در نیمه راه از طریق ایالات متحده قرنطينه دو زنان توصیف ‘حقیقی’ تنها منتظر

زمانی که Chunlin لئونارد رو به اتاق خود در نیروی هوایی تراویس پایه او در بر داشت یک خوش آمدید, کیسه روی تخت از صلیب سرخ آمریکا و یک برگه اطلاعات از دولت برای کودکان و خانواده ها است. Chunlin لئونارد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chunlin لئونارد

Chunlin لئونارد صرف بیشتر وقت خود را به تنهایی در اتاق خود در هتل در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا نگران خواندن آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس در چین است.

“من در مورد به عنوان به خوبی به عنوان می توان امیدوار بود برای تحت شرایطی” لئونارد, 55, a New Orleans قانون استاد می گوید: در طول یک مصاحبه بیش از اسکایپ.

لئونارد مثل همه evacuees می شود دو بار در روز متوسط چک. Chunlin لئونارد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chunlin لئونارد

لئونارد یکی از بیش از 800 آمریکایی که تخلیه از کانون شیوع این بیماری در چین و در دو هفته قرنطينه در آمریکا پایگاه های نظامی در این کشور برای اولین بار فدرال قرنطینه در نیم قرن.

“من احتمالا کمی تاکید کرد — هنوز در تلاش برای کار را از طریق همه از این می گوید:” لئونارد است که در مورد نیمه راه از طریق قرنطینه. “و من فکر می کنم من می تواند احساس می کنید که فشار خون است که احتمالا کمی بالا برای من است.”

او همچنین با داشتن مشکلات خواب.

“این نوع از حوادث را تحت تاثیر قرار من جسمی و همچنین روحی” او می گوید. “من فکر می کنم من نوع frazzled در مورد آن. بنابراین من نمی تواند حل و فصل کردن است که هست.”

حدود 500 مایل دورتر در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو Ningxi زو یک تحلیلگر مالی از Jersey City, N. J. می گذرد بیشتر وقت خود را توسط خودش در پایه اتاق هتل.

Ningxi زو تحت قرنطینه در میرامار Marine Corps Air Station. Ningxi زو پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Ningxi زو

“من هنوز هم نوع در کفر است که همه از این اتفاق می گوید:” Xu, 30, که همچنین در مورد نیمه راه از طریق قرنطینه. “این بسیار حقیقی.”

زنان که خود را آغاز کرد قرنطينه هفته گذشته پس از دلخراش تجربه در چین ستایش مقامات ایالات متحده و دیگر کارگران در حال اجرا قرنطينه.

“من واقعا احساس می کنم مثل دولت تعیین کرده است تا یک تیم بزرگ برای مقابله با این وضعیت اینجا” لئونارد می گوید.

و زنان هر دو می گویند که آنها درک قرنطينه لازم است.

“من هیجان زده در مورد آن می گوید:” لئونارد. “اما من فکر می کنم دلیل آن است که یک ویروس جدید هیچ کس نمی داند دقیقا همان جایی که آن را برای رفتن. بنابراین احتیاط لازم است.”

او اشاره کرد که زمانی که او برای اولین بار وارد بر پایه او خود را دریافت قرنطینه سفارش “با 6 صفحه حمایت از استشهاد.” او برطرف شد او نوشت: در خاطرات ورود به “در یک محیط که در آن حقوق فردی هستند محافظت می شود.”

پایگاه هتل احاطه شده توسط زنجیره ای پیوند حصار و محافظت شده توسط فدرال مارشال.

در یک روز evacuees در تراویس با تشکیل یک گروه چت در رسانه های اجتماعی که در آن آنها می تواند اتصال خود را تجربه مشترک است. غذا معلوم بود که موضوع بحث است. “بعضی از مردم شکایت کرده … در مورد سوپ پیاز بودن بیش از حد شور و برنج بود نیم پخته است. یک شوخی که او در حال حاضر می تواند در یک رژیم غذایی و کاهش وزن رایگان,” او نوشت در دفتر خاطرات خود را.

وعده های غذایی روزانه ارائه شده در هر دو پایگاه برای evacuees. پس از شکایت در مورد پخت و پز با کیفیت بهبود یافته است. Chunlin لئونارد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chunlin لئونارد

هر دو امکانات قرنطینه مرتب برای بهتر مواد غذایی که evacuees شکایت این زنان می گویند. مقامات همچنین نمیفهمد چگونه آمازون تحویل.

