای همه چیز.

این ادراک و فهم. … ما نمی دانیم هنگامی که آن را به پایان. ما نمی دانیم که چه خبر است و برای مقابله با اوتیسم در خانه باعث می شود آن را حتی سخت تر است. تنها پشتیبانی که من را از طریق آن است که از طریق همکار به اوتیسم پدر و مادر است. ما باید زوم تماس و ما سعی می کنیم برای پیدا کردن طنز در این چیز. … ما فقط تلاش برای تکیه بر هر یک از دیگر برای دریافت از طریق. زیرا من می توانم آن را به تنهایی. هیچ کس نمی تواند.

چه در مورد بقیه خانواده خود را? چگونه آنها مقابله?

آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند در هر روز است. … اما من نمی دانم که چگونه به دقت انتقال آن واقعا سخت است. … این واقعا سخت است چرا که من تقریبا احساس می کنم مثل هیچ کس ما را می شنود. چون پسر من واقعا صحبت کنید. او حرف نمی زند. و من قرار است به صدای او. و هیچ کس را گوش دادن به آنچه در جریان است برای خانواده های ما. شما می دانید که هیچ کس می شود که ما فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان coronavirus مردم است. Coronavirus در حال رفتن به می آیند و بروید. اوتیسم در اینجا به ماندن است. …

ما به شدت نیاز به کمک اضافی برای دریافت از طریق این. و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اوتیسم حمایت از کارگران و مشاوران و معلمان و مراقبان به عنوان اساسی به عنوان پرستاران و پزشکان و باید با توجه به همان امکانات رفاهی است. مردم درک نمی کنند که برای ما خانواده ها و مراقبان ما اولین پاسخ دهندگان. نیازهای ویژه مدارس ما در بیمارستان است. معلمان ما هستند و ما هواکش. و ما نمی توانیم این کار را بدون آنها.

گوش دادن به مصاحبه کامل در لینک صوتی بالا.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *