این نهنگ خاکستری پشت بغل کردن سواحل کالیفرنیا در حالی که آنها خود را از 10 ، 000 مایل سفر از آلاسکا به نژاد در گرم-آب تالاب از باخا مکزیک و برگشت. در اوایل این ماه خدمه در یک نهنگ در حال مشاهده قایق با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ضبط یک نوزاد نهنگ خاکستری و مادر خود خاموش نمک نهر ساحل در دانا پوینت.

سروان. فرانک برنان دانا, اسکله, اقیانوس ماجراجویی تخمین زده می شود که گوساله خال خال Jan. 7 به یک روز یا بیشتر با توجه به آسوشیتد پرس. “شما هنوز هم می تواند دیدن جنين چین در آن پشت blowhole,” او گفت: جوان نهنگ. (شما می توانید به تماشای ویدئو در بیت.ly/babygraywhale.)

می خواهم به خود را نهنگ برخورد ؟ اقیانوس آرام نهنگ خاکستری در حال حرکت در حال حاضر از طریق آوریل سمت شمال یا جنوب در امتداد ساحل. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به آنها مراجعه کنید.

تبلیغات

که در آن به تماشای از زمین

پالوس وردس شبه جزیره: هر سال از سال 1984 داوطلبان آموزش دیده با لس آنجلس فصل از آمریکا Cetacean جامعه تعداد نهنگ ها به عنوان آنها راه خود را در گذشته پالوس وردس شبه جزیره. خود را با دوربین دوچشمی و از همان نقطه به عنوان شمارنده علامت خود را روزانه و فصل بالغ بر یک هیئت مدیره برای همه برای دیدن. تعداد نهنگ ها به عنوان دیده می شود از Feb. 1: 312 از جمله 28 گوساله به سمت جنوب است. اطلاعات: نقطه ویسنت تفسیری مرکز 31501 پالوس وردس درایو غرب رانچو پالوس وردس; بیت.ly/ptvincente

ونتورا: پایان ونتورا اسکله است یک جای خوب برای نقطه مهاجرت گریس زمانی که آنها عبور بین کانال جزایر و سرزمین اصلی است. اسکله ساخته شده در سال 1872 باز است در طول سال و از آن رایگان است. اطلاعات: Ventura اسکله 750 بندر Blvd. ونتورا; بیت.ly/venturapier

دانا نکته: شما می خواهید یک خوب دیدگاه در 60 هکتار دانا پوینت Headlands منطقه حفاظت. رفتن به طبیعت مرکز پاسیو برای بهترین نمایش از اقیانوس و نهنگ (مرکز به شما اجازه چک کردن دوربین دوچشمی به صورت رایگان). شما همچنین می توانید با شرکت در یک رایگان نهنگ راه رفتن و صحبت کردن در 9 تا 11 صبح دومین جمعه از ماه. اطلاعات: Dana Point Headlands, 34558 دیدنی درایو دانا پوینت; بیت.ly/danapointwhales

بیشتر برای تماشای نهنگ مکان از زمین بروید thewhaletrail.org که نقشه سایت از سن دیگو به بریتیش کلمبیا, کانادا.

تبلیغات

که در آن به تماشای نهنگ تور در جنوب کالیفرنیا

تورهای معمولا شامل یک طبیعت در هیئت مدیره برای کمک به شناسایی نهنگ ها به همراه دیگر حیات وحش مانند دلفین ها و مهر و موم. بیشتر به کار گیرند تا اواسط ماه آوریل است.

لس آنجلس

اورنج کانتی

سن دیگو

جزایر کانال

که در آن برای دیدن نهنگ خاکستری به شمال

سانتا کروز

مندوسینو

تبلیغات

سان فرانسیسکو

Moss Landing

مونتری

راهنمایی برای ناظران نهنگ

برنامه ریزی: زمستان زمان نخست برای تماشای نهنگ در کالیفرنیا که به معنی سفر می توانید با پر کردن سریع. رزرو در پیشبرد.

قطره: اگر چه ممکن است احساس گرم در زمین لایه با یک ژاکت یا دیگر ژاکت ، درجه حرارت ممکن است 10 تا 15 درجه کولر را روی اقیانوس از روی زمین.

آوردن آفتاب: پوشیدن به اندازه کافی ضد آفتاب حتی اگر به نظر می رسد پوشیده از ابر یا خاکستری است. شما می توانید از آفتاب سوختگی حتی در زیر آسمان ابری زیرا نور خورشید پرش به بالا از سطح آب.

را دوربین شکاری: این تنها راه برای گرفتن یک نگاهی از نزدیک در نهنگ.

تبلیغات

پوشیدن, تخت, لاستیک کفی کفش: عرشه است که به احتمال زیاد برای شما به عنوان بادبان و مرطوب عرشه یک لغزنده عرشه.

را دریازده دارو قبل از اینکه شما بروید: اگر شما مستعد ابتلا به دریازدگی, مطمئن شوید که به داروها را حداقل یک ساعت قبل از هیئت مدیره.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im