هر کس دستور داده شده است به ماندن شش فوت دور از یکدیگر برای به حداقل رساندن شانس خود را از انتقال ویروس است. اکثر مردم ماسک می پوشند حتی اگر که مورد نیاز نمی باشد.

“من صرف احتمالا تمام وقت در اتاق خودم به جز زمانی که من بیرون بروید برای معاینات پزشکی و من به بیرون رفتن برای پیاده روی با خودم اواخر شب بیرون” لئونارد می گوید.

در علاوه بر این به دنبال اخبار لئونارد نگه می دارد مشغول عمدتا توسط Skyping با شوهر و دو دختر.

در Travis پایه سازمان های خارج برای کودکان در میان آسمان و شلیک توپ و تای چی برای بزرگسالان, لئونارد می گوید.

اما او واقعا به دنبال به جلو به از سرگیری زندگی خود را.

“وجود دارد یک پایانی در چشم. و تا کنون خیلی خوب است” لئونارد می گوید. “و در نور از همه چیز من خوب هستم.”

زو نیز بیشتر وقت خود را صرف آنلاین, تلاش برای, کار, ایمیل با دوستان و با نگه داشتن اخبار. او به طور منظم با دوستان و خانواده و دوست پسر او را در نیوجرسی.

اما “بودن در اینجا توسط خودم برای 14 روز با مردم من نمی دانم شما می دانید, من قطعا احساس به دام افتاده در اینجا,” او می گوید.

زو نیز تنها برگ اتاق به دمای گرفته شده توسط کارکنان پزشکی با پوشیدن ماسک و چهره سپر و را انتخاب کنید تا وعده های غذایی

Ningxi زو ورود به سیستم از دمای روزانه چک. در روز سه او احساس کمی حرکت پذیری و نگران او ممکن است آلوده. خوشبختانه علائم به زودی فروکش کرد. Ningxi زو پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Ningxi زو

“من هنوز هم برخی از نگرانی در مورد گرفتن بیش از حد نزدیک به دیگران فقط در مورد. من می خواهم برای به حداقل رساندن من خطر سرایت” زو می گوید. “این قطعا یک مکان عجیب و غریب بود.”

زو می گوید او یک ترساندن چند روز پس از او وارد شده زمانی که او از خواب بیدار عطسه و سرفه.

“تقریبا بلافاصله شروع کردم به تصور بدترین” زو می گوید. “زمانی که من قادر به رفتن به خانه من اگر شما می دانید گرفته شده به بیمارستان ؟ شاید تا مارس? و برخی از افکار ترسناک.”

آن را تبدیل به یک هشدار اشتباه است.

بزرگنمایی این تصویر

یک نقاب سیاه Yoda و Pikachu گارد یک جدول با علائم اطلاع evacuees بار به صورت متوسط روزانه چک. Chunlin لئونارد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chunlin لئونارد

اما همه رو ترساندن چند روز دیر هنگام تست مخلوط به طور تصادفی فرستاده شده یک زن را به این پایه از بیمارستان حتی اگر او مثبت برای ویروس.

“من مبهوت شدم به شنیدن این که کسی تا به حال تست مثبت است. و آنها را به پایه شما می دانید تقریبا زندگی در میان ما” زو می گوید. “کمی نگران کننده به حداقل می گویند.”

زو و دیگر evacuees تلاش برای کشف کردن اگر آنها نشسته نزدیکی زن در هواپیما از چین و یا در تماس با او در پایه او می گوید:.

“البته ما نگران بودند که آیا یا نه این امر تاثیر خروج ما تاریخ به خصوص این که آیا آن را دوباره تنظیم 14 روز ساعت” زو می گوید.

اما همه برطرف شد برای پیدا کردن که آیا معنی قرنطینه را باید تمدید برای بسیاری از آنها است. تنها سه نفر که سوار برگشت به پایه با زن ون ممکن است مجبور به ماندن دیگر مقامات می گویند.

بنابراین یازدهم شمارش شب امیدوارم تا زمانی که او به خانه می رود در هفته آینده بیش از حد.

“من به دنبال به جلو به امید ترک در زمان بعدی سهشنبه,” او می گوید. “من از دست نرمال چیزهایی که من انجام شده بود قبل از این اتفاق افتاده است که من در زمان داده شده.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>