در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم که تا کنون در Harvey Weinstein را محاکمه

بزرگنمایی این تصویر

Harvey Weinstein می رسد در یک دادگاه منهتن برای تجاوز به عنف در دادگاه در روز دوشنبه ، این هفته دادستان پیچیده مورد خود را در برابر سابق هالیوود تولید که شامل شهادت از Annabella Sciorra, جسیکا مان و میمی هیلی در میان دیگران که در زمان شهادت ایستاده. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Lennihan/AP

یادداشت سردبیر: این گزارش شامل گرافیک توصیف از تجاوز جنسی.

دادستان به استراحت مورد آن است.

بیش از دو هفته پس از دادستان منهتن ساخته شده افتتاح اظهارات در Harvey Weinstein آزمایشی خود را شاهدان گفته اند که قطعه خود را و مردم از ایالت نیویورک را واگذار مرحله به دفاع از خود تیم.

سابق هالیوود megaproducer می تواند در صورت زندگی در زندان اگر به جرم تجاوز و درنده تجاوز جنسی اتهامات او بارها و بارها رد شده است. Weinstein التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات در منهتن, ریخته گری, حوادث که به طور کامل رضایت طرفین برخورد. در حال حاضر خود به دفاع تیم خود را دریافت کنید به نوبه خود به مطبوعات خود را در مورد.

اما قبل از محاکمه حرکت می کند, آن را به ارزش مکث به بررسی و تأمل در آنچه تا کنون اتفاق افتاده. در اینجا یک پنجره در دادستانی مورد گفت: در چهار لحظات مهم.

  1. Annabella Sciorra: “من آرزو من تا به حال هرگز در را باز کرد.”
  2. میریام هیلی: “من فقط چک کردن و تصمیم به تحمل آن است.”
  3. جسیکا مان: “من نمی خواهم داوران به می دانم که او از من است متجاوز.”
  4. حمایت از شهود: “من گفت: ‘نه’, تمام وقت است.”

Annabella Sciorra

اول از شش زن را به ایستادگی و متهم Weinstein تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی بازیگر بازگو حادثه در زمستان 1993-94, تقریبا سه سال پس از او برای اولین بار ملاقات تولید کننده.

او گفت: Weinstein به او یک خانه سوار بعد از یک مهمانی شام. پس از رها کردن او, او گفت:, تولید کننده دوباره در درب او را مجبور راه خود را از طریق و شروع unbuttoning پیراهن خود را به عنوان به زودی به عنوان او در داخل آپارتمان خود را. سپس او گفته هل او را بر روی تخت جایی که او برگزار شد و مورد تجاوز قرار گرفته ،

او به یاد می آورد که بلافاصله بعد از آن او هم به زور انجام می شود دهان او بر او اعتراض. “این است که برای شما” او به او گفت: با توجه به Sciorra.

“من می خواستم به تظاهر آن را هرگز اتفاق افتاده است,” او گفت: بلافاصله پس.

“من فکر کردم که او یک فرد خوب. من فکر کردم که او یک OK مرد,” او اضافه شده است. “من احساس اشتباه گرفته شود. من احساس مثل من آرزو من تا به حال هرگز در را باز کرد.”

در طول عبور-معاینه Weinstein دفاع تیم مورد سوال چگونه تولید می تواند آن را به Sciorra آپارتمان ساختمان گذشته خود دربان و تمام راه را به درب خود را بدون او دانستن. و آنها با تمرکز بر این واقعیت است که او را بلافاصله گزارش ادعا حادثه به پلیس.

Sciorra همچنین گفت او بعدها مورد آزار و اذیت او را با پیام و تعجب بازدیدکننده داشته است در حالی که او فیلمبرداری یک فیلم در لندن است. اما او تا حد زیادی اجتناب شود یک تماس با او را — جز به او گفت: به صورت قابل توجه دیگری حادثه: در طول سال 1997 جشنواره فیلم کن در فرانسه او باز درب اتاق هتل برای پیدا کردن او “در لباس زیر خود را با یک بطری از روغن بچه در یک دست و یک نوار ویدئویی در دیگر.”

Sciorra گفت: او زمانی که او موفق به تماس با کارکنان هتل تا اتاق.

بزرگنمایی این تصویر

در این دادگاه طرح متهم Harvey Weinstein (سمت چپ) گوش به عنوان دستیار دادستان منطقه منهتن مگان هست (سفید) صحبت می کند با شاهد میمی هیلی در طول هیلی شهادت در اواخر ماه گذشته. هیلی شهادت دادند که Weinstein تحت فشار قرار دادند و او را بر روی تخت و تجاوز جنسی او با وجود ضربات و درخواست برای متوقف کردن. Aggie کنی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Aggie کنی/AP

میریام هیلی

یک چیز به یاد داشته باشید: هیلی به تازگی تغییر نام خانوادگی او را از Haleyi تا حدودی به دلیل توجه منفی در ارتباط با دادگاه است.

هیلی گفت: دادگاه که در تاریخ 10 جولای 2006 زمانی که پس از آن-دستیار تولید در Weinstein آپارتمان در, دعوت, تولید کننده تحت فشار قرار دادند و او را به یک اتاق خواب و روی تخت. او گفت: او را نادیده گرفت تظاهرات که او عادت ماهانه حذف او تامپون و زور انجام می شود دهان او را به عنوان او بارها و بارها به او گفت که هیچ.

“من حتی نمی تواند دور از او در همه, اجازه دهید به تنهایی خارج از آپارتمان” او گفت:. “در نهایت پس از یک در حالی که من فقط چک کردن و تصمیم به تحمل آن است. که امن ترین چیزی که برای من در آن نقطه است.”

بعد از آن در همان ماه هیلی گفت: او رفت و به Weinstein هتل به مقابله با او. او تا به حال او آمد تا به اتاق خود که در آن او گفت که او تا به حال رابطه جنسی با او در حالی که او مقاومت در برابر نیست.

“من احساس بی حس,” او گفت: با توجه به احساس تحقیر در پیدا کردن خودش در یکی دیگر از درماندگی و موقعیت. “من احساس مانند یک ادم سفیه و احمق و من احساس بی حس.”

Weinstein تیم به دنبال تضعیف هیلی حساب سوال که چرا او ادامه داد: به ماندن در تماس با او تبادل دوستانه ایمیل و پیام های دیگر.

بزرگنمایی این تصویر

جسیکا مان می رسد در منهتن دادگاه جنایی در اواخر ماه گذشته. شهادت ارائه شده توسط این بازیگر سابق موجود در برخی از مواد منفجره در برابر اتهامات Harvey Weinstein که چهره چشم انداز زندگی در زندان اگر در همه محکوم به شمارش. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

جسیکا مان

مان اظهارات همراه با هیلی فرم بنیاد از اتهامات عنوان شده علیه.

یک بازیگر مشتاق در آن زمان او گفت که او ملاقات دادند در یک مهمانی در اطراف شروع سال 2013 است. آنها تا به حال چند مطلب برخورد به طور معمول در احزاب و او تا به حال او را دعوت به. سپس مان گفت: شام با او و او را دوست زن به پایان رسید و هر سه در یک مجموعه هتل در لا بعد از آن سال.

او گفته کشیده مان را به اتاق خواب و درب بسته, خروج, دوست, دوست در اتاق دیگر و انجام سکس دهانی بر او بر او اعتراض. این اتهام حادثه به دلیل آن رخ نداد در منهتن گنجانده شده است در اتهامات عنوان شده علیه.

اما مان گفت او ادامه داد: به دیدن او پس از آن که آنها توسعه یک رابطه جنسی او را به عنوان “بسیار اهانت آمیز.” “من فکر کردم که او ناقص و ابهام جنسی” او گفت: دادگاه با اشاره به “زخم شدید” گرافیک و جزئیات در مورد Weinstein بدن. دیگر شاهد بازگو شبیه قصه.

در طول سفر به شهر نیویورک مان گفت: او مرتب به دیدار Weinstein با دو نفر از همکاران او را بیش از صبحانه در هتل. اما وقتی که او رفت طبقه پایین او گفت که او در بر داشت او را به رزرو یک اتاق در میز جلو با وجود اعتراض. او سپس گفته کشیده او طبقه بالا خواستار او عریان و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی بدون استفاده از حفاظت.

در طول بازجویی در دفاع وکیل مدافع با اشاره به آنچه آنها گفته بودند مخ زن و چاپلوس پیام او فرستاده شده به Weinstein و یا دیگران در مورد او. به عنوان بخشی از این مناجات از پیام آنها درخواست شده است که او با خواندن نامه ای که او نوشت: ستایش دادند که همچنین شامل یک مرجع به یک جداگانه تجاوز جنسی در او گذشته است. اما او به عنوان خوانده شده نامه مان خراب شد در sobs و مجبور به ترک دادگاه.

پس از بازجویی از سر گرفت و روز بعد مان را به عقب رانده و بر خط از سوال گفته او مکاتبات نبود نکته مهم است.

“من نمی خواهم داوران به می دانم که او من است, متجاوز,” او گفت: Weinstein وکیل “و من امیدوارم که من می تواند همچنان به توضیح پویا چرا من درگیر با او. منظورم این است که من تجاوز می کرد; آن را بی ربط است.”

حمایت از شهود

دادستان همچنین پشتیبانی خود را در مورد داستان از چندین زن دیگر که باعث شهادت آنها تحت استثنا به آنچه به نام “Molineux قانون است.” که ارائه محدودیت های این نوع از شواهد به طور معمول مجاز در دادگاه هنگامی که آن را به طور مستقیم مرتبط است, اما گاهی اوقات قضات را اعتراف حساب های اضافی اگر آنها نشان می دهد یک الگوی رفتاری.

فیلادلفیا دادستان به عنوان مثال با استفاده از تاکتیک موفقیت در به دست آوردن 2018 تجاوز جنسی محکومیت در برابر بیل کازبی.

در Weinstein مورد اتهامات علیه او تاسیس شد و در شهادت مان هیلی و Sciorra — اما قاضی James Burke مجاز سه نفر دیگر از زنان به شهادت در دادگاه: Tarale وولف, سحر Dunning و لورن جوان است.

داستان زنان گفت: مشترک شباهت قابل توجه: زنان جوان بودند که مشتاق هنرپیشه یا مدل با احتیاط نشست با تولید کننده ای است که dangled وعده شغل و نقش فیلم تنها برای پیدا کردن خود را به طور غیر منتظره به تنهایی با او در خانه خود و یا در یک اتاق هتل.

گزاره groped, و تجاوز به عنف گفته می شود به دنبال.

“من گفت: ‘نه’, تمام وقت; که من تا به حال دوست پسر; که من علاقه مند نبود” جوان گفت: از یک حادثه در سال 2013 ادعا که او در گوشه ای و تجاوز جنسی در یک هتل ، “او حمل در گفتگو با” این چیزی است که همه بازیگران را به آن را.’ “

NPR رز فریدمن کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر