کارشناسان بهداشت و درمان افزایش لینک در آریزونا Coronavirus موارد برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارش

بزرگنمایی این تصویر

یک وسیله نقلیه می رسد در COVID-19 تست سایت در استیل هند پارک مدرسه در 23 مه در شیکاگو است. آریزونا دیده است عجله جدید کروناویروس موارد به تازگی. مت نیویورک/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت نیویورک/AP

با جدید روزانه coronavirus موارد افزایش در حداقل دو دوجین متحده یک انفجار از عفونت های جدید در آریزونا است که کشش برخی از بیمارستان ها و هشدار کارشناسان بهداشت عمومی که لینک افزایش موارد به دولت در بلند کردن اجسام از اقامت در خانه سفارش نزدیک به یک ماه پیش.

آریزونا به عنوان یکی از کشور, جدیدترین coronavirus نقاط هفتگی متوسط روزانه موارد تقریبا سه برابر از دو هفته پیش. تعداد کل افراد بستری است بالا رفتن بیش از حد.

طی هفته گذشته آریزونا دیده می شود به طور متوسط بیش از 1300 جدید COVID-19 مورد در هر روز است.

پس از دولت بزرگترین بیمارستان سیستم هشدار در مورد کمبود تخت ICU آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb یک جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند در ادعا می کند که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به زودی غرق می شود.

“کل زمان ما شده است با تمرکز بر یک ممکن است در بدترین حالت با افزایش ظرفیت بیمارستان تخت ICU تخت و پنکه” مشهور به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. “کسانی که مورد نیاز نیست یا لازم است در حال حاضر.”

در حالی که او اذعان سنبله در مثبت موارد Ducey گفت: یک دوم اقامت در خانه سفارش شده بود “نه مورد بحث است.”

“ما را به ماندن در خانه سفارش وجود دارد بنابراین ما می تواند آماده شدن برای آنچه که ما در حال رفتن را از طریق,” او گفت:.

برخی از ایالت ها باید بازگشایی بیشتر به آرامی با یک مجموعه ای از معیار خاص برای مناطق مختلف اما آریزونا در زمان یک رویکرد تهاجمی تر.

دولت شروع به کاهش محدودیت در کسب و کار در اوایل ماه مه و لغو آن ایالت مستند سفارش پس از مه 15. تحت آریزونا بازگشایی طرح کسب و کار توصیه می شود به دنبال فدرال راهنمایی در اجتماعی فاصله.

نیز وجود دارد بدون نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک ،

کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند: زمان این سنبله نشان دهنده وضعیت را بازگشایی.

“شاید آریزونا خواهد بود یک علامت هشدار دهنده به مناطق دیگر گفت:” کاترین Ellingson, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا. “ما هرگز تا به حال که مطابق روند رو به پایین که سیگنال آن زمان به بازگشایی و ما باید همه چیز را در جای خود به آن را انجام دهد با خیال راحت.”

قبل از آریزونا برداشته اقامت خود را در خانه سفارش تنها در حدود 5% از COVID-19 آزمون ثبت نام به عنوان مثبت است. دو هفته بعد که به تعداد حدود 12 درصد است.

کندتر بازگشایی می دهد بهداشت عمومی سازمان زمان برای تشخیص اینکه آیا یا نه موارد در حال افزایش است و سپس با پاسخ, تماس, ردیابی و جداسازی کسانی که آلوده می شوند.

“با, سریع, سریع بازگشایی, ما لازم نیست که زمان برای بسیج منابع” گفت: Ellingson.

ماریکوپا کانتی و حدود 60 درصد از جمعیت این ایالت است ramped تا تماس ردیابی در هفته های اخیر, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی ظرفیت اگر افزایش در موارد همچنان ادامه دارد.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد گفت: سنبله در آریزونا و همچنین به عنوان قطعات تگزاس مانند هوستون, تازهکار, همجنس باز است و در نتیجه از بین بردن محدودیت سرعت بیش از حد و بدون یک نظام سلامت است که می تواند سرعت.

“آن را فقط آن را باز کنید و پس از آن بیشتر یا کمتر کسب و کار به طور معمول با کمی پنجره پانسمان” گفت: hotez را بازتوییت کرد که دین برای مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. “این است و نه انتزاعی تعداد موارد است. ما در حال دیدن مردم شمع به واحد مراقبت های ویژه.”

آریزونا فرماندار نیز مواجه انتقاد از شهرداران از آریزونا دو تا از بزرگترین شهرستانها برای قرار دادن در جای دقیق تر مورد نیاز است.

“وجود دارد یک بیماری همه گیر و آن را گسترش بیاختیار گفت:” توسان شهردار رجینا رومرو یک دموکرات است. Ducey, او گفت:, “این است که فقط با قرار دادن دست خود را و گفت:” گسترش است اتفاق می افتد و ما فقط باید برای رفتن در مورد کسب و کار ما.’ “

اضافه کردن به رومرو سرخوردگی فرماندار منظور اجرایی منع دولت های محلی از اجرای خود اقدامات اضافی.

“آنچه که او انجام شد بسیار زیبا کراوات دست از شهرداران و مقامات بهداشت عمومی,” رومرو گفت.

آریزونا بیمارستان صنعت در تلاش است برای tamp کردن ترس است که آن را در آستانه یک بحران است. بیمارستان ها هنوز انجام اعمال جراحی الکتیو.

“این بسیار مایه تاسف است چرا که بیمارستان ها در حال حاضر در آریزونا بسیار شلوغ با روش انتخابی” گفت: Saskia Popescu یک ققنوس مبتنی بر اپیدمیولوژی با جورج میسون است. “شما پرتاب در افزایش موارد COVID و که رفتن به بسیار استرس خود را در بیمارستان سیستم است.”

ققنوس و سه رقمی درجه حرارت در تابستان در واقع ممکن است کمک به سوخت و گسترش ویروس. مردم چشم پوشی فعالیت در فضای باز و عقب نشینی به تهویه مطبوع فضاهای داخلی که در آن خطر انتقال ویروس بالا می رود به طور قابل توجهی.

“نگرانی من این است که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر مردم در محله های نزدیک برای دوره های طولانی از زمان,” او گفت:.

از آنجا که اقامت در خانه سفارش برداشته Popescu و دیگران می گویند آنها را دیده ام مردم بازگشت به قبل از همه گیر از طرز فکر و غفلت به پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله. ویدئوها از شلوغ میله های زندان باید فقط رو این ترس.

در روز پنج شنبه اما آریزونا بالا, دکتر, تاکید کرد همچنین خطرات برای نگه داشتن دولت در مستند از جمله بهداشت روان, اثرات تنهایی و انزوا.

“ما می دانیم که آن ها در جامعه است. ما در حال رفتن به قادر به متوقف کردن گسترش. و بنابراین ما می تواند به توقف زندگی و همچنین” دکتر گفت: کارا مسیح, سلامت, مدیر آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی.

اما Dr. Quinn اشنايدر طب اورژانس پزشک در مسا, Ariz., گفت: در آنجا باید بیشتر سازگار پیام در بهداشت عمومی اقدامات مانند پوشیدن ماسک.

“من فقط فکر می کنم عمده فروشی reevaluation از جایی که ما در بحرانی است راست, در حال حاضر, اما من می توانم به شما بگویم که ما در حال انجام تقریبا به اندازه کافی گفت:” اسنایدر که دیده است چشم انداز مثبت در به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار دست اول.

“اگر ما همچنان به سر کردن این مسیر ویروس را فشار دهید ما مراقبت از بهداشت و امکانات فراتر از ظرفیت که در آن ما در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری دشوار بود که یک دستگاه تهویه و چه کسی ندارد.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>