H1N1 گذشته همه گیر. اینجا چرا COVID-19 نیست و در عین حال در آن دسته

بزرگنمایی این تصویر

در طول H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر و سپس باراک اوباما رئیس جمهور شد واکسينه شده توسط کاخ سفید ، آن را در زمان کمی بیش از پنج ماه از کشف این ویروس به توسعه یک واکسن. Pete Souza/آسوشیتد پرس پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Pete Souza/آسوشیتد پرس

با وجود نگران کننده شیوع بیماری های جدید در ایران, ایتالیا و کره جنوبی coronavirus بیماری به نام COVID-19 در حال حاضر یک بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی امروز اعلام کرد.

در واقع وجود دارد برخی از تشویق روند به خصوص در هوبئی استان, که در آن بسیاری از موارد گزارش شده است.

این بیماری همه گیر وجود دارد به نظر می رسد به plateaued در اواخر ماه ژانویه و در ادامه در یک مسیر خوب. دکتر بروس Aylward رهبری که در سفر به چین با یک هیئت علمی است که فقط به این نتیجه رسیدند. روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: در پکن که روند واقعی است.

Aylward گفت که او می خواهم به صحبت به یک محقق در ووهان که تست بالقوه داروها برای درمان COVID-19 “و وقتی از او پرسیدم چه چالش آنها در حال پیدا کردن در تلاش برای اجرای محاکمه او گفت: این واحد یکی از بزرگترین است جذب بیماران جدید … به دلیل کاهش موارد است.”

که یک نوع خوب از مشکل است. پیام از چین است که این نا امید کننده نیست ، ممکن است برای کنترل این بیماری است.

“در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن کشورهایی مانند ایتالیا را بسیار تهاجمی اقدامات” Aylward گفت. “چه چین نشان داده است که شما را مجبور به انجام این کار, و اگر شما آن را انجام دهید شما می توانید صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از هزاران مورد از آنچه که یک بیماری دشوار است.”

گرفتن عمومی همکاری کامل برای انجام ساده ترین وظایف یک دلیل برای موفقیت است.

“باور کنید یا نه, با ارزش ترین چیزی که کل جمعیت می توانید انجام دهید این است که شستن دست خود به طور مستمر” او گفت:. از دیگر اقدامات مفید عبارتند از: اجتناب از جمعیت به عنوان شما می خواهم پیدا کردن در مدارس و اجتماعات بزرگ.

اما محدود کردن سفر است نه در Aylward لیست از اقدامات مفید.

“شما لازم نیست برای قفل کردن شهرهای بزرگ پیام از چین, در واقع,” او گفت:.

که هیئت علمی وظیفه بود به یاد چه چیزی مشغول به کار در چین و به گسترش این کلمه در. اما حتی در طول سفر کوتاه بیماری بود و جدی تاخت و تاز در کره جنوبی و ایران در ایتالیا. همانطور که از صبح روز دوشنبه کره جنوبی گزارش داده بود 763 مورد ایران گزارش شده بود 43 نفر از جمله 8 مرگ و میر – ایتالیا و اضافه شدن 48 نفر را به ملی خود را در مجموع به 124.

“وجود دارد بسیاری از گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا این افزایش به این معنی است که این بیماری همه گیر در حال حاضر تبدیل به یک بیماری همه گیر” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس خبری در ژنو ،

اختصاص که برچسب نیست به سادگی از یک موضوع است که آیا یک بیماری است که در قاره های متعدد اما این که آیا آن را خارج از کنترل و انجام آسیب قابل توجه است. کسانی که در حال تصمیم گیری است که که باعث می شود قبل اعلام کرد که یک بیماری همه گیر. در این مدت گذشته مورد استفاده برای آنفلوآنزای H1N1 ویروس که زده در سال 2009 مشمئز کننده بیش از 60 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی و کشتن برخی از نیم میلیون نفر در سراسر جهان است.

“آیا این ویروس [که باعث COVID-19] باید همه گیر بالقوه؟” Tedros خواسته فصاحت. “کاملا از آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

هنوز هم وجود دارد زمان برای کشورهای در مقابل آن. که اولویت هستند و برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران برای محافظت از افراد آسیب پذیر مانند کسانی که بیمار هستند و افراد مسن و برای محافظت از آسیب پذیر کشور است.

حتی کشورهای پیشرفته اروپا باید کار را انجام دهید پس خود را در بیمارستان ها بسیار کامل این روزها با آنفولانزا بیماران. آن تخت را ممکن است مورد نیاز برای coronavirus بیماران.

اگر گسترش coronavirus در اروپا را می توان آهسته تا پایان فصل آنفولانزا که”آیا آزاد کردن ظرفیت قابل توجهی از سیستم بهداشت و درمان” دکتر گفت: Michael Ryan, مدیر اجرایی, برای این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “بنابراین حتی کاهش این ویروس توسط یک ماه یا شش هفته است عظیم مثبت بهره مند شوند.”

مقامات بهداشتی در ایالات متحده می دانند که آنها می توانند به طور نامحدود در زمان استراتژی — شناسایی هر مورد بلافاصله و جداسازی آن دسته از بیماران. بنابراین آنها با توجه به مهار اقدامات شبیه به آنچه که مشغول به کار در چین مانند بسته شدن مدرسه.

شما می توانید تماس با NPR علم خبرنگار ریچارد هریس در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>