Harvey Weinstein دادگاه: منصفه به نظر می رسد به بن بست رسیده در دو جدی ترین اتهامات

هیئت منصفه در Harvey Weinstein محاکمه جمعه به نظر می رسد به بن بست رسیده در جدی ترین اتهامات عنوان شده علیه خوار فیلم مغول به عنوان چهارمین روز از مذاکرات بود.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن پرسید که آیا آنها می تواند در دو اتهام درنده تجاوز جنسی — که حمل حداکثر حکم زندگی در زندان — و به اتفاق آرا در دیگر کمتر هزینه.

قاضی جیمز برک گفت: هیئت منصفه است که آنها باید به اتفاق آرا حکم بر روی هر تعداد.

“این غیر معمول نیست برای یک هیئت منصفه به دشواری رسیدن به اتفاق آرا حکم و یا آن را به باور آنها هرگز قادر به رسیدن به اتفاق آرا حکم” قاضی برک گفت.

تبلیغات

او پرسید: پس از آن هیئت منصفه برای ادامه مذاکرات.

هیئت منصفه که تا کنون zeroed در اتهامات میمی هیلی و “سوپرانوها” بازیگر Annabella Sciorra که آنچه مهم است به Weinstein بودن محکوم درنده تجاوز جنسی است که حامل یک جمله حداکثر زندگی در زندان است.

در اوایل این هفته هیئت منصفه درخواست به rehear شهادت و بازجویی از هیلی که متهم به Miramax از بنیانگذاران زور در دهان او در سوهو آپارتمان در سال 2006.

هیئت منصفه نیز خواست که به بررسی متقابل بررسی Sciorra و شهادت او را دوست بازیگر Rosie Perez که در اوایل در دادگاه گفت: هیئت منصفه که Sciorra به او گفته بود در مورد اتهام حمله در 1990s. علاوه بر این آنها می خواستند یک لیست از هر کسی Sciorra گفته گفت در مورد این حمله است.

تبلیغات

Weinstein, 69, چهره پنج فقره تجاوز جنسی در ارتباط با اتهام ضرب و جرح از Sciorra, هیلی و جسیکا مان یک بازیگر مشتاق است که متهم به فیلم مغول از تجاوز به او در دو نوبت جداگانه در هتل در نیویورک و کالیفرنیای جنوبی است.

در طول گریان شهادت Sciorra گفت: هیئت منصفه که Weinstein barged به او Gramercy Park آپارتمان در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994 و تجاوز ،

Sciorra بدخشان بود بیش از حد قدیمی برای محاکمه به صورت جداگانه اما از آن میان به بالا تعداد کیفرخواست. در اصل داوران نیاز به باور Sciorra شهادت — و حساب هر دو هیلی یا Mann — به منظور محکوم Weinstein از درنده تجاوز جنسی است که حامل یک جمله حداکثر زندگی در زندان است.

در روز سه شنبه هیئت منصفه پرسید: برای دیدن طرح سوهو آپارتمان که در آن Weinstein گفته حمله هیلی سابق دستیار تولید در Weinstein Co. نمایش “پروژه باند.” و آنها درخواست برای دیدن ایمیل های هیلی فرستاده دادند که برخی از آنها رخ داده است پس از اتهام حمله و به نظر می رسد دوستانه در طبیعت است.

و در چهارشنبه منصفه خواسته برای یک نمایش اسلاید ارائه شده توسط کارشناس شاهد باربارا Ziv یک روانپزشک پزشکی قانونی به نام دادستان که قصد به دست کشیدن پایین به اصطلاح تجاوز اسطوره ها — از جمله این مفاهیم که صداقت از یک اتهام تجاوز به عنف می توان ارزیابی چگونه یک مدعی رفتار پس از آن.

کارشناسان حقوقی پیش بینی کرده اند که در ادامه ارتباط بین شاکی مان و هیلی می تواند یک نقطه از مشاجره برای منصفه.

داوران مذاکرات قرار است ادامه پیدا دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im