او فکر کرد که او تا به حال coronavirus و تا به حال هیچ جایی برای رفتن. او پنج روز به تنهایی در ماشین خود

رخی Dominguez نشسته در اتومبیل خود خیره گوش دادن به رادیو.

او تا به حال شده است در پارکینگ قیصر Permanente در بلدوین پارک مرکز پزشکی به مدت سه روز و به تنهایی در ماشین خود را برای دو روز قبل از آن رنج می برند از طریق اسهال و عرق سرد و لرز قطع سرفه متناسب با آن را تکان داد تمام بدن خود را. یک دکتر و یک اتاق اورژانس به حال او را تبدیل به دور. هر دو گفت: 63 سال است که علائم خود را نمی به اندازه کافی شدید به شایستگی یک آزمون برای رمان coronavirus و به 911 تماس بگیرید اگر بدتر شد.

دمینگوز اهل لس آنجلس که استخوان های گونه بالا, پیرسینگ, چشم نازک و سبیل به او شباهت قابل توجه به کلارک گیبل رانده بود او در سال 2009 مرسدس بنز SUV از مادر خود را در خانه در ال پاسو به جنوب کالیفرنیا به دیدار او دو پسر. پس از ورود او به آنفولانزا مانند علائم و درک خطر حاضر یک پسر را به ماندن در خانه خود را تا زمانی که او می تواند تست شده است. بنابراین Dominguez در اصل بی خانمان.

“من نمی خواهم برای انتشار این چیز” او گفت: بار.

یک بار در لس آنجلس سلامت خود را به کاهش خود ادامه داد و سابق حمل و نقل متروپولیتن کارمند پایین بود به آخرین $40. این سه شنبه و او می شده است بیمار به مدت پنج روز.

تبلیغات

در رادیو KPCC-FM (89.3) بازی لری گوشته عمومی امور نشان می دهد. مهمانان شامل رسمی از لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار و دو بی خانمان ارائه دهندگان خدمات از جمله Rev. اندی عدل اتحادیه ماموریت نجات. گوشته خواسته Angelenos زندگی در اتومبیل خود و یا در خیابان به در تماس است. آنها شنیده ام از یک مرد که زندگی خود را در ون در پرتقال و تا به حال هیچ جایی برای دوش گرفتن و یا پیدا کردن غذا برای خوردن.

سپس “Reggie در بلدوین پارک” در آمد خود کلمات مربوط توسط مختصری سرفه مناسب است.

“من نمی خواهم به افشای هر کسی که به این ویروس بنابراین من خودم را در ماشین” Dominguez گفت KPCC.

یکی از گوشته را مهمان او گفت: در مورد برخی از منابع آنلاین. اما پس از نشان دادن عدل کردم Dominguez شماره تلفن از برق به نام و به او گفت که برای آمدن به اتحادیه ماموریت نجات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. دمینگوز به سختی به اندازه کافی گاز برای دریافت وجود دارد.

تبلیغات

“چیزهایی که به دنبال بسیار تیره و تار با علائم و مالی” او گفت:.

به نحوی دومینگز موفق به رسیدن به skid row که در آن عدل و یک پرستار در کارکنان ملبس به ماسک و دستکش و کمک به او را به ماموریت های بدنسازی است که در خدمت به عنوان یک اتاق قرنطینه. عدل نگران است که Dominguez نمی خواهد آن را از طریق سهشنبه شب و پس از مطمئن ساخته شده Dominguez تلفن متهم شد فقط در مورد او به 911 تماس بگیرید.

“هنگامی که او ایستاده بود تا او را از نفس” عدل گفت. “درمانگاه گفت که او مریض تر از هر کسی که تا به حال گله و شکایت از شایع آنفولانزا و یا ویروس های دیگر که در حال رفتن در اطراف.”

عدل تا به حال چند تن دیگر بی خانمان مشتریان در قرنطینه بیش از حد. او فکر می کند بیشتر آنفولانزا, اما او نمی تواند مطمئن باشد. آزمون خود را هنوز هم. روز جمعه او به ارمغان آورد و در عین حال یکی دیگر از مردی که با گوش دادن به KPCC به ورزشگاه.

سراسر همه از این است كه انتظار را با یک حس شوم دانستن اینکه چه چیزی خواهد شد در نهایت یک نتیجه تست نشان می دهد که یک فرد بی خانمان مثبت است برای coronavirus.

dockweiler-RV-Park

Los Angeles, CA., 15 مارس سال 2020 – لس آنجلس است usingDockweiler ساحل RV پارک و چند مکان دیگر در سراسر منطقه به طور موقت به خانه افرادی که ممکن است دستور داده شده است برای منزوی کردن و یا قرنطینه توسط اداره بهداشت عمومی با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) در یکشنبه 15 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، (Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

(Jason آرموند/Jason آرموند/لس آنجلس تایمز)

اگر اتفاق می افتد که مقامات بهداشت عمومی می گویند این ویروس و COVID-19 بیماری باعث خواهد rip از طریق در حال حاضر جمعیت در معرض خطر با یک ویرانگر و به احتمال زیاد مرگبار با سرعت قرار دادن حتی بیشتر فشار بر ضعف بیمارستان.

پرستاران و پناه دهندگان توصیف چگونه جامعه گره نزدیک در skid row — بزرگترین غلظت از افراد بی خانمان در ایالات متحده — چند تست لوازم پزشکی و یا درمانگاه. و چون skid row شلوغ است با خیابان encampments و بسته بندی پناهگاه وجود دارد نیز این موضوع از مردم نداشتن اتاق به اندازه کافی به لحاظ اجتماعی فاصله خود از دیگران به سرعت گسترش ویروس.

تبلیغات

دمینگوز قادر به گرفتن تست شده و فرستاده شده به Dockweiler ساحل که در آن او را به ماندن در یکی از 112 تریلر که در حال استفاده به قرنطینه افرادی که تست مثبت یا علائم COVID-19. از صبح روز جمعه وجود دارد 21 بيمار زندگی در تریلر به گفته مقامات شهرستان هر چند تعداد نوسان به عنوان موارد جدید می رسند.

بسیاری از بیماران بی خانمان گفت: Shannon فرناندو یک پرستار وجود دارد و رئیس نوآوری افسر در لس آنجلس مسیحی مرکز بهداشت.

استیون Frasher سخنگوی L. A. شهرستان عملیات اورژانس مرکز گفت: مسئولان نیست پیگیری بیماران مسکن, وضعیت, اما افزود که این تریلر در Dockweiler شد “باز به هر کسی که در شهرستان ها که نمی کند باید توانایی و یا منابع به پناهگاه و منزوی که در آن تو هستند که شامل افراد دچار بی خانمانی.”

دمینگوز گفت: او ضعیف است اما احساس بهتر بعد از هر چرت و هر وعده غذایی. هنوز هم فرناندو که کمک کرده است تا با درمان او گفت که او نمی خواهد می دانم که اگر او در واقع این ویروس حداقل تا اوایل هفته آینده. جمع شدن در آزمایشگاه تست شده و آن را به چالش کشیدن برای دریافت پاسخ برای افرادی که گمان می برند آنها را به کروناویروس, او گفت:.

Reggie Dominguez in a trailer at Dockweiler Beach RV Park, where he’s quarantining with what might be COVID-19.

رخی Dominguez در یک تریلر در Dockweiler ساحل RV پارک که در آن او را quarantining در حالی که احتمالا بیمار با COVID-19.

(Reggie Dominguez)

تا کنون فرناندو skid row درمانگاه جاشوا خانه فرستاده است چهار نفر به تریلر در Dockweiler ساحل و تست شده است افراد دیگر در خارج از درمانگاه خود را در خیابان. هر کسی می تواند راه رفتن. اما جاشوا خانه تنها 250 تست بدهد و بنابراین فرناندو امیدوار است که بیشتر در راه هستند. از طریق پنج شنبه, کلینیک حال آزمایش 28, مردم, او گفت:.

به عنوان علامتی افراد بی خانمان ظهور هر چند فرناندو گفت که او نگران است که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی تریلر و فضاهای دیگر به جداسازی بیماران.

“مسئله این است که ما تا کنون پشت در L. A. شهرستان در تست ما ظرفیت و قابلیت های” او گفت:. “من فکر می کنم برای ما بزرگترین نگرانی به عنوان یک درمانگاه و حتی برای همکاران ما بر روی زمین است ما چه کنیم با این آسیب پذیرترین مردم زمانی که آنها شروع به داشتن علائم و ما نیاز به جداسازی آنها ؟ مانند آنچه در حال روی گزینه قابل دوام برای ما؟”

تبلیغات

عدل موافقت کرد و گفت که علاوه بر کمبود منابع یکی از بزرگترین چالش هایی است که از مدت ها انتظار برای نتایج آزمون.

Jaime Alvarez که بی خانمان است فقط از طریق آن زندگی می کردند و زندگی در لس آنجلس ماموریت. در چند ماه گذشته او شده است وجود دارد به عنوان بخشی از یک برنامه توانبخشی.

آلوارز نمی تصور کنید که او می خواهم خود را پیدا و بی خانمان پس از مهاجرت به ایالات متحده از مکزیک در سال 2000. در حالی که 42 ساله بود و کار به عنوان یک نجار و به اشتراک گذاشتن یک آپارتمان در شرق لس آنجلس با غریبه ها. اما به زودی افسردگی در مجموعه. او از دست رفته خانواده اش. او شروع به استفاده از مواد مخدر. او را متوقف رفتن به کار خود را از دست داد آپارتمان و ماشین خود را.

در اوایل این ماه او شروع به احساس بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. از او خواست اگر او می تواند بازدید از ماموریت درمانگاه.

“من گلو درد نکنه. آن صدمه دیده است به فرو برد. من صرف چند روز احساس که” آلوارز گفت. “آنها به من گفت که احتمالا من تا به حال coronavirus.”

با وجود نداشتن برخی از ثبتشده علائمی مانند تنگی نفس و نداشتن هر گونه شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم او تست شده توسط Fernando همکاران برای coronavirus. که در مارس 17 با توجه به گیاه اسمیت ماموریت رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

پزشکان گفته آلوارز به ماندن در انزوا به مدت 14 روز و در او قرار داده شده بود در ماموریت اسپانیایی نمازخانه بزرگ و چند منظوره است که دارای تلویزیون و حمام. سه نفر دیگر از افراد بیمار شده اند و زندگی را بیش از حد وجود دارد و پرستاران و مدیران مورد صحبت می کنند به همه آنها را از طریق تلفن.

یک نفر آنها را به قرنطینه حاضر به ماندن بگیرید. که نگران اسمیت. کارکنان خود را تلاش برای پیدا کردن همه آنها که فرد تماس گرفته بودند به امید هشدار آنها در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه به کوروناویروس.

اسمیت گفت: کارکنان خود را در حال تنظیم به واقعیت جدید. آنها همچنان به کمک به مردم در خیابان دانستن که نزدیکی در داخل پناهگاه می تواند اجازه می دهد ویروس به سرعت گسترش یافت.

“با هر کس که از طریق درب” اسمیت گفت: “آن را دشوار است برای گرفتن دست شستن و متوسط مصرف سازگار است.”

آلوارز صرف روز در نمازخانه و اسمیت نا امید شد که او تا به حال شنیده پشت خود را در مورد نتایج آزمون. اما در نهایت پس از بیش از یک هفته آنها متوجه شدند که نتایج منفی بودند.

آلوارز می گوید او احساس می کند خوب اگر خارج از قرنطینه باقی مانده ثبت نام در ماموریت برنامه توانبخشی. همانطور که برای دیگران هنوز هم در چپل Alvarez می گوید: او نمی داند که آیا آنها coronavirus.

“وجود دارد بسیاری از مردم که مثل این سرفه و سرفه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im