سر تعظیم و صدای ناله چین به عنوان روزجهانی بعد از عزاداری در میان همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

مردم در ماسک صورت رعایت سه دقیقه سکوت در پکن در روز ملی عزاداری برای هزاران نفر از بیماران و پزشکی کارگران کشته شده توسط coronavirus در چین است. وانگ ژائو/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

وانگ ژائو/خبرگزاری گتی ایماژ

برای سه دقیقه در روز شنبه مردم در سراسر چین را متوقف کرده و آنچه انجام می دهند. در فضاهای عمومی در شهرهای بزرگ و ساکنان چادری در ماسک با هم اما از نظر فیزیکی جدا متمایل شدن سر خود را و پرداخت جهات به هزاران نفر از همسایه و همکار اتباع چینی — دوستان و خانواده بیماران و پزشکی کارگران — که دیگر با آنها.

به عنوان آنها ایستاده بود و در سکوت آژیر حمله هوایی و خودرو شاخ wailed خود را به ضجه و زاری کردن.

این کشور از برخی از 1.3 میلیارد نفر از مردم مشاهده دقیقه سکوت به عنوان بخشی از یک روز ملی از عزاداری روز شنبه, تجلیل بیش از 3300 نفر توسط COVID-19 در چین از coronavirus وجود دارد کشف شد در اواخر سال گذشته. شده اند وجود دارد بیش از 1.1 میلیون تایید موارد این ویروس در سراسر جهان بیش از 60,000 که به پایان رسید در مرگ بيمار.

رئیس جمهور خلق چین به رهبری این حرکت در مراسمی در پکن با لباس سیاه و احاطه شده توسط برجسته ترین اعضای حزب کمونیست چین. پرچم پرواز نیمه افراشته و سرگرمی نیز به حالت تعلیق در سراسر کشور است.

در پوشش حوادث روز, اخبار رسانه های چین از جمله دولتی صدای آمریکا و چین روزانه کاهش می یابد پالت از صفحه اصلی خود را به سیاه و سفید. بسیاری از کاربران در رسانه های اجتماعی را با همان پروفایل خود را.

روز عزاداری جفت و جور میشد با این سال Qingming سالانه تعطیلات در چین اختصاص داده شده به بازگشت به قبر سایت از عزیزان و تمیز کردن مقبره خود را. این اولین بار نیست که جشنواره ملی شده است تا حدودی coopted نسبت به یاد خاصی فاجعه به عنوان اتباع چینی گرفته اند از فرصت های ارائه شده توسط Qingming غمگین برای قربانیان اخیر زلزله و دیگر بلایای طبیعی.

اما با همه گیر جلوگیری از بسیاری از مردم از بودن با عزیزان خود را در مرگ خود و یا جمع آوری مناسب مجالس ترحیم پس از آن در سال جاری رعایت احساس به خصوص دردناک برای بسیاری از عزاداران که مشاهده می شود روز شنبه در مراسم.

“من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار من گریه کرد و من فکر کردم من تا به حال خشک تمام اشک های من” گفت: یکی عزا گرفته که الجزیره گفت: او عزادار مادرش که فوت توسط COVID-19. “اما زمانی که آژیر رفت شروع کردم به گریه قلب من — من از دست مادر من از صمیم قلب و من نمی دانم که چگونه من می خواهم به زندگی می کنند از هم اکنون در.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im