خواستار رشد به دادگاه مهاجرت و آزادی بازداشت شدگان به عنوان ویروس گسترش می یابد

Razor wire is seen on the Metropolitan Detention Center in Los Angeles.

بزرگنمایی این تصویر

دیوید McNew/گتی ایماژ

مقامات ایالات متحده در صورت رشد تماس به شاتر همه ملت را به دادگاه مهاجرت و برای آزادی بازداشت مهاجران که نمی تهدیدی برای امنیت عمومی پس از یخ بازداشتگاه کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus.

اداره مهاجرت و گمرک گزارش برای اولین بار در این هفته است که یکی از آن کارگران دارای ویروس است که باعث COVID-19. یخ نیز می گوید: هیچ تایید موارد coronavirus در میان آن بیش از 37,000 بازداشت شدگان در سراسر کشور.

اما مهاجر طرفداران و پزشکان هشدار می دهند که شیوع در یخ بازداشتگاه اجتناب ناپذیر است که این بیماری همه گیر و تعداد موارد در ایالات متحده به سرعت بالا می رود.

“یک شیوع کروناویروس در بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات قریب الوقوع است, اگر آن را در حال حاضر اتفاق می افتد گفت:” ابریشمی شاه با بازداشت تماشای شبکه.

بیش از 3000 پزشکان امضای نامه ای خواستار یخ برای آزادی بازداشت شدگان در حالی که خود را در موارد قانونی اقدام — به خصوص افراد بالای 60 سال و افراد مبتلا به مزمن جدی شرایط پزشکی که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر در صورت شیوع.

“آنها فقط گیر وجود دارد مانند اردک نشسته,” دکتر گفت: Ranit Mishori که او نیز امضا کرد این نامه است. Mishori استاد دانشگاه جورج تاون دانشگاه دانشکده پزشکی و مشاور گروه پزشکان برای حقوق بشر است. “پنجره فرصت است که به سرعت در حال به سرعت در حال بسته شدن به دلیل من فکر می کنم ما نیاز به اجازه دهید آنها را قبل از تبدیل شدن آنها به بیمار است.”

یخ می گوید کارگر که تست مثبت است یک عضو از کارکنان پزشکی در الیزابت بازداشتگاه در نیوجرسی. به کارمند نیست به طور معمول در تعامل مستقیم با زندانیان, با توجه به یخ شده است و در قرنطینه پس از توسعه علائم.

نزدیک به نیمی از مهاجران بازداشت شده توسط یخ متهم شده اند از هیچ جرم و جنایت دیگر از مدنی نقض قوانین مهاجرتی و بسیاری از احتمالا نمی خواهد که برگزار شده است تحت دولت های قبلی.

برخی از بازداشت مهاجران توصیف احساس درماندگی و سردرگمی در صورت گسترش بیماری همه گیر.

“من آرزو می کنم آنها شفاف و به ما بگویید که در حقیقت بنابراین ما نمی خواهد مضطرب گفت:” ویرجینیا پناهندگی-سالک از ونزوئلا که بازداشت در جنوب لوئیزیانا یخ مرکز پردازش حدود 90 کیلومتری غرب Baton Rouge.

“ما می دانیم که مردم را بدست بیمار اما ما نمی دانیم که آنچه در آن است,” او گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم. “این خیلی سخت است که در اینجا بدون دانستن.”

ویرجینیا می گوید: او را بازداشت در یک اتاق بزرگ همراه با بیش از 50 زن دیگر از جمله خواهر او پاتریشیا است که به دنبال پناهندگی. آنها از ما خواست به استفاده از نام کامل خود را به دلیل موارد هنوز در انتظار است.

اتاق خود را تحت قرنطینه همراه با چندین نفر دیگر در بازداشتگاه خواهران گفت. پاتریشیا می گوید او نگرانی در مورد کوروناویروس مشخصی پس از اکوادور زن در اتاق خود را توسعه علائم شبه آنفولانزا.

“تخت دو تخت دور از معدن” پاتریشیا گفت. “او می خواهم به صرف ساعت خواب عمیق و سرفه و تعداد زیادی از آن. بدن او بود درد او نمی خارج شدن از رختخواب یک روز. … صورت او سرخ و برافروخته است. او با نگاه, داغ, او تا به حال یک درجه حرارت بالا است.”

پاتریشیا گفت: اکوادور زن بود آزمایش منفی برای آنفولانزا شد و هم اکنون در حال آزمایش برای کوروناویروس.

“ما می دانیم وجود دارد موارد که در نزدیکی اینجا حدود یک ساعت از اینجا” پاتریشیا گفت. “کارکنان می آید و می رود و ما در حال قفل کردن در اینجا ما واقعا هیچ چیز نمی دانم.”

یخ می گوید که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از بازداشت شدگان. آژانس به طور موقت به حالت تعلیق اجتماعی بازدید در تمام مراکز بازداشت.

و برخی از مهاجرت به ایالات متحده دادگاه بسته اند در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اما دیگران هنوز در حال باز و جلسات برای مهاجران در بازداشت هستند و هنوز هم در حال وقوع است — با وجود تماس های از قضات و دادستان ها و وکلای مهاجرت به تعویق انداختن آنها.

این اتحادیه که نشان دهنده مهاجرت قضات تجدید آن تماس به همه مهاجرت دادگاه پس از یخ دادستان در نیوآرک, N. J., آزمایش مثبت برای coronavirus اتحادیه گفت: در توییتر.

اشلی Tabaddor رئیس جمهور قاضی امور مهاجرت اتحادیه اروپا گفت: هیچ شفافیت از دولت است. “COVID-19 تبعیض قائل نیست” او به خبرنگاران گفت: با توجه به KERA. “وجود دارد هیچ نامزدی. هیچ بحث با هر ذینفعان.”

فانی Behar-استرو رئیس اتحادیه به نمایندگی از یخ وکلای خبرنگاران گفت که از مهاجران هستند که مجبور به انتخاب “بین حضور در دادگاه از یک طرف و یا حفاظت از خود در برابر قرار گرفتن در معرض coronavirus نه حضور در دادگاه است.”

Imelda مینارد یک وکیل با سازمان های خیریه کاتولیک با حضور دادگاه مهاجرت در ال پاسو در اوایل این هفته. “هیچ یک از مردم در وجود تا به حال ماسک,” او گفت: KERA. “واقعا وجود دارد نه اتاق است که در دادگاه برای مردم ظاهر می شود به نشستن شش فوت از هم جدا از یکدیگر است. آن را بسیار کوچک دادگاه.”

وکیل مهاجرت در بوستون می گویند آنها به طور فزاینده ای نگران گسترش coronavirus پس از یک دادگاه وجود دارد به طور ناگهانی بسته در اوایل این هفته.

“من در راه رفتن به سمت اتاق انتظار و یکی از قضات ظهور خارج از دادگاه و با صدای بلند اعلام کرد:” من دادگاه در حال حاضر بسته شده چرا که دیروز وجود داشت که کسی در دادگاه است که فرض مثبت,’ ” وکیل مهاجرت سوزان رز گفت WBUR.

نیز وجود دارد در حال رشد نگرانی در مورد گسترش coronavirus در پناهگاه برای کودکان مهاجر بدون همراه که در حال اجرا توسط اداره فدرال پناهندگان.

“این مسئولیت ما را به طور موثر محدود کردن قرار گرفتن در معرض این بیماری و آماده شدن برای مدیریت شیوع COVID-19,” سناتور. Ed Markey نوشت: در نامه ای به دولت برای کودکان و خانواده هایی که نظارت بر ORR. “این مسئولیت است به خصوص زمانی جدی می آید به مراقبت از کودکان آسیب پذیر.”

NPR Marisa Peñaloza کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر