شاهین نه بیشتر: محافظه کاران مالی در آغوش نجات بسته

نیویورک – جمهوری خواهان که صرف دهه گذشته زوزه در مورد خطر بالونی کسری در آغوش coronavirus نجات بسته تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایکروسافت کردن گذشته نگرانی در مورد هزینه های مواجهه با بحران بهداشت عمومی.

در بسیاری از موارد محافظه کاران که حمایت 2 تریلیون دلار بیل — بزرگترین اقتصادی امداد اندازه گیری در تاریخ ایالات متحده شد همان که خروشان در برابر نزدیک به 800 میلیارد بسته محرک اقتصادی مورد حمایت دولت اوباما از.

اما رو به بی سابقه ای تهدید جهانی همه گیر و کار تحت یک جمهوری خواه رئیس جمهور که تا حد زیادی براق کردن نگرانی ها در مورد بدهی و کسری — ایران حاضر به چشم پوشی بی سابقه سیل از مالیات دهندگان هزینه. پیشرو بودجه شاهین بهداشت ، پت Toomey R-Pa. که اصرار داشت در سال 2009 است که دولت نمی تواند خود را صرف راه خروج از رکود این هفته پیوست و به اتفاق آرا اکثریت سنا که مورد تایید آنچه که او به عنوان “بزرگترین مداخله دولت در اقتصاد در تاریخ جهان است.”

“این است که در پاسخ به حمله” او گفت. “این نوع از چیزی که شما باید انجام دهید اگر ما در جنگ بودند.”

مانند دیگر محافظه کاران او اشاره کرد که بسیاری از ملت زمان تنگنای اقتصادی ناشی از دولت اجتماعی فاصله سفارشات در حالی که اوباما محرک بود که در پاسخ به یک بحران ایجاد شده توسط بخش خصوصی است.

عدم اقدام چشمگیر در حال حاضر Toomey گفت: “خواهد بود شدید تدبیر چیز و این امر احتمالا منجر به یک رکود اقتصادی شدید — آن را به خوبی ممکن است افسردگی و آن را می تواند در دهه های آینده از این.”

حتی قبل از بحران بهداشت و درمان زده جمهوریخواه تراز مالی محافظه کار جنبش تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته تحت تهمت که تحت فشار قرار دادند تا این کشور کسری بودجه به ارتفاعات دیده نمی شود در نزدیک به یک دهه. که باعث استدلال که ایران ریاکارانه است وقتی که می آید به هزینه های دولت.

میک Mulvaney تهمت خروجی رئیس ستاد سابق و جمهوری خواه کنگره تراز وسط قرار دارد با حزب چای گفت: مخاطبان خصوصی در ماه گذشته که ایران تنها نگرانی در مورد کسری “هنگامی که وجود دارد یک دموکرات در کاخ سفید” با توجه به گزارش در واشنگتن پست.

برای اولین بار در دوران مدرن خواهان ثبت می شوند حمایت مستقیم و پرداخت نقدی به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها — دولت-حمایت اندازه گیری بیشتر احتمال دارد به توان در کشورهای سوسیالیستی. این قانون ارائه می دهد آمریکایی ها کمک های مالی تا 1200 $در هر کدام با اضافی $500 برای هر کودک. همچنین در این لایحه: عظیم گسترش مزایای بیکاری 500 میلیارد دلار وام به شرکت ها و دولت های محلی و دهها میلیارد بیشتر برای صنعت هواپیمایی بیمارستان ها و کمک های غذایی.

دیوید مک اینتاش رئیس باشگاه برای رشد واشنگتن برجسته مالی محافظه کار watchdog که Toomey قبلا رهبری مطرح شده احتمال این که coronavirus بسته می تواند فشار در سال جاری کسری بودجه 4 تریلیون دلار. سالانه بزرگترین کسری بودجه در تاریخ ایالات متحده بود 1.4 تریلیون دلار در سال 2009.

“هزینه است فقط ظالمانه بالا” مک اینتاش در مصاحبه ای گفت:. “اما در کوتاه مدت صورت ما خوشحال است.”

او به مخالفت پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها اما راضی شد که بخش قابل توجهی از مالیات دهندگان بودجه بسته شامل وام به احتمال زیاد به بازپرداخت. او افزود که کنگره را رد کرد آنچه که او به نام دموکرات’ لیست نامربوط “سیاسی موضوعات است.”

“بله آن را بیش از حد و ما نگران هزینه های کلی, اما ما می دانیم چیزی است که باید انجام شود” مک اینتاش گفت. “این نوع از نظر من شنیدن از محافظه کاران که به طور معمول در مخالفت با هزینه های بزرگ صورتحساب.”

آنچه باقی مانده از جنبش حزب چای که بر خاست تا در اوایل باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به مخالفت با هزینه های دولت تا حد زیادی شده است سکوت. یکی از عمده استثنا: Rep. توماس Massie R-Ky., که ناراحت رهبران کنگره و تهمت خود را — در روز جمعه توسط ناموفق تلاش برای نیروی رسمی مجلس رای تاریخی قانون.

Massie توییتی که 2 تریلیون دلار بسته نجات, در علاوه بر این به یک اضافی 4 تریلیون دلار در محرک اقتصادی از سوی فدرال رزرو و وزارت خزانه داری را ایجاد حدود $17,000 در بدهی های جدید برای هر شهروند آمریکایی.

“نه یک معامله خوب,” او نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن, در, نادر, عمومی ملامت برابر دیگر جمهوری خواه پانچ پشت در توییتر: “پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه.”

این دفتر بودجه کنگره گزارش هفته قبل از شیوع کروناویروس که بدهی های ملی در حال حاضر در مسیر رسیدن به نزدیک به 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی فقط در 10 سال. بسته فعلی و بعدی دور از مداخله دولت در حال حاضر در حال بحث خواهد شد قابل ملاحظه ای تشدید می شود که جدول زمانی.

دفتر بودجه است و انتظار نمی رود به انتشار خاص بینی در تاثیر مالی این قانون تا پس از آن به تصویب رسید. و نه از جمله بسته نجات جاری بدهی های ملی بیش از $23.5 هزار میلیارد است که $3.5 تریلیون دلار بیشتر از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

Coronavirus صرف افزایش را افزایش فشار بر قانونگذاران به قطع شبکه امنیت اجتماعی در سال آینده از جمله امنیت اجتماعی و مدیکر. مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشرو دموکراتیک رقیب جو بایدن باید هر دو وعده داده شده به لمس محبوب برنامههای استحقاقی و در عین حال آنها مصرف نامتناسب سهم هزینه های دولت.

“آینده خواهد بود دردناک تر گفت:” مایا MacGuineas رئیس کمیته مسئول بودجه فدرال.

او افزود: “این است که قطعا زمان به نگرانی در مورد کسری بودجه. این زمان به قرض گرفتن تا آنجا که ما نیاز به مقابله با بحران بهداشتی.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

Grover Norquist یکی از واشنگتن بدنام ترین مالی بازها, ستایش یک سری از موقت deregulations در این قانون که او امیدوار است که ممکن است به طور دائم از بین بردن بوروکراسی کنترل چنین چیزهایی به عنوان متخصصان پزشکی توانایی کار در کشورهای دیگر استفاده از حساب های پس انداز بهداشت و درمان و مشروب فروشی تحویل.

او پیش بینی کرد که بسته نجات در واقع می تواند منجر به یک “جامعه باز با آزادی بیشتر.”

“وجود دارد هیچ آسیب دائمی,” Norquist گفت. “تعادل آن را به نظر می رسد که بهترین شما می تواند تحت شرایطی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>