ان پی آر

سبز و زرد و نارنجی و یا قرمز ؟ این ابزار جدید را نشان می دهد COVID-19 خطر در شهرستان خود را

بزرگنمایی این تصویر

این نقشه های تعاملی اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن چقدر بد خود را در شهرستان coronavirus شیوع است. دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه/مایکروسافت هوش مصنوعی/تصویر توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه/مایکروسافت هوش مصنوعی/تصویر توسط NPR

چگونه شدید است گسترش COVID-19 در جامعه خود را? اگر شما به اشتباه شما تنها نیستید. هر چند دولت محلی و داشبورد با ارائه تعداد زیادی از اعداد از مورد شمارش به مرگ و میر ناشی از آن اغلب معلوم نیست چگونه آنها را تفسیر و سخت به مقایسه آنها را به مکان های دیگر.

“وجود نداشته است یک واحد ملی با رویکرد ارتباط ریسک می گوید دانیل آلن استاد و مدیر ادموند J. Safra مرکز اخلاق در دانشگاه هاروارد. “ساخته شده است که آن را سخت تر برای مردم است,” او می گوید.

آلن به همراه محققان در دانشگاه هاروارد جهانی سلامت است که منجر به یک همکاری از دانشمندان برتر در موسسات در سراسر کشور که نیروهای پیوسته اند برای ایجاد یک واحد مجموعه ای از معیارهای جمله مشترک تعریف سطوح خطر و ابزار جوامع برای مبارزه با کروناویروس.

همکاری در راه اندازی این ابزار شنبه, از جمله, جدید, آنلاین خطر-ارزیابی نقشه که اجازه می دهد تا مردم را به بررسی دولت و یا شهرستان که در آن زندگی می کنند و دیدن یک COVID-19 خطر امتیاز از سبز و زرد و نارنجی و یا قرمز است. سطح خطر هستند بر اساس تعداد روزانه مورد در هر 100,000 نفر است.

برای پیدا کردن شهرستان خود را به سطح خطر اکتشاف شهرستان در سطح نقشه اینجا.

یک جامعه است که کمتر از یک روزانه جدید مورد در هر 100,000 سبز است. یک به 10 است زرد; بین 10 تا 25 نارنجی است; و بالاتر از 25 شما قرار می دهد در قرمز. “هنگامی که شما به آن نارنجی و قرمز در منطقه به این معنی در تمام احتمال, شما در حال دیدن مقدار زیادی از سرعت یک نوع سریع روند رو به بالا,” آلن می گوید.

این به هیچ وجه تنها تلاش برای طبقه بندی سطوح خطر در سراسر ایالات متحده وجود دارد تعدادی از چارچوب خارج وجود دارد با استفاده از ابزارهای مختلف. و که می تواند منجر به سردرگمی می گوید آلن. “آنچه ما واقعا نیاز به یک مشترک واژگان و راه ارائه داده در سراسر حوزه های قضایی,” او می گوید. این تلاش ها نشان دهنده اجماع هشت موسسات و بیش از یک دوجین کارشناسان فردی که توافق کرده اند که در این متریک.

در حال بارگذاری…

البته وجود دارد دیگر معیارهای مهم وقتی که می آید به ردیابی گسترش و شدت COVID-19. محلی بهداشت عمومی رهبران نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند و چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان بستری هستند. آنها باید بدانید که چگونه بسیاری از آزمون ها در حال بازگشت مثبت در منطقه است. (پایین تر از مثبت بودن رای بیشتر احتمال دارد یک جامعه است تست به اندازه کافی به دقت تشخیص گسترش ویروس.)

اما این گروه در نهایت به تساوی سطح هشدار به تعداد موارد جدید در هر 100,000 چرا که شاخص خوبی برای نشان دادن تصویر فعلی از شیوع و مقایسه آنها را در یک راه سازگار. این یک روش استاندارد برای اندازه گیری ریسک در برابر کل جمعیت.

“این اجازه می دهد تا شما را به مقایسه یک منطقه روستایی در شمال ایالت نیویورک در مقایسه با شهر نیویورک و یک سیب به سیب برای مقایسه تاثیر نسبی و نسبی caseload می گوید:” Ellie Graeden از تالوس تجزیه و تحلیل و مرکز بهداشت جهانی علم و امنیتی در دانشگاه جورج تاون است که بخشی از همگرایی گروه توسعه یافته است که معیارهای.

همچنین توسط چسبیده با یک استاندارد هسته متریک شما می توانید مقایسه روند در طول زمان است. “شما می خواهید بدانید که آیا همه چیز در حال رفتن به بالا یا پایین” آلن می گوید.

برای این به این معنی شما می توانید در حال حاضر مقایسه صورت بروز جایی که شما زندگی می کنند به آن می گویند در نزدیکی شهرستان که در آن شما با توجه به رفتن در یک ماموریت. و یا شهرستان که در آن پدر و مادر خود زندگی می کنند اگر شما با توجه به یک دیدار است. آن را به شما می دهد یک راه برای ارزیابی خود و جامعه را در سطح خطر در مقایسه با دیگران در یک نگاه و تغییر رفتار خود را بر این اساس.

برای سیاست گذاران سطح خطر به معنای سیگنال شدت تلاش مورد نیاز برای کنترل COVID-19 و باعث مداخله های خاص. مشترک منتشر راهنمایی برای چگونه دولت و رهبران محلی باید مدیریت پاسخ خود را بسته به سطح خطر.

“این [گیر] گشوده, بسیاری از ما در حال انتظار برای دولت فدرال به ایستادن و واقعا تولید… برخی از راهنمایی های عملی در مورد چگونه کسانی که در سطح ایالتی و محلی باید در پاسخ می گوید:” Graeden. اما در شرایطی که روشن هدایت این همکاری با هدف پر کردن جای خالی.

اگر صلاحیت این دادگاه ها در سبز سطح آنها در مسیر حاوی ویروس است. در زرد و یک جامعه باید اقدامات مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله و فعال برنامه, تست, تماس, ردیابی و جداسازی — از جمله هدفمند تست از کسانی که در معرض خطر محیط. نارنجی در نظر گرفته شده است “خطرناک” و نیاز فزاینده تست و تماس با ردیابی تلاش — یا اگر که ممکن است ممکن است برای ماندن-صفحه اصلی سفارشات.

در قرمز سطح “حوزه های قضایی باید به یک نقطه اوج برای کنترل نشده و گسترش” با توجه به مشارکتی هدایت. در این سطح “شما واقعا نیاز به پشت در ماندن در خانه [مشاوره]” Graeden می گوید.

در حال حاضر دو ایالت آریزونا و فلوریدا — در سطح قرمز و 13 نارنجی هستند. تنها هاوایی سبز است. اما وجود دارد مقدار زیادی از تنوع شهرستان-توسط-شهرستان است. در نارنجی تگزاس به عنوان مثال بیش از 20 استان ها قرمز هستند.

ایده این است که به برخی از حدس و گمان خارج از سیاست پاسخ در سطح محلی می گوید Graeden و ارائه یک روش استاندارد برای برقراری ارتباط خطر و گزینه های پاسخ.

“ما همه ما اصلاح معیارهای تراز با دقت بیشتری در سراسر سیستم عامل های مختلف,” او می گوید. “ما در حال حاضر به برقراری ارتباط و تمام توافق بر همان اساسی آستانه برای این نوع اقدامات است که باید گرفته شود. “

مشترک متریک و راهنمایی خواهد بود گنجانیده شده تعدادی از طرح ها و سایت های متمرکز بر COVID-19 پاسخ از جمله Covidlocal.org رهبری یک گروه از شیوع بیماری های کارشناسان سابق و مقامات بهداشت عمومی, CovidActNow رهبری سابق مدیران فناوری و گروهی از دانشگاهیان. همگرایی گروه امیدوار است برای دیدن آن به تصویب رسید و به طور گسترده تر و استفاده شده توسط دولت های محلی و ایالتی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول