Harvey Weinstein وکیل بدحجابی برای نوشتن op-ed در آستانه داوران مذاکرات

Harvey Weinstein سرب وکیل مدافع سه شنبه بود مورد توسط دادستان برای نوشتن یک op-ed که به طور مستقیم خطاب به هیئت منصفه پیش از محاکمه مذاکرات که مجموعه ای برای شروع که آن روز صبح.

این قطعه به قلم وکیل دانا Rutunno و منتشر شده در عصر ایران روز یکشنبه التماس داوران “را به انجام آنچه آنها می دانند که حق است و از آنها انتظار می رفت از لحظه ای که آنها به نام پس از خدمت وظیفه مدنی خود در یک دادگاه قانونی است.”

“این مسخره از آقای Weinstein را walker, the unflattering دادگاه-هنرمند طرح خود را از بدن بی شماری بحرانی, op-eds و مغرضانه و مناسب زمان از لحاظ سیاسی با انگیزه اتهامات در لوس آنجلس بودند همه طراحی شده برای از پیش تعیین گناه خود” Rotunno نوشت.

شش زن شهادت در برابر فیلم مغول در منهتن که در آن او چهره پنج فقره تجاوز جنسی و زندگی در زندان اگر محکوم کرد.

تبلیغات

قبل از شروع به محاکمه قاضی James Burke دستور وکلای مدافع را نمی دهد و مصاحبه های رسانه ای. اما Rotunno در حال حاضر زیر آتش آمده برای انجام این کار; او به مصاحبه با نیویورک تایمز پادکست “روزانه” در وسط دادگاه هر چند او در ابتدا گفت Burke او در مصاحبه قبل از رسیدگی آغاز شد.

در آن مصاحبه خبرنگار مگان Twohey خواسته Rotunno اگر او تا به حال به حال شده است تجاوز جنسی.

“من نه” Rotunno گفت. “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.”

Rotunno پاسخ درو سویفت انتقاد از طرفداران برای تجاوز جنسی بازماندگان.

تبلیغات

دادستان جوآن Illuzzi گفت Rotunno را انتخاب op-ed بود “به طور کامل و 100 درصد رفتار نامناسب. این مرز در دستکاری با داوران.”

“هیچ راهی وجود دارد که تقدس و خلوص از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه همیشه می تواند وجود داشته باشد و در ادامه اگر هر حزب مجاز است فقط به جلو بروید و علنا می گویند چیزی است که آنها قادر نخواهد بود به… در دادگاه” Illuzzi گفت.

Rotunno دفاع از op-ed و گفت: این صرفا یک تفسیر در شکست از سیستم عدالت کیفری.

هنگامی که صحبت کردن به Rotunno را شرکت مشاور دامون Cheronis قاضی برک گفت: “شما فکر نمی کنم پرداختن به داوران اولین کسی نیست مشکل ساز است؟”

برک و سپس قاطعانه منع هر دو طرف از صحبت کردن با خبرنگاران تا زمانی که یک حکم رسیده است و هشدار داد که وکیل مدافع در “شاخکهای” خود “روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im