بهداشت و درمان کارگران از ترس بیشتر coronavirus خطر با توجه به ایمنی دنده کمبود

مقامات فدرال را آغاز کرده اند اصرار بهداشت و درمان کارگران را به سوئیچ از ماسک صورت ماسک به looser فولاد آنهایی که یک حرکت است که بالا بردن آلارم در میان پزشکان و پرستاران که می گویند آنها در حال حاضر خواهد شد کمتر محافظت زمانی که درمان بسیار عفونی coronavirus بیماران.

ناگهانی دستورالعمل تغییر اعلام کرد روز سه شنبه توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که به منظور کاهش بلندی کمبود ایمنی دنده. اما برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران از ترس آنها قرار داده خواهد شد در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس است که به نوبه خود باعث افزایش شانس خود را از گسترش این بیماری در میان بیماران و دیگر کارگران است.

ظهور مشکلات بر کیفیت و کمیت دنده محافظ, است آخرین چالش های پیش روی کشور به عنوان تعدادی از افراد آلوده است انتظار می رود به سرعت در حال رشد در هفته های آینده.

“ما بیشتر در معرض کارگران در جهان در حال حاضر به این ویروس هستند خط مقدم بهداشت و درمان کارگران گفت:” دکتر مایک رایان رئیس بهداشت و درمان اضطراری در برنامه سازمان بهداشت جهانی است. در سطح جهان جاری کمبود می تواند “خطر اخلاقی” سلامت کارگران که برای درمان COVID-19 بيمار بدون دنده محافظ مناسب, او گفت:.

تبلیغات

“شما می خواهم می شود که سلامت کارگر ؟ شما می خواهم به یک دکتر یا یک پرستار نیاز به درمان یک بیمار دانستن و کامل است که شما نه می کند ؟ که به عنوان یک معضل است که بدون سلامت کارگر و بدون کارگر بهداشت در جهان باید به صورت” او گفت:.

قبل از این هفته در ایالات متحده مقامات بهداشتی توصیه کرده بود که پزشکان و پرستاران در درمان مشکوک یا تایید coronavirus بیماران پوشیدن N95 ماسک به نام ماسک است که طراحی شده برای فیلتر کردن در مورد 95% از ذرات هوابرد. اما مقامات در حال حاضر محدود کردن استفاده از آنها به کشش ملی ذخایر که شامل تنها حدود 1% از ماسک است که کارشناسان پیش بینی می شود مورد نیاز است.

CDC ارشاد جدید توصیه دنده محافظ ساخته شده از شل تر-اتصالات فولاد ماسک و خواستار تغییر “یک جایگزین قابل قبول زمانی که زنجیره تامین از ماسک نمی تواند برآورده تقاضا است.”

The CDC has moved away from urging providers to use N95 while treating COVID-19 patients.

فولاد ماسک را ارائه همان نوع حفاظت به این N95 ماسک, که بیشتر نصب شده است.

(Ana B. Ibarra / کالیفرنیا Healthline)

تبلیغات

تنفسی ماسک های برتر در نظر گرفته چرا که آنها ارائه سفارشی و مناسب و جلوگیری از ویروس زمانی که آن را aerosolized مانند طول لولهگذاری. فولاد ماسک نمی شکل یک مهر و موم در اطراف صورت و نه به عنوان موثر در مسدود کردن قطرات کوچک.

گزارش های اولیه نشان می دهد این رمان coronavirus معمولا انتقال از فرد به فرد از طریق سرفه و عطسه با توجه به CDC نشان می دهد که یک بیمار باید به اندازه کافی برای محافظت از کارکنان. مقامات فدرال هنوز هم توصیه که کارکنان پوشیدن تنگ تر ماسک در طول مراحل است که ممکن است باعث سرفه و ویروس های موجود در هوا است.

در عین حال تقاضا برای بیشتر دنده محافظ را افزایش داده اند که ایالات متحده ارائه دهندگان خدمات پزشکی را تماشا کرده اند در وحشت به عنوان پزشکان و پرستاران در تلاش برای درمان تعداد زیادی از افراد بیمار وجود دارد. با توجه به یک مطالعه20 درصد از ایتالیایی بهداشت حرفه ای مشغول به کار در خط مقدم از شیوع تبدیل شده اند آلوده به COVID-19.

در ایالات متحده, که در آن بیمارستان ها نیروبخش برای شبیه خروش صدها نفر از کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر فرستاده شده به خانه به دلیل امکان coronavirus قرار گرفتن در معرض.

“من آمده ام به تحقق است که من قصد دارم برای گرفتن این نکته گفت:” یک کارمند در یکی لس آنجلس درمانگاه پیاده روی در جایی که N95 ماسک به طور کامل از بین رفته اند. او گفت: کلینیک مدیران مصمم است که مقاله یی هنوز هم در بورس خواهد بود به اندازه کافی برای محافظت از کارکنان از COVID-19.

“انکار است که واقعا خسته کننده است,” او گفت:.

مقامات فدرال گفت: امکانات بهداشتی باید بازگشت به استفاده از N95 ماسک برای مشکوک COVID-19 بیماران هنگامی که زنجیره تامین در حال بازسازی است اما زمانی نامشخص باقی مانده است. کمبود آثار به استراتژیک ملی ذخایر یک $8 میلیارد دلار موجودی تجهیزات پزشکی ذخیره شده برای یک بحران شدید و محرمانه ذخیره شده در انبارها در سراسر کشور است.

در L. A. County, پزشکان در بیمارستان ها باید گفت: ادارات خود را بیش از-سفارش ماسک و احتکار آنها. برخی از ناظران شروع به مصرف ماسک موجودی خود را طبقه سه هفته پیش و باید آنها را از پشت قفل و کلید.

در اتاق اورژانس “بيماران گرفتن آنها توسط boxful” یکی گفت. “من جستجو در کل بیمارستان برای اندازه من اما همه آنها قفل شده است تا در حال حاضر. آنها مانند طلا است.”

تبلیغات

به عنوان مدارس و کسب و کار خود را بگویید کارکنان به ماندن در خانه بهداشت و درمان کارکنان هنوز هم نشان می دهد تا به کار خواهد کرد و شاید حتی در شیفت اضافی به عنوان مورد اعداد شروع به افزایش است. بسیاری می گویند که نگرانی آنها را در معرض خطر و بدون حمایت کافی; برخی در حال حاضر ممکن است اگر به عنوان به احتمال زیاد در حال حاضر وجود دارد صدها نفر از تشخیص داده نشده COVID-19 بيمار در ایالات متحده آمریکا است.

جان ریچاردسون یک آسیب شناسی دستیار در Parkview جامعه پزشکی بیمارستان مرکز در کنار رودخانه یکی از حداقل 10 نفر از کارکنان furloughed پس از برقراری ارتباط با یک بیمار مشکوک.

“کارگران اجازه داده شد در تماس بیش از حد بسیاری از ساعت ها بدون پوشیدن تجهیزات ایمنی مناسب و به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از کارگران تا به حال به خانه فرستاده, قرار دادن ما و خانواده های ما در معرض خطر” ریچاردسون در بیانیه ای گفت.

معلوم نیست چه تاثیر ماسک جدید سیاست خواهد بود. یک 2019 کارآزمایی بالینی در بر داشت که سلامت کارگران که به تن فولاد ماسک در کار آنها بیشتر احتمال دارد به آنفولانزا گرفتن از کسانی که عینک N95s.

هنوز L. A. شهرستان دکتر گفت: استفاده از ماسک های جراحی اول است. “آنها به ما گفتن” شما خوب هستید شما امن فقط با استفاده از فولاد است.’ اما ما هرگز انجام داده اند که در گذشته گفت:” دکتر که مجاز به صحبت با رسانه ها. “همه ما می دانیم این دلیل است که ما به اندازه کافی ندارد N95 ماسک, اما ما نمی تواند بیرون می آیند و می گویند که به دلیل پرستاری اتحادیه ممکن است اعتصاب و امتناع از به کار بیایند.”

که معقول نگرانی مقامات گفت. ایالات متحده پرستاران را تهدید به اعتصاب در سال 2009 در طول آنفولانزای خوکی همه گیر و پیاده کردن شغل در سال 2014 در اعتراض به عدم آمادگی در برخورد با ابولا.

این هفته پرستاران ملی ایالات سازماندهی تظاهرات در بیمارستان های سراسر کشور در اعتراض به CDC را تضعیف راهنمایی در اطراف دنده محافظ برای COVID-19. علاوه بر تغییر چهره ماسک دستورالعمل CDC گفت که منفی-فشار اتاق است که اجازه نمی دهد هوا به فرار به بقیه بیمارستان دیگر لازم است برای همه COVID-19 بيمار و باید اولویت بندی صورت در معرض خطر روش.

UC Davis, پرستار جنی Managhebi گفت که او و همکارانش می خواهید به عنوان امن که ممکن است حتی “overprotected,” با توجه به کمی شناخته شده در مورد رمان coronavirus. او با اشاره به تحقیقات نشان می دهد این ویروس می تواند برای روز گذشته بر روی سطوح مانند کفش است که باقی خواهد ماند در معرض اگر او بودند به درمان بیماران در حالی که با پوشیدن دنده محافظ دیکته شده توسط دستورالعمل های جاری.

تبلیغات

“ما می خواهیم به مراقبت از بیماران ما. ما می خواهیم به نگه داشتن هر کس امن است. و بهترین راه برای انجام این کار است که به پیشنهاد نخست وزیر حفاظت” به منظور حفظ پرستاری نیروی کار سالم Managhebi گفت. “برای پرستاران, من فکر می کنم آن را به نظر نمی رسد غیر منطقی است.”

در طول شیوع پزشکی حرفه ای می تواند در معرض خطر بیشتری نسبت به دیگران است. در معرض بودن به چند نفر که بسیار بیمار — راه کسی مشغول به کار در یک بیمارستان خواهد بود — به طور معمول باعث می شود کسی مریض تر از اگر آنها در معرض فقط یک نفر بود که کمی بیمار است.

به علاوه در بیمارستان مراحل مانند گزاری تراشه یک بیمار ممکن است انتشار مقادیر زیادی از ویروس است که می تواند به راحتی آلوده کارگران در اتاق. زمانی که سارس یکی دیگر از coronavirus پخش شد در سراسر جهان در سال 2003 یک بیمار در بیمارستانی در هنگ کنگ است اعتقاد به آلوده 138 نفر با این بیماری است.

در یک قیصر اورژانس در L. A. County, پزشکان نگران هستند که حتی در حالی که قرارداد این ویروس می تواند خفیف را برای خود آن می تواند کشنده برای بیشتر آسیب پذیر immunodeficient بیماران که درمان بعدی. “ما ممکن است ناخواسته انتقال ویروس” یک دکتر گفت:.

زمانی که سازمان بهداشت جهانی مقامات نگاه به چینی بهداشتی کارگران که با آلوده شدند COVID-19 بسیاری از آیا تجربه با بیماری های عفونی و نمی شد زیر مناسب پروتکل گفتند. حفاظت مناسب و بهبود آموزش در مورد نحوه استفاده از آن را به ارمغان آورد و نرخ پایین گفت که اپیدمیولوژی دکتر ماریا ون Kerkhove.

“این کاهش در بهداشت و درمان کارگران [سقوط بیمار] در طول زمان نشان داده که کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند محافظت شده” ون Kerkhove گفت.

بیش از 18 ماه آینده به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برنامه ای برای اضافه کردن 500 میلیون N95 ماسک به ذخایر. و مقامات کالیفرنیا اعلام کرد قصد دارد در اوایل این ماه به رسم اضافی N95 ماسک از 21 میلیون ذخیره شده در دولت اضطراری ذخایر هر چند برخی از این ماسک ها فراتر از رسمی خود را عمر.

در ضمن سیستم بهداشت عمومی پرتاب شده به دیوانگی. استیون Z. Zeldes مدیر اجرایی AvaCare پزشکی که مبادرت به فروش لوازم پزشکی آنلاین بوده است فیلدینگ تماس در سراسر ساعت از بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی با سیستم های از جان گذشته برای دستکش و ماسک دست عفونی و الکل. مردم سفارش مقدار از این منابع شماره در میلیون ها نفر به عنوان امکانات بهداشتی’ انبارهای اجرا پایین تر و پایین تر است.

“این فقط یک کامل وحشت,” او گفت:. “دوم ما قرار داده و آن را در وب سایت ما, آن را به معنای واقعی کلمه بود چند دقیقه قبل از ما فروش از هزاران و هزاران نفر از اقلام است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر