رکود بزرگ تلاش بازیابی به شکل یک بخش کلیدی از بایدن رکورد

بزرگنمایی این تصویر

در سال 2010 معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند به کارگران ساختمانی در پل بروکلین, مارک یک پروژه نوسازی بود که تا حدودی تامین می شود پول از سال 2009 بهبود عمل می کنند. اسپنسر پلات/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

در فوریه سال 2009 این کشور در میان بدترین رکود اقتصادی را تجربه کرده بودند پس از رکود بزرگ. بیکاری بیش از 8 درصد زیان کار شدند گسترده و اقتصادی اضطراب پخش شد.

کنگره با تصویب عظیم اقتصادی بسته نجات, فقط به عنوان آن را برای جلوگیری از اقتصادی خطر از coronavirus شیوع بیماری شناخته شده به عنوان آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند. آن شامل کاهش مالیات و گسترش بیکاری و حمایت از پروژه های زیربنایی و پول برای طیف وسیعی از دموکراتیک داخلی اولویت های چنین به عنوان مشاغل سبز و راه آهن با سرعت بالا.

در مجموع این بسته اضافه شده به حدود 800 میلیارد دلار است.

فرد را مسئول نظارت چگونه است که همه پول صرف شده بود این کشور را به معاون رئیس جمهور جو بایدن. در حال حاضر که او امن نقطه بالا در دموکراتیک بلیط بایدن را تجربه مدیریت در این بحران ممکن است بخش مهمی از رکورد خود را به رای دهندگان آنها به عنوان وزن که آیا او باید به جای رئیس جمهور تهمت با تاثیر از بحران کنونی به احتمال زیاد هنوز وزن در این کشور در ماه نوامبر.

زمانی که رئیس جمهور اوباما را امضا کردند این لایحه نیز به نام بازیابی عمل آمده است. 17, 2009 او تشکر خود را از معاون رئیس جمهور برای کار در پشت صحنه به قانون امکان پذیر است و پس از آن تقریبا بلافاصله دست بایدن همه نظر.

هر هفته بایدن برگزار می شود تماس های تلفنی با یک چرخش از هر دو حزب فرمانداران و شهرداران.

“معاون رئیس جمهور اصرار داشت که بهبود اجرای دفتر که به او گزارش [که] آنها آنچه که او به نام 24 ساعت حکومت است که هر گونه سوال است که یک فرماندار و یا شهردار مطرح کردم پاسخ در عرض 24 ساعت” گفت: Ron Klain بود که بایدن رئیس هیات در زمان. Klain همچنان به عنوان یک مشاور به بایدن انتخاباتی.

سابق مشاوران به معاون رئیس جمهور می گویند او اولویت مسئولیت پذیری و بهره وری در طول بحران مالی است.

“او در جلسات با دولت به عنوان یک کل سازمان های مختلف است که بخشی از این هر هفته سعی کنید تا مطمئن شوید که ما در حال حرکت بودند به سرعت” Klain گفت.

بایدن در سفر به کشور, برای دیدن پروژه های محرک در عمل است. خود واقعی نقش تا حدودی مات به مردم در خارج از کاخ سفید است. او گاهی اوقات به مطبوعات روز رسانی اما جیسون فورمن و سپس معاون مدیر شورای اقتصاد ملی می گوید که نبود معاون رئیس جمهور تمرکز.

“او حتی نمی که خیلی چهره عمومی از بهبود عمل” گفت: فورمن. “او واقعا تقریبا پشت صحنه ساخت مطمئن شوید که آن را در واقع کار می کرد.”

سابق بایدن دستیاران توصیف معاون رئیس جمهور به عنوان وسواس با “اجرای.”

“من مطالعه کینزی اقتصاد در مدرسه گراد و هیچ کس تا کنون صحبت در مورد چگونه شما در حال رفتن به سعی کنید به فرمانداران و شهرداران را به انجام آنچه شما می خواهید آنها را با منابع بودند که راه خود را گفت:” جارد Bernstein, معاون سابق رییس, مشاور اقتصادی, که در ادامه به صورت غیررسمی توصیه های قدیمی خود را ، “احتمالا تلفظ درس من در زمان از کار من آن است که چگونه فوق العاده اشتباه آن است که به فرض اجرای. این اتفاق خود به خود.”

آن را “unsexy” بخشی از کار او اضافه کرد که برنشتاین در حال حاضر احساس می کند که به عنوان مهم به عنوان هر آنچه که اقدامات کنگره در واقع عبور می کند.

بود “کلانتر جو” بیش از حد دشوار است ؟

چند هفته پس از بهبودی با تصویب قانون رئیس جمهور اوباما مشخص شده مفصل تر شرح شغل از آنچه بایدن انجام می شود.

“به عنوان بخشی از وظیفه خود جو را نگه داشتن چشم در چه قیمتی دلار مالیات در حال صرف کنیم. “به شما از او آقای معاون رئیس جمهور. اما در اطراف کاخ سفید با ما تماس او را “کلانتر” چرا که اگر شما در حال سوء استفاده از مالیات دهندگان دلار شما باید برای پاسخ به او.”

سابق بایدن مشاوران می گویند شفافیت و پاسخگویی شد دو اصل است که لنگر رئیس خود.

“من فکر می کنم او آن را به عنوان یک توهین شخصی اگر هر دلار مالیات بودند به هدر رفته و یا صرف غیرموثر,” برنشتاین گفت.

دولت تخمین می زند در بر داشت کمتر از 0.5 درصد از پول doled به پیمانکاران بود نسبت به زباله و یا تقلب.

اما این تثبیت در پاسخگویی و نظارت در حالی که تبلیغ توسط بایدن و دستیاران او آمد و با عوارض جانبی است.

“شما می توانید از صفر ضایعات اما احتمالا منظور شما از ارسال این پول تا به آرامی… که آن را در خدمت بهبود هدف” گفت: داگلاس Holtz-Eakin سابق, مشاور اقتصادی, جان مک کین ریاست جمهوری. “من فکر می کنم بهبود عمل صالح در آن و آن کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید.”

Holtz-Eakin استدلال می کند که این قابل قبول به اشتباه به نفع سرعت هنگامی که در تلاش برای راه اندازی مجدد یک اقتصاد است.

“چون اگر آنها نمی, دریافت پول از خارج و سپس نقطه چیست؟,” او گفت:.

بهبود اقتصادی در طول رکود بزرگ شده است که اغلب برای انتقاد از اینکه بیش از حد آهسته و بیش از حد کوچک است.

دو حزب دموکرات و دموکرات سرزنش جمهوری خواهان. لیبرال ها استدلال می کنند که آنها ترجیح داده اند یک دیگر بزرگتر بسته محرک ها می گویند محافظه کاران نمی کنند.

Holtz-Eakin مانند بسیاری از جمهوری خواهان نیز احساس می کند محتوای محرک لایحه خود را ناقص بود که آن را به اندازه کافی تمرکز بر “تحریک کننده” اقتصاد است. این شامل پول برای بسیاری از دموکرات اولویت های مانند مقررات مربوط به بهداشت و مراقبت از آن و تجدید پذیر انرژی است که او می گوید نیست, لازم است برای تقویت اقتصاد در آن لحظه.

صرف نظر از این که کدام طرف درست است نتیجه مبارزه خود بود که این لایحه بود و نه مرکب. نه تنها جمهوری خواه در مجلس آن را امضا کردند. دموکرات ها اصرار دارند آنها سعی در دادگاه جمهوری خواهان و اعتباری بایدن برای متقاعد کردن چند سابق خود خواه سنا همکاران برای عبور از راهرو و حمایت از آن. اما از آنجا که عدم توافق حمایت در خانه Holtz-Eakin معتقد است که دموکرات ها شد “دقت بیشتری” در اداره و ساخته شده است که بازیابی ضعیف تر است.

“اگر آن را به حال شده است دو حزبی و آنها تا به حال دست برگزار می شود و گفت:” این چیزی که ما باید انجام دهیم,’ سپس شما نمی در معرض خواهان جیغ در مورد هر دلار که نمی رفتن حق,” او گفت:. “این یک سوال باز که آیا معاون رئیس جمهور انجام داده اند می تواند چیزی در مورد آن. اما این چیزی است که او تا به حال زندگی می کنند.”

جمهوری خواهان در مجلس بودند peeved با دولت اوباما به عنوان یک کل از جمله بایدن.

“تصور ما از پایان معاون رئیس جمهور نقش چیزی بود که از یک شوخی گفت:” مایکل فولاد یکی از دستیاران سابق جان بونر, که در زمان دستگیری رهبر در خانه. “در تماس تلفنی با ‘کلانتر جو’ و امیدوار کننده دقیق نظارت از این برنامه آن را رک و پوست کنده نماد که رئیس جمهور اولویت توجه خود را به حال منتقل شده بلافاصله به مراقبت های بهداشتی است.”

جراحی با اشاره به این واقعیت است که محرک آن در حال اجرا در اطراف همان زمان که رئیس جمهور اوباما شروع به هل دادن برای قانون مراقبت مقرون به صرفه.

حتی اگر جمهوری خواهان به طور گسترده مخالف بهبود عمل بایدن معاون سابق رئیس ستاد Klain می گوید بسیاری از آنها هنوز هم مشتاق برای یک برش از پول است.

“هیچ کمبود از آمریکا خواست برای بازیابی عمل پروژه های خود را در مناطق و معاون رئیس جمهور با آنها کار می کرد که” او گفت:.

در حال اجرا در آخرین بازیابی

کلید سوال سیاسی است چه بایدن نقش در سال 2009 محرک ممکن است به معنای برای انتخابات ماه نوامبر.

اگر بحران کنونی همچنان ادامه دارد و یا بدتر از آن را محتمل انتخابات ممکن است تصمیم گرفت که چگونه رئیس جمهور تهمت دسته coronavirus شیوع و اقتصادی خود را پس.

بایدن حامیان این نکته اشاره کرده است که او در یک رقابت رکورد خود را به دلیل تجربه خود را.

“او ممکن است بیشتر نبرد-آزمایش جمهور از منظر اجرای برنامه های محرک از هر کسی که من فکر می کنم” گفت: برنشتاین.

حتی Holtz-Eakin بود که به طور گسترده ای انتقادی از بهبود عمل خود را ندارد مسئله به طور مستقیم با بایدن. سابق مشاور مک کین در حال حاضر اجرا می شود, آمریکا, اکشن, فروم, یک محافظه کار اتاق فکر و او پیشنهاد کرد که بایدن را تجربه می تواند سودمند باشد.

“من فکر می کنم آن را به یک دارایی” Holtz-Eakin گفت. “او می تواند در حال حاضر در سر خود فکر می کنم ‘OK ما رو 350 میلیارد دلار [دلار] در [اداره کسب و کار کوچک] و ما رو بیش از 500 در خزانه. آنها قصد دارند این لیست از مشکلات است.’ و او می داند که.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im