مقامات بهداشت هشدار آمریکایی ها به برنامه ریزی برای گسترش کروناویروس در آمریکا

بزرگنمایی این تصویر

یک زن می پوشد یک ماسک در نیویورک از سر نگرانی برای تازه پدید آمده coronavirus. کارشناسان می گویند که معمولا پوشیده یی نیست بسیار موثر حفاظت. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Lennihan/AP

به روز شده در 8:25 p. m. ET

مقامات بهداشت فدرال صادر بلانت پیام سهشنبه: آمریکایی ها نیاز به شروع به آماده سازی در حال حاضر برای این احتمال که تهاجمی تر و مخرب اقدامات ممکن است مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش جدید کروناویروس در آمریکا

این به شدت دقت کنید هشدار در پاسخ به شیوع این ویروس در خارج از چین از جمله در ایران و ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا که مقامات می گویند افزایش احتمال شیوع بیماری اتفاق می افتد stateside.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه اما واقعا یک سوال که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه.

در حالی که اقدامات تهاجمی مانند محدودیت های مسافرتی و قرنطینه فدرال در نیم قرن احتمالا آهسته ورود به کروناویروس در آمریکا r. schultze ، گفت: حتی بیشتر سرزده مراحل به احتمال زیاد مورد نیاز است.

“ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده شدن با این انتظار که این می تواند بد” r. schultze ، گفت:.

“من تا به حال یک گفتگو با خانواده من بیش از این صبحانه صبح. و من فرزندان من گفت که در حالی که من فکر نمی کنم که آنها در معرض خطر در حال حاضر ما به عنوان یک خانواده نیاز به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما,” او گفت:.

کسانی که اقدامات می تواند شامل بسته شدن مدرسه محل کار خاموش شدن ناگهانی و لغو اجتماعات بزرگ و رویدادهای عمومی, او هشدار داد.

“من درک می کنم کل این وضعیت ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان و اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید اما اینها چیزهایی است که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر” r. schultze ، گفت:.

بنابراین آمریکایی ها باید برای انجام کارهایی مانند شروع به ساخت برنامه ای برای مراقبت از فرزندان خود را باید از مدارس و مراکز مراقبت روزانه نزدیک, او گفت:. آنها باید بحث را به کارفرمایان خود را در مورد چگونه آنها می تواند کار از خانه. و آنها باید پیدا کردن که آیا ممکن است وجود دارد یک راه برای دریافت مراقبت های پزشکی از راه دور از جمله از طریق پزشکی از راه دور, r. schultze ، گفت:.

او تاکید کرد که در حال حاضر در معرض خطر باقی می ماند. تقریبا تمام مواردی که رخ داده است در ایالات متحده شده است در میان مسافران که آلوده شده اند در خارج از کشور. علاوه بر این همیشه وجود دارد شانس است که coronavirus می تواند شروع به فروکش عنوان بهار و تابستان می رسند.

کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که 80 درصد از عفونت های خفیف هستند و هیچ شدیدتر از سرماخوردگی.

تا کنون وجود داشته است 14 تایید موارد coronavirus بیماری COVID-19 در ایالات متحده و 40 موارد دیگر در میان مردم از الماس شاهزاده خانم کروز بودند که عودت به ایالات متحده آمریکا با توجه به CDC. همچنین وجود سه مورد در میان مردم بودند و عودت از استان هوبئی در چین که در آن ویروس های بیماری زای تنفسی پدید آمده ماه پیش.

شستن دست با صابون و آب همچنان بالا توصیه برای محافظت در برابر ویروس از abrasiveness از صابون کمک می کند تا حذف ذرات عفونی از دست. کارشناسان می گویند که معمولا پوشیده یی نیست بسیار موثر حفاظت. سنگین ماسک به نام N95 تنفسی است که بطور قابل توجهی بهتر حفاظت, اما آن را بسیار ناراحت کننده می پوشند و می تواند تنفس را مشکل تر است.

CDC توصیه کرده است در برابر غیر ضروری سفر به چین و کره جنوبی کشورهایی هستند که در آنها دیده می شود بیشترین تعداد موارد است.

اما از آنجا که بسیاری از ناشناختهها دولت و مقامات محلی و آمریکایی به طور متوسط نیاز به آماده r. schultze ، گفت:.

“من همچنان به امید این که در پایان ما نگاه و احساس ما overprepared. اما بهتر است به جای در از underprepared,” او گفت:.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در یک کنفرانس رسانه های که این روز را در معرض خطر فوری به طور کلی آمریکا باقی مانده است کم است می تواند به سرعت تغییر.

وی با اشاره به اخیر جامعه انتقال این بیماری در کشورهای در خارج از آسیا که به نام او “عمیقا نگران.”

روز دوشنبه کاخ سفید درخواست $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید از کنگره و مجوز به حرکت دیگر پول به انتظار $2.5 میلیارد دلار برای آمادگی اضطراری و پاسخ. آذر گفت: این پول را نسبت به ویروس نظارت دولت محلی و آمادگی برای توسعه درمان و واکسن و ساختمان از ذخایر از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

CDC اصلی معاون دکتر آنه Schuchat گفت که اقدامات احتیاطی در ایالات متحده آمریکا کار کرده اند به عنوان مثال تعداد کمی از موارد در کشور تا کنون.

این زمان برای آماده شدن برای این رویداد از جامعه انتقال در ایالات متحده, او گفت:. برای بسیاری از بیماران که دچار COVID-19, Schuchat توضیح داد, مراقبت های مناسب به معنی خانه و انزوا و با استفاده از امکانات مراقبت از بهداشت تنها به عنوان مورد نیاز برای افراد مسن و کسانی که مبتلا به موارد شدید و یا شرایط پزشکی دیگر است.

“زمان جهانی شرایط نشان می دهد این احتمال وجود دارد که این ویروس باعث می شود که یک بیماری همه گیر” او گفت که در این مورد خاص استراتژی های محلی را اجرا و به سرعت گسترش یافته است.

Schuchat گفت مقامات باید مدت طولانی است که آماده شدن برای تهدید است. او با اشاره به استراتژی های مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و ماندن در منزل و زمانی که شما بیمار هستید – همان توصیه هایی از بد آنفولانزا فصل و یا همه گیر H1N1 در سال 2009.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک راهکار برای استفاده از این ابزار است که ایالات متحده و محلی بهداشت عمومی اعمال شده,” او گفت:.

هر دو آذر و Schuchat با استفاده از عبارت “رادیکال شفافیت” برای توصیف رویکرد خود را به شیوع و وعده های مکرر رسانه ها در جلسات.

“ما گفت: از روز اول ما نمی توانیم کامال مهر و موم کردن, ایالات متحده است. ما همیشه گفت: ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر موارد” آذر گفت.

“مردم نباید وحشت زمانی که آنها را ببینید موارد جدید. آنها باید بدانند دولت خود پیش بینی ما خواهد آنها را داشته باشد و ما باید برنامه های در محل,” او اضافه شده است.

در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه کاخ سفید گفت: آن را به حال ملاقات با مقامات بهداشت از بیش از 30 کشور و مناطق به تشکر از آنها را برای خود رهبری در پاسخ به کوروناویروس.

“بحث متمرکز بر اهمیت بهداشت عمومی و مشارکت در سطوح مختلف دولت و تأکید بر اهمیت [از] جامعه آمادگی” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de