پلیس با استفاده از گاز اشک آور در مهاجران در مرز ترکیه

تسالونیکی یونان – پلیس در یونان مرز با ترکیه با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب باران و دفع صدها نفر از مهاجران خوشه در طرف ترکیه که اقدام به شکستن یک حصار مرزی و وارد یونان.

شب درگیری صورت گرفت در نزدیکی Kastanies عبور از مرز. پلیس یونان گفت: مقامات ترکیه نیز شلیک گاز اشک آور در یونانی نیروهای مهاجران بعد از روشن کردن آتش در طرف ترکیه نرده.

مشابه درگیری رخ داده است و قبل از سحر روز شنبه, مدت حدود دو ساعت است.

حدود 2000 نفر از مهاجران هنوز هم معترضان در مرز یونان و ترکیه هفته پس از ترکیه اعلام کرد مرزهای خود را به اروپا باز و تشویق مهاجران و پناهندگان در این کشور به تلاش عبور به عضو اتحادیه اروپا یونان.

دهها هزار نفر از مردم به سمت مرز یونان با وجود اصرار که مرز شرقی آن است که هم اتحادیه اروپا و خارجی مرز بسته شد. این حرکت پس از ماه از تهدید رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که او اجازه می دهد میلیون ها نفر از پناهندگان به اروپا مگر اینکه اتحادیه اروپا ارائه پشتیبانی بیشتر برای مراقبت از پناهندگان در ترکیه است.

اتحادیه اروپا می گوید که پیوستن به یک سال 2016 مقابله با ترکیه است که آن را فراهم می کند میلیاردها یورو در بودجه در بازگشت از ترکیه برای مراقبت از بیش از 3.5 میلیون پناهنده از کشورهای همسایه سوریه است.

روز چهارشنبه ترکیه اعلام کرد که آن بسته شدن آن شش زمین و دریا گذرگاه های مرزی با یونان و بلغارستان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. اما یک مقام ارشد ترک گفت: “این اقدام نه به مقدار یک پایان آنکارا سیاست نه جلوگیری از مهاجران از ترک ترکیه است.

مرزهای مهر و موم شد به مردم و حمل و نقل کالا رسمی اضافه شده صحبت خواست نامش فاش نشود در خط با دولت ترکیه پروتکل.

خشونت در مرز آمد ساعت پس از اردوغان برگزار شد چهار راه ویدئو کنفرانس با رهبران فرانسه و آلمان و بریتانیا به بحث در مورد مهاجران بحران است.

بیانیه ای از اردوغان گفت که رهبران این چهار کشور همچنین در مورد راه های حل و فصل درگیری های سوریه و ارائه کمک های بشردوستانه در سوریه را مشکل استان ادلب. آن را نمی بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.

روز سه شنبه تلفنی میان اردوغان صدراعظم آلمان آنگلا مرکل رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر بوریس جانسون مرتب شده بود پس از رهبران اروپایی از لغو برنامه سفر به استانبول با توجه به کروناویروس بحران است.

خشونت در مرز یونان و ترکیه اضافه شده است به نگرانی در آتن بیش از تعداد بالای مهاجران مهاجران از ترکیه — در یک دمای 100 در هر روز در جزایر یونان تا کنون در این سال — اضافه کردن به ازدحام شدید در اردوگاه های پناهندگان وجود دارد.

مقامات یونانی روز شنبه تحمیل جنبش محدودیت, مدت حداقل یک ماه در جزیره اردوگاه به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی برای بیماری همه گیر کوروناویروس.

مهاجران در شصت و چهار جزایر دیگر تنها مجاز به بازدید از شهرها در جزایر در گروه های کوچک و محدود دوره مهاجرت وزارت امور گفت. وزارت گفت: همچنین بالا بردن سرعت برنامه ای برای ساخت بازداشتگاه در جزیره.

هیچ عفونت تایید شده است در هر یک از اردوگاه های هر چند میزان از تست در این سایت ها همچنان نامشخص است.

بیش از 9,300 مردم رسیده یونان — عمدتا پس از رسیدن در شرق جزایر — از ترکیه تا کنون در این سال اگر چه میزان کاهش پیدا کرده است و در طول هفته گذشته.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

النا Becatoros و درک Gatopoulos در آتن یونان و Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک کرده است.

___

دنبال Kantouris در https://twitter.com/CostasKantouris

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر