بزرگ شاهزاده خانم مسافر در نهایت در مورد حوض. در اینجا به همین دلیل مقامات برداشت اوکلند

مسافران محدود به کابین خود در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی شمال کالیفرنیا آموخته یکشنبه هفته خود از برزخ ناشی از COVID-19 شیوع تنظیم شده است برای پایان دادن به, به فدرال و مقامات دولتی اعلام کرد که برنامه ای برای بارانداز در یک تجاری باری در بندر اوکلند.

همه از 2500 مسافر و کسانی که نیاز به مراقبت فوری پزشکی را دریافت کردن کشتی دوشنبه به بررسی یا انتقال به درمان در منطقه ای امکانات پزشکی و یا قرنطینه در دولت پایگاه های نظامی در حالی که خارجی ها خواهد بود عودت به کشور با توجه به طرح.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در اوکلند روز یکشنبه تخلیه و انتقال مسافران را تا سه روز.

اما او هشدار داد که وضعیت به “مایع” و می تواند طولانی تر در بخشی به دلیل پورت نمی کند به طور منظم به مقابله با کشتی های کروز و جزر و مد و جریان مجاز تنها پنجره کوچک از زمان را وارد کنید و ترک کنید.

تبلیغات

هنگامی که به پایان رسید شاهزاده بزرگ خواهد بادبان از خلیج سان فرانسیسکو گفت: با باقی مانده 1,094 خدمه — عمدتا اتباع خارجی — به قرنطینه در هیئت مدیره.

ایستاده در کنار Newsom, اوکلند, شهردار لیبی Schaaf به دنبال اطمینان از ساکنان شهر و بندر کارگران که مقامات در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای محافظت از آنها را از عفونت با استفاده از “بهترین شیوه های جداسازی.”

“من روشن شده است ما با دولت فدرال و همکاران” او گفت: “این جامعه است که از سه دهه است که از محیط زیست نژادپرستی و بی عدالتی است.”

اما او افزود: “ما به ما اجازه نمی دهد ترس دیکته کند و یا مانع ما بشریت است.”

تبلیغات

Newsom گفته بود بررسی های متعدد در بنادر و در ابتدا برنامه ریزی شده برای هدایت کشتی به سابق نیروی دریایی و هوایی ایستگاه آالمدا. اما “silting مسائل” آن را خطرناک برای کشتی بزرگ به زمین وجود دارد, او گفت:, و سان فرانسیسکو پورت شد و بیش از حد نزدیک به مسکونی و توریستی مناطق.

دولت فدرال شد ارسال اصطلاح شتابزده تیم روز یکشنبه به هیئت مدیره کشتی به دریافت احساس از آنچه کارکنان بهداشتی درمانی را بر روی زمین, او گفت: در حالی که 10 هکتار در سایت در اوکلند بیرونی بندر بود که پاک و حصار برای خشکی پردازش به روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

معلوم نیست چگونه عمیقا ویروس گسترش روی عرشه کشتی. چند روز پیش گارد ساحلی فرستاده 45 آزمون و 21 آمد مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

Route of the Grand Princess

مسیر Grand شاهزاده خانم

(توماس Suh Lauder / لس آنجلس تایمز)

این ویروس برای اولین بار آلوده تعداد نامعلومی از مسافران در کشتی قبلی سفر در کشتی دور سفر بادبان از سان فرانسیسکو به بنادر مختلف در مکزیک ساحل اقیانوس آرام بین Feb. 11 Feb. 21. هفتاد و کسانی که مهمانان برگزار شد بیش برای سفر بعدی از سان فرانسیسکو به هاوایی و برگشت.

باقی مانده مهمانان از جمله 1,540 کالیفرنیا به سادگی متحرك با هیچ آگاهی از شیوع سرنشین. دوازده نفر از آنها را آزمایش مثبت در دولت و یک مرد بعد از درگذشت در Placer County است.

در حالی که دولت و مقامات بهداشت فدرال هنوز هم رسیدن به, و تلاش برای نظارت بر کسانی که زودتر از مسافران و کسانی که روی هاوایی سفر خواهد بود محکم جدا شده, مقامات گفت.

Newsom گفت: بسیاری از 962 ساکنان کالیفرنیا روی شاهزاده بزرگ که نیاز به توجه فوری پزشکی را به تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی Solano County برای 14 روز از قرنطینه با تعداد کمتری از رفتن به Marine Corps Air Station in San Diego, مقامات گفت. باقی مانده آمریکایی مسافران ارسال می شود به پایگاه نظامی در تگزاس و جورجیا در حالی که مسافران خارجی خواهد بود پرواز به کشورهای خود.

تبلیغات

مقامات همچنین در حال کار برای آماده سازی فرودگاه بین المللی اوکلند برای پرواز چارتر به پایگاه های دیگر و خارج از کشور است. “وجود خواهد داشت و بدون تماس با جمعیت عمومی پایانه در اوکلند فرودگاه” Newsom گفت.

دبی Loftus, یک مسافر از ویسکانسین گفت که او خوشحال بود Newsom صحبت به طور مستقیم به مسافران و فکر در کنفرانس خبری که او به تماشای نشان از یک “تغییر در نگرش است.”

“این خوب است که او در حال حاضر استقبال از ما به کالیفرنیا; چند روز پیش او را نمی خواهید ما را در هر نقطه در نزدیکی خود را دولت” لوفتوس گفت.

رئیس جمهور تهمت روز جمعه گفت که او ترجیح مسافران اجازه پیاده شدن در خاک ایالات متحده آمریکا, اما افزود که او می خواهم اجازه دهید او coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس را تماس بگیرید.

Newsom اشاره کرد که به طور معمول مبارز رابطه بین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: پنس تیم “شده است واقعا استثنایی است.”

عفونت داخل شاهزاده بزرگ به دنبال شیوع سرنشین آن خواهر کشتی الماس شاهزاده خانم که در قرنطینه بندر یوکوهاما در ژاپن در ماه گذشته. برخی از 700 نفر سرنشین الماس شاهزاده آلوده شدند و هشت فوت کرده اند.

به گفته کارشناسان حبس از مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده ایجاد شرایط بسیار مساعد برای گسترش ویروس در هیئت مدیره.

مصاحبه در CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه جراح عمومی جروم Adams وعده داده است که بیمار مسافران خواهد “دریافت مراقبت های پزشکی است که آنها نیاز دارند که آنها مناسب تخلیه” و همچنین که مردم را به ترک کشتی “را به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

تبلیغات

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز یکشنبه توصیه شده است که “شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” با اشاره به “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

“در حالی که دولت ایالات متحده به تخلیه برخی از مسافران کشتی کروز در هفته های اخیر بازگشت پروازهای نباید با اتکا به عنوان یک گزینه برای شهروندان ایالات متحده تحت خطر بالقوه از قرنطینه توسط مقامات محلی” آژانس فدرال گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

Newsom خواست صنعت کشتی کروز به دنبال فراتر از کوتاه مدت به دست آوردن و “خود این لحظه است.”

صحبت کردن به طور کلی بیشتر در مورد این ویروس گفت: تعداد کالیفرنیا آزمایش مثبت شروع به پریدن کرد از 88 روز شنبه به 114 روز یکشنبه اما او تاکید کرد که این تعداد بود و انتظار می رود به عنوان تست شد و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

در حالی که تنها 788 آزمایشات انجام شده در سطح ایالت تا کنون کالیفرنیا در حال حاضر کیت 8000 نفر است و یک آزمایشگاه خصوصی Quest Diagnostics در سان جوان کاپیسترانو قادر خواهد بود به روند از 2000 تست در هر روز آغاز و تا روز دوشنبه ، نیز وجود دارد که 15 عمومی آزمایشگاه پردازش و تست از جمله تسهیلات در ریچموند که در آن آزمون بزرگ شاهزاده خانم مسافران انجام شد.

بیش از دو ساعت دریایی گیر در کابین خود, بسیاری از مسافران در تلاش بودند با claustrophobic شرایط اما خوشحال به یاد بگیرند که آنها می تواند رفتن به خارج برای هوای تازه در دسته.

Loftus مسافر از ویسکانسین گفت که ابهامات بسیاری باقی مانده است که باعث اضطراب او.

“این است که همه برای رفتن به یک تجربه بسیار جدید رفتن به یک پایگاه نظامی در اوکلند گرفتن آنچه که من فرض است که نمی شود به هواپیمایی تجاری یا … جایی رفتن من هرگز او گفت:. “هنوز مطمئن شوید که چه امکانات رفاهی در حال رفتن به می خواهم و چگونه ما در حال رفتن به آنجا برگزار شد. بله, آن را کمی اضطراب-تولید اما [ما] آن را اداره خواهد کرد, لحظه به لحظه.”

مت LaGesse مادر و پسر هستند در کشتی و در او شده است تلاش برای به روز دریافت اطلاعات با کمی شانس.

LaGesse گفت: او عصبانی شد توسط رئیس جمهور نظرات در مورد به طور بالقوه نگه داشتن مسافران در هیئت مدیره و آنچه او احساس عدم برنامه ریزی و رهبری در سراسر این بحران است. با وجود اطلاعات داده شده توسط Newsom او باقی ماند و نا امید و نامشخص در مورد آنچه در آینده خواهد آمد.

LaGesse گفت: او در تماس بوده است در مورد تخلیه طرح توسط مقامات و یا خط کروز.

“به عنوان یک عضو خانواده و پسر از یک مادر که من واقعا دوست دارم … من ترسیده و عصبی و نا امید,” او گفت:. “شما انتظار رهبری خود را … به شما پیام روشن به طوری که شما می توانید درک این طرح است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de