ان پی آر

مواد غذایی اتحادیه کارگران برآورد 3,257 اعضای مبتلا به کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر

افزایش موارد پس از شرکت ها مانند Kroger به پایان رسید فوق العاده “قهرمان پرداخت” برای کارگران است. بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اطلاعات جدید منتشر شده توسط ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران نشان می دهد که در میان فروشگاه های مواد غذایی کارگران آن را نشان دهنده 10,000 آلوده شده اند و یا شناخته شده اند در معرض coronavirus و 68 را از آن درگذشت. حداقل 3,257 آلوده شده با این ویروس اتحادیه تخمین زده می شود در روز جمعه.

UFCW نشان دهنده کارگران در فروشگاه مواد غذایی بزرگ زنجیره ای مانند Kroger, Albertson و Supervalu. رئيس جمهور اتحادیه مارک Perrone گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه که این موارد باید افزایش 200% در پنج هفته. این می آید در زمانی که شرکت های مانند Kroger به پایان رسید اضافی ‘قهرمان پرداخت آن را به حال شده است به کارگران آن است.

“به اصطلاح” قهرمان “و خطر پرداخت باید ادامه یابد تا زمانی که این تهدید در واقع گذشت” Perrone گفت. “اگر شرکت واقعا بر این باورند که این تهدید را تصویب کرده است آنها باید مایل به می گویند که علنا در تاریخ ثبت است.”

این UFCW تا به حال کارکنان متعدد از Kroger که بزرگترین فروشگاه زنجیره ای در امریکا, حضور در کنفرانس مطبوعاتی.

Kroger به تازگی اعلام کرد یک طرح را به کارکنان خود را “با تشکر از شما پرداخت” از $400 به صورت واجد شرایط کارگران تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت کارکنان. ویژه پرداخت می افزاید: تا 130 میلیون دلار شرکت گسترده.

کریس Holtham که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر برای Kroger در لانسینگ, Mich., و استخدام شده توسط این شرکت در 35 سال می گوید که گرفتن مشتریان به پوشیدن ماسک دشوار شده است.

“ماسک را تبدیل به یک جنگ سیاسی,” Holtham گفت. “کارکنان هستند کاملا ترس و وحشت به درخواست کسی برای قرار دادن بر روی یک ماسک. … من صدها نفر از مردم در یک روز بدون ماسک. ما در حال نشستن اردک برای ویروس.”

Holtham بازگو کردن یک داستان که در آن از او خواسته مشتری برای قرار دادن بر روی یک ماسک برای خاطر کارگران و مشتری با پاسخ, “I don’t give a damn در مورد سلامت خود را.”

Raquel Salorio کار کرده است برای جنوب کالیفرنیا زنجیره ای مواد غذایی رالف برای 36 سال و در مجموع از پنج نفر در خانواده او کار وجود دارد. او تقبیح فروشگاه بازاریابی از کارکنان خود را که “قهرمانان” به عنوان ریاکارانه است.

Salorio بازگو یک روز خاص که در آن شرکت خواسته کارگران خود را به لباس به عنوان ابرقهرمانان.

“ما نه قهرمانان” Salorio گفت. “مردم درد و رنج مردم در حال مرگ هستند و آنها می خواهند ما را به لباس به عنوان ابرقهرمانان. شغل ما مهم است اما ما مسائل بهداشتی بیشتر است.”

NPR تماس نمایندگان از Albertson را Supervalu و Kroger به اظهار نظر در مورد آمار و ارقام ارائه شده توسط UFCW. یک سخنگو از Albertson گفت که این شرکت نمی خواهد آزادی کارمند coronavirus اعداد اما که شرکت “قدردانی[s] این UFCW کار به نمایندگی از عضویت در آن برای کمک به هر کس ایمن ماندن در طول این زمان دشوار است.”

Kroger و Supervalu پاسخ نداده اند.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *