بزرگ Smokies کرم شب تاب نور نشان می دهد ارائه می شود تقریبا

اشویل, N. C. – این زمان از سال در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی خواهد بود وز وز — و درخشان — با دیدنی پدیده های طبیعی همزمان کرم شب تاب و انبوهی از انسان ها که می آیند به آنها مراجعه کنید.

اما همراه با بسیاری از دیگر بهار اتفاقاتی که در قرعه کشی عظیم جمعیت سالانه مشاهده عمومی جهان معروف کرم شب تاب با نام مستعار Photinus carolinus شده است لغو شود با توجه به coronavirus همه گیر و نداشتن راه برای ایمن نگه داشتن بازدید کنندگان اجتماعی دور Smokies سرپرست Cassius نقدی گفت.

آن را نمی ممکن است همان مشاهده bioluminescent اشکالات نور زمین-جنگل تاریک و تنها صدا است که از ناهمواری رودخانه کوچک اما غیر انتفاعی کشف زندگی در امریکا ارائه خواهد شد مجازی مشاهده این پدیده از طریق آن کانال یوتیوب در 8 p. m. تاریخ 1 ژوئن.

مرد کرم شب تاب همگام سازی خود را به چراغ های چشمک زن در اوج فصل جفت گیری در حالی که صیقل با برس گردان از طریق هوا به جذب زن کرم شب تاب خزنده در امتداد کف جنگل.

نشان می دهد در حال تبدیل به چنان محبوب است که خدمات پارک های ملی نهاد قرعه کشی سیستم پذیرش تنها 1,800 مردم در طول هفته در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن هنگامی که یک پیش بینی علمی از اوج گیری دوره ساخته شده توسط پارک حشره شناس بکی نیکولز.

در سال گذشته 29,000 مردم اعمال می شود برای یک بلیط. اما تنها 1,800 داده در هر سال.

کانون firefly مشاهده — Elkmont اردوگاه — نزدیکی Gatlinburg, تنسی, باقی مانده بسته به عنوان انجام تمام پارک اردو پیک نیک غرفه و بسیاری از جاده های ثانویه.

مقامات پارک بسته بیشتر از نیم میلیون هکتار Smokies در مارس 24, در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus در میان کارکنان و بازدید کنندگان است. باقی مانده توسط بسته شد مارس 10. مرحله به مرحله بازگشایی شروع مارس 9. در Smokies این کشور پر بازدید ترین پارک ملی با 12.5 میلیون بازدید کننده در سال 2019.

اما DLIA یک تنوع زیستی سازمان پژوهش که با این نسخهها کار با Smokies و فیلمبردار Radim شرایبر را تحویل امن اجتماعی-فاصله مشاهده در آن اولین رویداد مجازی.

“این فیلم از بسیاری از مکان های برخی در Elkmont برخی در نورتون نهر. فیلم دیدنی و جذاب است به نظر من” گفت: Todd, Witcher, DLIA مدیر اجرایی.

در حالی که درخشان کرم شب تاب که در واقع سوسک, آیا به نظر می رسد در مکان های دیگر در سراسر کارولینای شمالی غربی این Smokies یکی از بالاترین جمعیت همزمان کرم شب تاب Witcher گفت. وجود دارد در واقع 19 گونه مختلف از کرم های شب تاب در پارک.

ارائه رایگان است اما 5 دلار کمک مالی پیشنهاد شده است. DLIA مدیر علوم و تحقیقات دکتر خواهد کوهن بحث خواهد شد همزمان کرم شب تاب به عنوان به خوبی به عنوان آبی ارواح (Phausis reticulata) و دیگر کرم شب تاب گونه های بومی را به Smokies منطقه به دنبال کرم شب تاب فیلم شرایبر مجموعه به صداهای آرامش بخش از طبیعت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم کرم شب تاب کاملا جادویی و من معتقدم که ما این تشخیص به عنوان کودکان و این زندگی با ما در سراسر زندگی ما است. واقعا بسیاری از موجودات می تواند نور را تا به طوری که آنها بسیار جالب” همه چیز گفت. “یک رویداد مجازی به نظر می رسید به یک راه خوب برای هر کس یک ایده از آنچه همه سر و صدا است.”

نیکولز گفت که همزمان کرم شب تاب محدوده آنجا شمال پنسیلوانیا و می توان خود را با کمی دانش. شروع به دنبال از بین 9:30-10 p. m. در “غنی جنگل طبقه با تعداد زیادی از بستر برگ و ریزه مرطوب شرایط باز understory با یک بسته تاج بنابراین زمانی که آنها در حال عمومی آنها بیشتر قادر به دیدن هر یک از دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>