هپاتیت A شیوع مرتبط به ساحل طولانی steakhouse, مقامات بهداشتی می گویند

یک شیوع هپاتیت A است که در بیمارستان بستری چندین نفر شده است مربوط به یک ساحل طولانی steakhouse, سلامت, مقامات گفت.

همانطور که از صبح روز دوشنبه هشت مورد از این بیماری عفونی تایید شده است در افرادی که dined در 555 شرق آمریکا Steakhouse در یا در اطراف آستانه کریسمس با توجه به طولانی, ساحل, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

منبع این بیماری هنوز در دست بررسی اما شام که خوردند در رستوران در اطراف آن زمان ممکن است در معرض و باید به دنبال توجه پزشکی اگر آنها را تبدیل به بیمار, سلامت, مقامات گفت.

هپاتیت یک بر بیماران کبد و می تواند باعث خستگی و بی اشتهایی معده درد و تهوع و تیره ادرار و زردی — زردی چشم یا پوست.

تبلیغات

“ما در حال آگاه از قرار گرفتن در معرض به طوری که مردم می توانند بلافاصله به دنبال مراقبت های پزشکی اگر آنها شروع به توسعه علائم” دکتر Anissa Davis, طولانی, ساحل سلامت, افسر, در بیانیه ای گفت. “افرادی که واکسینه شده اند برای هپاتیت A یا باید به حال این بیماری ها محافظت می شود. کسانی که سیستم ایمنی بدن به ویروس هپاتیت باید مشورت پزشکی خود را ارائه دهنده اگر آنها توسعه علائم و اجازه ارائه دهنده خود را می دانم که آنها ممکن است در معرض ویروس هپاتیت A.”

کارکنان و مدیریت در steakhouse در حال همکاری با وزارت بهداشت و جلوگیری از عفونت های دولتی و رستوران مطرح نیست یک خطر بهداشت عمومی در این زمان.

“بالاترین اولویت ما ایمنی مواد غذایی کیفیت مواد غذایی و خدمات بینظیر و گفت:” کلی Ellerman سخنگوی رستوران. “در این گزارش از وزارت بهداشت و درمان نشان نمی دهد هر کسی که dined در رستوران ما و یا هر کارمند است که با این نسخهها کار در رستوران ما بودند مستقیم علت این شیوع هپاتیت A.”

هپاتیت A علائم ظاهر می شود دو تا هفت هفته پس از قرار گرفتن در معرض مقامات بهداشتی می گویند و معمولا توسعه بیش از چند روز.

تبلیغات

این بیماری را می توان از طریق مواد غذایی آلوده و آب می شود و یا منتقل شده از مدفوع به دهان است.

در حالی که تمرین خوب بهداشت از جمله شستن دست ها می تواند کمک به جلوگیری از بالقوه عفونت مقامات بهداشت همچنین توصیه واکسینه شدن در برابر هپاتیت A.

“مردم بیش از 50 تمایل دارند بیشتر در معرض خطر از آنجا که آنها به طور کلی نه ایمنی نه واکسینه” امیلی گفت: Holman, بیماری مسری کنترل برای شهرستان. “که یکی از بزرگ برای هپاتیت A.”

ساحل طولانی است به دنبال اعلام خبر شیوع در سن برناردینو کانتی که در آن مقامات بهداشت گفت: وجود داشته است 42 تایید موارد پس از آغاز سال گذشته است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>