عزادار از راه دور: به یاد پدر از دست رفته به COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

ریچارد Remsberg هولتر جونیور (سمت چپ) و پدرش ریچارد Remsberg هولتر Sr. در همنام خود در گوشه 2019. این یک مایل در جنوب مزرعه خانواده در Frederick County, Md. هولتر مانيتورينگ جاده است که پس از خود, خانواده, دیگر جاده به نام همسایه کشاورز. هولتر خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتر خانواده

آنها به خاک سپرده شد پدر من این هفته است.

به طور معمول من می خواهم بگویم “ما” به خاک سپرده شد او را. اما این چیزی است مانند طبیعی است.

من از 1300 مایل دور کار از راه دور در جدول اتاق ناهار خوری.

خواهر و همسرش پسر خود را? آنها ایستاده بود در یک کلیسا و گورستان در مریلند اجتماعی فاصله از کشیش و قبر خود را.

برادر من و همسرش در چمن بر طرف دیگر. بنابراین یکی دیگر از برادر زاده و خواهر زاده.

و من دیگر برادر و همسر خود را? آنها به سمت چپ جدا می رسد از خانه خود را سوار جداگانه اتومبیل. در گورستان او نمی تواند انجام بیش از کرک باز خود را از پنجره ماشین. قرنطینه.

ده نفر. یک مراسم تشییع جنازه. یک بیماری همه گیر به اندازه سوراخ در قلب ما.

دیدن پدر بود COVID-19. آنها آزمایش او پنج شنبه, آوریل 9 روز خود را در کبد به روز نیمی از خانواده من ساخته شده نهایی مراجعه کنید. او درگذشت مارس 10. نتایج آمد یک روز بعد. مثبت است.

من یک روزنامه نگار هستم. من خواندن بسیاری از داستان در مورد کابوس ها در خانه های سالمندان. در مورد وحشت از یک دوست در حال مرگ به تنهایی از دختر تکان دادن از طریق یک پنجره در یک پدر و مادر از برادر چپ به غمگین فاصله طولانی است.

سپس آن را برای من اتفاق افتاده.

من ریچارد جونیور, قدیمی ترین چهار. او ریچارد هولتر Sr, کیر, به دوستان خود. کشاورز لبنی که تبدیل 92 ماه گذشته روز قبل سنت پاتریک.

زمان مرگ آخرین جمعه: 3:45 صبح. شیر زمان.

این Holters از یک کلیسا دایرکتوری در اواخر 1960s. در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: سارا رونی, ریکی, کیر, سفت و اموزش ان. هولتر خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتر خانواده

در خانواده ما او همیشه آرام یکی.

کسی که trudged به دور تا گاو قبل از سحر برای سه چهارم از یک قرن در مزرعه او ادامه داد: برای اجرای تا 70. کسی است که با صرف بیش از یک دهه wheeling عشق از زندگی خود و بعد از خود دوستان عزیز در اطراف بازنشستگی ، کسی است که به شدت وفادار به مریلند Terrapins — و کسی را که من به همراه ACC بسکتبال مسابقات به صورت مستقیم 30 سال است. کسی که عاشق چیزی بیشتر از نشستن پشت با پوزخند در حالی که بچه های خود را grandkids و سپس خود را بزرگ-grandkids chattered دور در یکشنبه شام.

یک مرد از ایمان عمیق و روشن تنور صدای که آرام قدرت نمی تواند فراموش شود.

هولتر کوارتت شد یک موسسه در مسیح کلیسای اصلاح شده در میدلتاون, Md. کیر در سمت راست با برادران باب و سیسیل جونیور و خود را پدر C. K. Sr. هولتر خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتر خانواده

از چند هفته گذشته روز به روز آن شده است بسیار آسان است به از دست رفته در آن اعداد – تایید موارد ونتیلاتور تعداد مرگ و میر.

پدرم را قدردانی از توجه ما در حال پرداخت به شماره. او عاشق ورزش دوست داشتنی برای بررسی جعبه نمرات در این مقاله هر روز صبح دوست داشتم به تکرار ’em در گوشی بعد از آن روز حتی اگر شما می خواهم به عنوان خوانده شده همان جعبه نمره آنلاین شب قبل از.

این چیزی است که امروز … این اعداد ؟ هر یک توسط یک. هر کس یک کیر هولتر.

یکی از حامیان دانشگاه مریلند ورزشی, کیر, هولتر (سمت راست) تا به حال فصل بسکتبال بلیط و حتی کمک به نوبه خود دختر در قانون ریک کانزاس به دنیا آمد, همسر شانا به Terp فن. هولتر خانواده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هولتر خانواده

راه بازگشت ما نروژی آلمانی. کمی رواقی نه دقیقا همان احساسی است. نه بسیاری از اشک.

روز یکشنبه پرسیدم الکسا به بازی برخی از موسیقی پس زمینه. او موظف. به عنوان او همیشه می کند. پس از آن آمد این آهنگ.

525,600 دقیقه 525,000 لحظات عزیز.

525,600 دقیقه – چگونه شما را اندازه گیری اندازه یک سال ؟

“فصل عشق” از اجاره. موسیقی مورد ایدز بر اساس یک اپرا در مورد سل (La Boheme) ورود در وسط یک بیماری همه گیر است که پدرم را کشت.

و من هم در باطل در آغوش بگیرید. و من را شکست.

در روز روشن در غروب در midnights در فنجان قهوه

در اینچ در مایل در خنده در نزاع

در 525,600 دقیقه

چگونه شما را اندازه گیری از یک سال در زندگی ؟

برای پدر من در آن بوده ام و به حدود 49 میلیون و 400 دقیقه است. و نه یکی از آنها به هدر رفته است.

ریک هولتر است معاون رئیس جمهور از اخبار در ایستگاه عضو KERA و سابق نظارت سردبیر ارشد در NPR.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>