فارغ التحصیلی, کمک های مالی, پذیرش — امسال دانشگاه موظف آینده در بحران

Coronavirus and inbound college students.

بزرگنمایی این تصویر

دنی Pendergast برای NPR

در بهار امسال قرار بود یک زمان هیجان انگیز برای Xander Christou. او یک دبیرستان در آستین تگزاس بود و به دنبال به جلو به همه سرگرم کننده: prom ارشد جست و خیز و بعد از دوره فارغ التحصیلی.

اما همه که در حال حاضر از پنجره به بیرون. “وجود دارد یک حس است که آن را ناقص می گوید:” Christou. مدرسه منطقه بسته شده است تا آوریل 3 و Christou می گوید که او این احساس است که منحصر به فرد فصل در زندگی خود — ارشد سال — لغزش دور. “آنها فقط بخش هایی که ممکن است ما هرگز به تجربه است.” یک اختلال: هر گونه تلاش در برنامه ریزی برای سال آینده است. “ما در میان کالج, تصمیم گیری,” او می گوید و coronavirus است “واقعا پرتاب آچار به تعدادی از چیزهایی است.”

Christou صرف بیشتر از پاییز گذشته مانند بسیاری از سالمندان دبیرستان: تحقیق و استفاده از مدارس. او برنامه ریزی شده به صرف زمستان بازدید از برخی از دانشگاه های او پذیرفته شد. “آنلاین کالج ها فقط نام و لوگو و برنامه های,” او می گوید: “هیچ چیز را در مقایسه با واقع بودن در دانشگاه و صحبت چهره به چهره با دانشجویان فعلی.”

اما با بسیاری از کالج ها تعطیل, همه کسانی بازديد لغو شده اند — از جمله یکی “نامزد آخر هفته” در دانشگاه نیویورک به دانشگاه ابوظبی بود که تمام هزینه پرداخت می شود. “من بسیار هیجان زده بود که” او می گوید: “تمام من مجبور به انجام بسته و رفتن به فرودگاه.” او را بدست بازگشت به خانه در هفته گذشته. بازگشت پرواز بدون او در آن لغو کردم بیش از حد.

البته این بیش از بازدیدکننده داشته است — او را در انتظار خود را از کمک های مالی ارائه می دهد بیش از حد. پول و چگونه خانواده خود را در حال رفتن به پرداخت برای کالج تبدیل شده است و حتی بیشتر مهم است.

پذیرش تقویم, طرح میتوانست.

پذیرش کالج مقامات در سراسر کشور احساس خیلی از همین حس آشفتگی به عنوان دانش آموزان مانند Christou. “وجود دارد هرگز یک زمان خوب برای یک بیماری همه گیر اما از پذیرش نظر وجود دارد واقعا نمی تواند زمان بدتر” توضیح می دهد که جان Boeckenstedt که مسئول نظارت بر پذیرش و کمک های مالی در دانشگاه ایالتی اورگان.

برای بسیاری از مدارس مارس و آوریل هستند زمانی که آنها از ارسال بخش عمده ای از پذیرش و یا انکار. کمک های مالی بسته های فرستاده شده را بیش از حد — تنظیم گزینه ها برای چگونگی پرداخت. به طور سنتی, آوریل 1 است “تصمیم روز” آخرین مهلت برای دانشجویان به ارائه سپرده به نگه دارید نقطه خود را در یک مدرسه به صورت زیر در ترم پاییز. اما وجود یک جنبش رو به رشد در این سال به تغییر مهلت یک ماه به تاریخ 1 ژوئن به دانش آموزان و خانواده ها بیشتر است.

“هر پدر و مادر و دانش آموز است که رفتن را از طریق یک زمان دشوار فقط مدیریت برای مقابله با عدم قطعیت می گوید:” Boeckenstedt. “این واقعا ناعادلانه می گویند خوب ما مهلت آمده و جهنم و یا آب بالا شما بهتر تصمیم گیری توسط برای اولین بار ممکن است.”

ایالت اورگان که در آن Boeckenstedt آثار ساخته شده این تغییر و از روز شنبه حدود 200 مدارس دیگر تا به حال متعهد به مهلت جدید با توجه به شرایط غیر انتفاعی است که ردیابی تغییر دهید.

“من نمی توانم درک هر خانواده در شش هفته از هم اکنون گفت:” من می دانم که در آن دانش آموز من در حال رفتن به رفتن به کالج و من می دانم که من می توانید آن استطاعت’ ” توضیح می دهد که ماری Bigham که اجرا می شود را قبول و طرفداران اجتماعی و نژادی عدالت در روند پذیرش. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها و طوفان در هوا. درخواست کسی را واقعا گران تصمیم در این میان این است که واقعا ناعادلانه است. آن را فقط احساس می کند اشتباه است.”

دیگر اختلالات پیچیده پذیرش

به عنوان دبيرستان حرکت به کلاس های آنلاین — برخی از باقی مانده از سال تحصیلی و در برخی از مکان های, نامه نمرات انتقال به یک پاس ساده یا شکست بسیاری از دانش آموزان نگران تاثیر است که باید در دبیرستان و ریز نمرات. در بعضی از نقاط حتی گرفتن یک متن نهایی و ارسال آن به دانشکده ها ممکن است دشوار است با ساختمان های تعطیل و کارکنان دفتر کار از راه دور. راهنمایی مشاوران همچنین نگران است که آن را حتی ممکن است سخت به تایید می کنند که دانش آموزان باید در واقع فارغ التحصیل — از آنجا که بسیاری از کشورهای تکیه پایان سال کلاس و تست برای تایید است که وضعیت.

آزمون پذیرش شده اند jumbled: تعیین سطح پیشرفته (AP) آزمون داده خواهد شد و آنلاین بدون پرسش های چند گزینه ای. این قانون موکول آوریل 4 تست داده می شود در ماه ژوئن به دلیل COVID-19 و کالج هیئت مدیره لغو آزمون شنبه برنامه ریزی شده است. برای شرکت در این نشست برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن است که هنوز هم در کتاب.

از آنجا که این, تعدادی از مدارس از جمله ایالت اورگان و مورد غربی رزرو دانشگاه در کلیولند اعلام کرده اند آنها خواهد بود آزمون-اختیاری برای کلاس 2021. کارشناسان تعجب می کنم که آیا این ممکن است آغاز بسیاری از مدارس رفتن تست-اختیاری است.

مورد غربی بوده و وزن آزمون-اختیاری سیاست های تفکر است که شاید در یک سال یا به طوری که آنها می خواهم یک تصمیم است. “تا یک هفته پیش من نمی خواهد پیش بینی کرده اند که در آن ما در نهایت می آیند در این مورد می گوید:” ریک Bischoff که مسئول نظارت بر ثبت نام وجود دارد. “اما درک چقدر آشفتگی این است که تزریق به روند آن خیلی واضح است که در نظر ما کار درست را انجام دهد.”

کالج ها نیز نیروبخش برای هجوم تنظیمات به کمک های مالی بسته است. برای بسیاری از خانواده ها موقعیت مالی خود را در حال تغییر است. برآورد پیش بینی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تشکیل پرونده برای بیکاری این هفته است. و مقدار خانواده ها به فکر آنها می خواهم که قادر به پرداخت سقوط می آیند ممکن است متفاوت باشد در حال حاضر. “این غیر معمول نیست برای دفاتر کمک های مالی” توضیح می دهد که Bischoff اما “حجم غیر معمول خواهد بود.”

تورهای مجازی و چت تصویری

در علاوه بر این به رفتن تست-اختیاری کالج ها حجیم کردن مجازی خود را عرضه می کنند در ازای لغو فرد در حوادث. Bischoff اذعان دارد که برای بسیاری از دانش آموزان یک سفر شخصی به محوطه دانشگاه می تواند در فرایند تصمیم گیری. متقاضیان می توانند نشستن در یک سخنرانی و یا دیدار با دانشجویان فعلی برای به دست آوردن یک احساس خوب برای, چگونه یک مدرسه خاص ممکن است “مناسب است.” اما با این بهار, حوادث, لغو, مدارس در حال حرکت آنلاین — با تورهای مجازی چت تصویری با اساتید و کلاس های آنلاین.

“دفاتر پذیرش در حال کار سخت را به مطمئن شوید [که] حتی اگر دانش آموزان می توانند با مراجعه نمی, آنها هنوز هم می توانید حس یک محل” توضیح می دهد که Bigham که شده است بر روی گوشی با پذیرش افسران در سراسر کشور است.

او اشاره می کند که پردیس بازدید مدت طولانی است که یک منبع برجسته نابرابری به عنوان ثروتمند دانش آموزان اغلب قادر به استفاده از این عرضه از دانش آموزانی که قادر به سفر با توجه به منابع مالی. در میان COVID-19 اجتماعی فاصله مجازی بازديد ممکن است “مسطح که امتیاز کمی.”

اما او می افزاید: “که آیا چشم پوشی واقعی بی عدالتی از تکنولوژی باند پهن; که آن را دشوار است برای پیدا کردن در برخی از جوامع و خانواده هایی که می توانند آن را ندارند.” خلاقیت و نوآوری در, دیجیتال, راه برای دیدن پردیس هیجان انگیز هستند — مگر اینکه شما تکیه می کنند خود را در مدرسه و یا کتابخانه عمومی به شما اجازه دسترسی بدهد. آن دسته از دانش آموزان هنوز هم ممکن است تعطیل است.

بسته دیگری در راه بیش از حد: با مدارس بسته ممکن است آن را سخت تر برای متوقف کردن توسط یک مشاور یا دریافت مشاوره از یک معلم با توجه به کالج. حتی اگر بسیاری از کالج ها در حال بستن دانشگاه, پذیرش و کمک مالی کارکنان هنوز در حال کار و ترغیب دانش آموزان به پرسش از طریق تلفن, ایمیل و یا به تازگی مستقر چت ابزار در کالج وب سایت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر