گوام مردم ناراضی مسکن آمریکا ملوانان از Coronavirus-آمار ناو هواپیمابر

بزرگنمایی این تصویر

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71) می رسد در پرل هاربر, هاوایی, مارس 27 سال 2018 است. روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام است گزارش داد ده ها تن از موارد جديد عفونت کروناویروس روی. اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

حدود 3000 آمریکایی ملوانان از coronavirus آلوده به ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در حال انتظار به متحرك روز جمعه در غرب اقیانوس آرام ایالات متحده در جزیره قلمرو گوآم و قصد دارد به قرنطینه بسیاری از آنها در هتل وجود دارد رسم اعتراض از فعالان محلی و سیاستمداران است.

“من ناراحت هستم که بی پروا دو استاندارد به طور بالقوه قرار دادن به طور بالقوه در معرض پرسنل نظامی محلی در هتل” می نویسد محلی سناتور سابینا فلرس پرز در نامه ای این هفته به گوام فرماندار لوردس لئون گرررو. “اگر ملوانان قرار می گیرد در هتل ما, ما خواهد شد در معرض کاهش دستمزد کارکنان به خطر بسیاری از آنها مسن تر هستند و باید محدود و یا بدون مزایای بهداشت و درمان برای خود و خانواده خود را.”

این گوام روزانه پست گزارش داد که اولین گروه از ملوانان از روزولت خواهد بود مستقر در ساحل مقابل هتل شرایتون که اتاق به طور معمول هزینه حدود 200 دلار یک شب.

“ما واقعا امیدواریم این روند کار می کند و تا آنجا که ممکن است ما در حال رفتن به دریافت یک منفی آزمایش گروهی که باقی خواهد ماند و منفی در طول کل مدت اقامت” مری رودز رئیس جمهور گوام هتل و رستوران با کانون گفت: پست. “این بسیار سخت است. آنها محدود خواهد شد به اتاق. آنها را دریافت خواهید کرد تمام وعده های غذایی و نوشیدنی به طور مستقیم به اتاق بدون هیچ گونه تماس با کارکنان هتل. که همه هماهنگ با ارتش است. وجود خواهد داشت هیچ مهمانان است.”

اما فعالان محلی شک کسانی که اطمینان. آنها را به یک نگران نامه ای که سروان. برت Crozier روزولت فرمانده — که در حال حاضر رها شده است وظیفه — ارسال به مافوق خود و که عمومی شد در اوایل این هفته. در آن Crozier می گوید: هفت نفر از 33 ملوان در کشتی که در ابتدا آزمایش منفی نشان داد علائم COVID-19 عفونت چند روز پس از آزمایش.

“منفی بودن امروز به این معنا نیست که نمی توان آنها را در یک هفته یا بیشتر” خوانده شده بیانیه ای صادر چهارشنبه بومی فعال گروه من Hagan Famalåo قرآن Guåhan. “این تصمیم به خانه آنها را در وسط جامعه ما این است که یک بازی از شانس با سلامت مردم ما است.”

در اخبار جلسه در گوام در شنبه مشترک منطقه Marianas فرمانده عقب Adm. جان Menoni بود پرسید: چه عواقب ممکن است برای گوام اگر ملوانان که تست منفی به نوبه خود COVID-19.

“بنابراین من حدس می زنم که $64 میلیون سوال” Menoni پاسخ داد. “من نمی توانم آینده را پیش بینی کند.”

اما Menoni اصرار مردم محلی را نمی توان در معرض ملوانان قرار دارد در عنوان بسیاری از هفت هتل ها محلی است.

“آنها باید باقی می ماند در قرنطینه خود اختصاص اتاق برای مدت اجباری 14-روز قرنطینه” بالای نظامی ایالات متحده رسمی در گوام گفت. “رهبری نظامی خواهد بود در حال حاضر در سراسر مطمئن شوید ملوانان پایبند به قرنطینه باقی می ماند و در اتاق خود را. این خواهد بود به طور کامل نظامی-اجرای عملیات بدون تماس مستقیم بین TR ملوانان و کارکنان هتل.”

لئون Guerrero برای بخش او اذعان کرد در همان جلسه اعتراض دم در 212-مربع-mile island او حاکم.

“من می دانم که من تصمیم به اجازه محدود مسکن ملوانان که آزمایش منفی برای COVID-19 کردن پایه سمت چپ یک کمی از شما مضطرب,” او گفت:. “این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه در عجله.

ارتش ایالات متحده دارای سه پایگاه در گوام اشغال 49,000 هکتار از قلمرو آن است.

“به عنوان یک unincorporated خاک ما کمی قدرت به مقاومت در برابر ارتش. آنها خود را یک سوم از زمین در گوام” گوام هنرمند جاشوا Barrigada می گوید NPR. “خواسته های ما تنها که آنها در حفظ و ملوانان بر پایه.”

حداقل 114 از روزولت ملوانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و هزاران نفر دیگر هنوز به آزمایش می شود.

همانطور که از روز شنبه در میان گوام جمعیت حدود 170,000 وجود دارد 82 شناخته شده محلی موارد COVID-19 و سه مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de