سر از ایالات متحده, فوتبال استعفا میان پرداخت اختلاف با زنان تیم ملی

بزرگنمایی این تصویر

U. s. Soccer رئیس جمهور کارلوس Cordeiro ریاست بیش از یک جلسه از ایالات متحده, فوتبال, هیئت مدیره در شیکاگو در ماه دسامبر. Cordeiro استعفا داد, شنبه شب و سه روز پس از سازمان ثبت مقالات حقوقی, در یک تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه ادعا بازیکنان زن تا به حال کمتر توانایی های فیزیکی و مسئولیت بیش از مردان است. چارلز رکس Arbogast/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلز رکس Arbogast/AP

کارلوس Cordeiro رئیس جمهور ایالات متحده در فدراسیون فوتبال اعلام کرد در اواخر روز پنجشنبه که او پله پایین که سر از بدن حاکم پس از بحث برانگیز پرونده در دادگاه طرح دعوی در دادگاه بیش از دستمزد برابر برای زنان تیم ملی که به نظر می رسد برای بی اعتبار کردن این توانایی های ورزشی از بازیکنان زن.

استعفای Cordeiro که تا به حال به عنوان USSF رئیس جمهور پس از 2018, بلافاصله موثر است. او جایگزین شده است توسط ایالات متحده, فوتبال, معاون رئیس جمهور, مدل لباس Parlow مخروط سابق pro بازیکن خواهد شد که برای اولین بار زن به سر حاکم بر بدن است.

“این باور نکردنی است امتیاز به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا فوتبال” Cordeiro گفت: در یک صدای جیر جیر. “من و تنها ماموریت همواره به آنچه که بهترین است برای ما فدراسیون و آن را برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک مسیر جدید است.”

اعلام می آید پس از انتقاد شدید از Cordeiro و فدراسیون بیش از یک پرونده روز دوشنبه در یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط ایالات متحده زنان تیم ملی.

در سند USSF ادعا کرد که زنان “انجام کار برابر نیاز به مهارت های برابر [و] تلاش” در حالی که توانایی بازیکنان در ارشد تیم ملی مردان آن گفته بود “مادی تحت تاثیر سطح برخی از ویژگی های فیزیکی مانند سرعت و قدرت است.”

در این سند که Cordeiro گفت که او نمی به عنوان خوانده شده قبل از آن واصل شد موجب یک واکنش فوری. روز چهارشنبه او عذرخواهی برای “جرم و درد ناشی از زبان” در پرونده. “ما [زنان تیم ملی] بازیکن فوق العاده با استعداد و کار خستگی ناپذیر به آنها نشان داده اند زمان و دوباره از خود مدال طلای المپیک خود را به جام جهانی عنوان.”

پس از پیروزی 3-1 مقابل ژاپن در SheBelieves جام ایالات متحده زنان اعتراض کردند با پوشیدن آنها آموزش دنده داخل برای مخفی کردن USSF تاج, ESPN گزارش شده است.

در یک پست-بازی مصاحبه ایالات متحده بازیکن مگان Rapinoe گفت: دادگاه پرونده منعکس شده “برخی از جریان پنهانی احساسات است که آنها تا به حال برای یک مدت زمان طولانی است.”

“اما برای دیدن است که به عنوان آرگومان به عنوان مصداقی زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان استدلال در برابر ما واقعا ناامید کننده بود,” او گفت:.

مخروط جدید رئیس جمهور نیز علنا ابراز خشم و سرخوردگی بیش از زبان بدن حاکم استفاده کرده بود نوشتن در یک صدای جیر جیر که او “صدمه دیده و غمگین مختصر USSF واصل شده است.”

“من رد نگران اظهارات و ادامه خواهد داد به کار برای ایجاد یک بهتر مسیر رو به جلو” او گفت:.

بزرگنمایی این تصویر

سیندی Parlow مخروط جدید رئیس جمهور ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون, حضور جلسه در سازمان و هیئت مدیره در ماه دسامبر. چارلز رکس Arbogast/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلز رکس Arbogast/AP

در ایالات متحده زنان تیم ملی است که موفق ترین در بین المللی فوتبال زنان رقابت با برنده چهار جام جهانی زنان عناوین چهار مدال طلای المپیک و هشت کنفدراسیون آمریکای شمالی و مرکزی کارائیب فوتبال فنجان طلا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر