فروشگاه های مواد غذایی شروع به کاهش ساعت به عنوان Coronavirus باعث افزایش وحشت-خرید

بزرگنمایی این تصویر

Costco مشتریان رول مواد غذایی به اتومبیل های خود را به دیگران صبر کنید برای ورود به فروشگاه بر روی چهار شنبه, مارس 14 سال 2020 در سن لیندرو کالیفرنیا. بن مارگوت/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بن مارگوت/AP

با وحشت زده و عصبی خریداران هجوم آوردند به سوپر مارکت ها به سهام تا در منابع برای coronavirus شیوع برخی از بزرگترین کشور های مواد غذایی زنجیره ای هستند اعلام اقدامات به منظور ارتقاء بهداشت و حفظ منابع.

در سراسر کشور ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت دستمال مرطوب بهداشت و مواد غذایی کنسرو شده است پرواز کردن قفسه به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد همچنان به صعود.

با وحشت-خرید گیج خریداران خارج از کشور بزرگترین خرده فروش با فروش این هفته اعلام کرد که آن را به فروشگاه مدیران “اختیار محدود کردن فروش مقادیر در مواردی که در غیر منتظره ای بالا تقاضا است.”

هدف می گوید آن را برای تمیز کردن سطوح مانند checklanes و صفحه نمایش لمسی که حداقل هر 30 دقیقه. همچنین قرار دادن محدودیت بر روی محصولات مانند ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و بطری آب.

Albertsons شرکت های صاحب چنین زنجیره ای به عنوان Safeway, Shaws و ستاره بازار می گوید: آن را بیش از حد خواهد بود تحمیل محدودیت تعداد در بالا مورد تقاضا مانند دست عفونی و پاک کننده های خانگی.

Wegmans که در عمل در هفت متحده ارسال شده در یک لیست محدود-خرید اقلام از جمله پوشک پاک کننده خانگی, داخل حمام, بافت و بسته بندی شده نان و رول. Walgreens اعلام کرده است سیاست های مشابه.

زنجیر هم شروع نورد جدید ساعت از عملیات به منظور پاک کردن فروشگاه ها و restock عرضه است.

تمام مواد غذایی به ایران را تغییر دهید ساعت و رفتار “اضافی عمیق شستشو در طول روز است.” آن است که افزایش تعداد ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و تعلیق آن معمول مجموعه ای از مواد غذایی نمونه برداری.

Walgreens می گوید آن را بیش از حد خواهد بود تعلیق مواد غذایی و نوشیدنی, نمونه, و زنجیره ای می گوید از آن ارائه خواهد شد تحویل رایگان برای خرید بر روی وب سایت خود را.

Wegmans می گوید: آن را نمی خواهد نگه داشتن فروشگاه باز نیمه شب گذشته. Publix که دارای بیش از 1200 فروشگاه در سراسر فلوریدا و بخش هایی از جنوب می گوید: از آن خواهد شد بسته شدن در 8 p. m. به وقت کارکنان به اصول بهداشتی عمل کردن قفسه ها و restock لوازم.

Harris Teeter, زنجیره ای در جنوب شرقی توییتی که شروع سهشنبه, از آن خواهد شد بسته شدن فروشگاه در 9 p. m. هر شب به منظور “تمرکز بر تمیز کردن پر و رفاه ما ارزشمند همکاران.”

خارج شده و می گوید آن را بیش از حد است و با توجه به تغییر “ساعت در 24 ساعته امکانات اجازه می دهد تا برای تمیز کردن اضافی.”

در ضمن برای کمک به کاهش خطر ابتلا به این ویروس در فروشگاه های خود را, برخی از زنجیره های در حال تشویق مشتریان به جست و خیز راهرو مواد غذایی در دسترس نباشد. آنها نشان می دهد در فروشگاه وانت و یا تحویل خانه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر