او در زندگی از سالن تا coronavirus او را گرفت و پایین

اسکات جاهای خالی به نظر می رسید قادر به مقابله با هر چیزی در زندگی با طنز خوب است. بیشتر از نه او قرار داده و نگرانی خود را در سوز و متمرکز به جای روی چیزهای خوب در زندگی, رقص, شب های بسیاری را با یک ظاهر بی پایان دایره خود را از دوستان است.

اما در مارس 18, شاهد اجازه از نادر فریاد پشتیبانی می کند. پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا برای دو هفته او را به اتاق اورژانس — برای بار دوم — با احساس که او نمی تواند نفس بکشد. از آنجا به تنهایی او posted on Facebook: “این [گذشته] دو هفته من نمی خواهید در بدترین دشمن من! نگه داشتن من در نماز خود را لطفا! آن را در حال حاضر شده است واقعا سوار پر از دست انداز!”

شاهد 34 ساله دستیار دندانپزشکی از آمریکا, درگذشت مارس 27 از COVID-19.

شاهد مبتلا به آسم به عنوان یک کودک, اما نمی, نمایشگاه علائم و یا نیاز به درمان به عنوان یک بزرگسال با توجه به خانواده خود را. مرگ او برجسته چه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع است که ما یاد بگیرند که در مورد رمان coronavirus: آن مؤثر است و مردم از همه سنین از جمله کسانی که در ظاهر سالم است.

تبلیغات

“ما شوکه شده بودند و به نوعی احساس بی حس و دلیل آن احساس نمی واقعی” گفت: کارن شاهد اسکات سفید خواهر در قانون. “ما نمی تواند حتی او را ببیند و یا با او بود.”

scottblanks.jpg

اسکات شاهد رشد در پاسادنا بود و دستیار دندانپزشکی در لا هبرا. او لذت می برد و رقص و آواز.

(جسی فونس-Macdonald)

کارن شاهد گفت: او برادر در قانون شده بود به اتاق اورژانس قبل در مارس 13 و گفته بود برای رفتن به خانه را بیش از حد دارو و بازگشت اگر علائم بدتر شده است. هنگامی که آنها او بازگشت و مورد آزمایش قرار گرفت برای ویروس. دوستان و خانواده خود فکر می کنم او می تواند در معرض شده اند یا در محل کار و یا در طول سفر اخیر به پالم اسپرینگز. زمان نتایج آزمون برگشتم یک هفته بعد او در یک ونتیلاتور.

این یک تصویر متفاوت از دوستان خود و خانواده استفاده شد زمانی که آنها فکر می کردند از شاهد.

تبلیغات

زمانی که جسی فونس-مک دونالد کردم به ماشین و روشن dance music, او شروع به گریه. او فکر شاهد و بار آنها رفته بود در غرب هالیوود باشگاه به عنوان شهر پاسادنا دانشجویان است.

او یک رقصنده خوب. او دوست داشت به آواز خواندن او به خصوص دوست داشت Beyoncé فونس-مک دونالد گفت.

در PCC شاهد درگیر شد در دانشگاهی اخوت رهبری گروه و جامعه باشگاه. او مورد مطالعه قرار حسابداری مشغول به کار در استارباکس برای چندین سال و بعد از آن تصمیم به مطالعه برای تبدیل شدن به یک دستیار دندانپزشکی. در طول این مرحله از زندگی خود او تا به حال یک توانایی نه تنها به نگه داشتن در تماس با ده ها تن از مردم خود را به هر یک از آنها احساس خاص دوستان گفت.

در رسانه های اجتماعی آن دسته از دوستان مشترک خاطرات و عکس های قدیمی با مسخره همیشه لبخند بر لب شاهد.

“نبود یک زمان من تعامل با اسکات که در آن او نیست ترک خوردگی یک شوخی یا چیزی گفته مثبت” فونس-مک دونالد گفت.

وینسنت Estrada گذشته شاهد شاهد در ماه دسامبر در Estrada عروسی. با وجود اینکه یک غریبه به ترین در حزب شاهد برنده هر کس دل.

او رقصید به موسیقی اسپانیایی و حتی آموخته “Caballo دردو” خط رقص مشترک در لاتین ،

تبلیغات

“و او آن را انجام می دهند احتمالا بهتر از هر کسی دیگری” استرادا گفت.

Estrada اعتبار شاهد با بلند کردن او را در زمان تاریک و دیدن او را از طریق تغییرات در زندگی از بیکاری و مبارزه با هویت خود به عنوان یک مرد همجنسگرا به شروع یک کار جدید به عنوان یک کلانتر و معاون ازدواج کرده است.

“این بسیار دشوار است برای من به شرایط خودم و او به من احساس افتخار می کنم در مورد خودم” استرادا گفت. “او به من قرض خود را و قدرت خود را از طنز و صداقت خود را. من فکر نمی کنم من می خواهم که قادر به از اینجا دریافت کنید بدون خود را الهام بخش است.”

Estrada گفت که او به یاد می آورد تنها یک زمان است که شاهد ابراز یک مبارزه شخصی. چند سال پیش او افسوس می خورد که نمی دقیقا همان جایی که او می خواست می شود در زندگی به عنوان خود را وارد کرده 30s. اما او آن را در گشاد گشاد راه رفتن و چشیده هر لحظه.

91500229_321883482121495_6744279586042806272_n.jpg

اسکات شاهد بیمار بود برای دو هفته قبل از رفتن به اتاق اورژانس و در حال آزمایش برای COVID-19.

(جسی فونس-Macdonald)

“من فکر می کنم که یک چیز او انجام” فونس-مک دونالد گفت. “او زندگی می کنند زندگی خود را به کمال هر روز است.”

دوستان و خانواده خود ابراز خشم و نا امیدی نسبت به رهبران برای هشدار مردم هر چه زودتر در مورد کوروناویروس تهدید. تا به حال آنها را انجام داده می تواند داده اند شاهد و دیگران شانس بهتری برای زنده ماندن فونس-مک دونالد گفت.

“در حال حاضر ما نه تنها می ترسم در این جهان اما ما نیز باید مقدار زیادی از خشم در ما” استرادا گفت. “من فکر می کنم این مهم است که ما متوجه است که خشم یک بار سنگین برای حمل. آن را بسیار آسان تر به فقط اجازه دهید آن را بروید و برای نگه داشتن بر روی خود حس شوخ طبعی است. که یکی از چیزهایی که اسکات به من آموخت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر