بزرگنمایی این تصویر

دانش آموز قرض حفاظت از مرکز یک گروه ناظر می گوید یک وام دهنده به نظر می رسد به اتهام نرخ بالاتر به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها. Jahi Chikwendiu/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jahi Chikwendiu/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

شرکت های مالی ممکن است تبعیض علیه افراد بر اساس جایی که آنها رفت و به یک گروه ناظر می گوید. در خصوص این گروه دریافتند که یک وام دهنده به نام تازه بدوران رسیده به نظر می رسد شارژ بالاتر از نرخ بهره در وام های دانشجویی به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید و یا عمدتا اسپانیایی کالج ها.

بسیاری از مردم در حال گرفتن وام این روزها از یک نژاد جدید از وام دهندگان شناخته شده به عنوان fintechs یا مالی شرکت های فن آوری. و برخی از وام دهندگان این عامل که در آن متقاضیان وام به کالج رفت.

“این واقعا مطرح شده برخی از زنگ پرچم” گفت: Kat ولبک از حقوق مدنی وکیل در سازمان های غیر انتفاعی دانشجو قرض حفاظت از مرکز.

پس از او گروه تصمیم به اجرای یک آزمون. آن را انتخاب وام دهنده به نام تازه بدوران رسیده در بخشی به دلیل آن نسبتا برجسته fintech که می گوید آن را در نظر آموزشی داده است. و این گروه به راحتی قادر به درخواست و دریافت وام ارائه می دهد در وب سایت خود را.

این گروه اعمال می شود برای ده ها تن از وام های آنلاین — نما به عنوان یک زن 24 ساله ، آن گفت که او در نیویورک زندگی می کند با این نسخهها کار به عنوان یک تحلیلگر مالی و 50.000 دلار در سال است. هر بار برای یک وام اعمال شود آن را نگه داشته و طیف وسیعی از عوامل ثابت است.

“تنها تفاوت این بود که در آن او به مدرسه رفت” ولبک گفت. آن را اعمال می شود که اگر این داستانی قرض رفت و به NYU نیویورک و بسیاری دیگر از مدارس و دانشگاه هاوارد — یکی از کشور, معروف ترین در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

این گروه دریافتند که اگر در غیر این صورت یکسان متقاضی وام رفت و به NYU به جای هوارد وجود دارد یک تفاوت قابل توجه. برای $30,000 وام شخصی با یک دوره پنج ساله آن را در بر داشت متقاضی خواهد پرداخت حدود $3,500 بیشتر در بهره و هزینه اگر آنها رفت و به هوارد.

“وجود دارد هیچ توضیح دیگری که ما واقعا می تواند در آمدن به شرایط با دیگر از این واقعیت است که این وام به مدرسه رفت و اهمیت در نظر نحوه تازه بدوران رسیده با اندازه گیری اعتبار خود را,” ولبک گفت.

و ظاهرا اهمیت بسیار کمی. این گروه همچنین در بر داشت شما می خواهم به پرداخت بیشتر اگر شما رفت و به New Mexico State University-لاس کروسس که دارای درصد بالایی از دانش آموزان اسپانیایی.

در یک گزارش جدید به نام آموزشی Redlining این گروه می گوید وام دهندگان ممکن است تبعیض آمیز مبتنی بر که در آن متقاضیان وام به کالج رفت.

برای آن بخش تازه بدوران رسیده به نظر می رسد به استقبال هوشیاری. “ما قطعا قدردانی قصد” تازه بدوران رسیده مدیر عامل دیو Girouard NPR گفت. سابق ارشد اجرایی در گوگل, او گفت که او تاسیس تازه بدوران رسیده به استفاده از تکنولوژی برای ایجاد اعتبار بیشتر در دسترس است. Girouard گفت: این شرکت به نظر می رسد راه فراتر از نمره های اعتباری خود را — آن را بررسی بیش از 1000 عوامل است.

“ما تمام ماموریت و دلیل ما از رختخواب هر روز صبح به منظور بهبود دسترسی مقرون به صرفه به اعتبار” Girouard گفت. “بنابراین ما کاملا حمایتی از قصد که اعتبار نباید مغرضانه و ناعادلانه و یا در هر راه است.”

اما Girouard گفت: آزمون غیر انتفاعی زد ثابت نمی کند که با استفاده از آموزش و پرورش به عنوان یکی از کسانی که بسیاری از عوامل منجر به تبعیض شود. با استفاده از “فرضی ساختگی متقاضیان وام که واقعی نیست مردم بود و هر دو موردی و نه انعکاسی از جهان واقعی” او گفت:.

و او گفت: “تحت مراقبت و مواظبت چشم از تنظیم کننده های تازه بدوران رسیده را آزمایش کرده است برای انصاف و تعصب بیش از “میلیون ها نفر از متقاضیان است.” Girouard افزود: “رویکرد ما به تضمین این که پلت فرم ما نیست مغرضانه در برابر کسی است که با انجام آزمایش به طور منظم در مقیاس گسترده.”

مصرف کننده حمایت مالی اداره به تازگی اشاره کرد که تازه بدوران رسیده به گزارش تنظیم کننده است که در مقایسه با وام سنتی مدل شرکت “تصویب 27 درصد بیشتر متقاضیان از مدل سنتی و بازده 16% پایین تر میانگین [نرخ بهره] برای تصویب وام.”

این شرکت گفت: CFPB که “این گزارش گسترش اعتباری دسترسی منعکس شده در نتایج ارائه شده رخ می دهد در تمام آزمایش نژاد و قومیت و جنسیت بخش.”

هنوز دانش آموز قرض مرکز حفاظت از گزارش مطرح ابرو برخی از کارشناسان حقوقی. تاد بیکر می آموزد که البته در fintech در دانشگاه کلمبیا قانون مدرسه گفت: سنتی نمره اعتباری رویکرد به اعطای وام خود مشکلات و تعصبات. و برخی از fintech دهندگان روش های جایگزین می تواند کمک کند.

“با استفاده از داده های جایگزین می تواند بسیار مفید باشد اما همچنین دارای خطرات و ما باید بسیار مراقب باشند که ما را از نو خلق کردن برخی از مشکل شیوه های گذشته ناخواسته” بیکر گفت.

کریستوفر Odinet یک استاد حقوق در دانشگاه اوکلاهما به توافق رسیدند. او گفت که وقتی که می آید به استفاده از جایگزین بیشتر نقاط داده ها به منظور بهبود اعتباری سنتی سیستم به ثمر رساند و آنها را بیشتر فراگیر “من فکر می کنم وجود دارد کاملا یک راه درست برای انجام این کار است.”

Odinet گفت: وجود یک نیاز به آن بیش از حد به دلیل وجود شواهدی از بی عدالتی در این راه افراد جوان که زیادی ندارد و سابقه اعتباری و همچنین گروه های اقلیت در حال خدمت با رویکرد سنتی که متکی آنقدر در نمره های اعتباری است.

بسیاری از این پایین می آید که آیا وام دهندگان زمانی که آنها نگاه در آموزش و پرورش مربوط به اطلاعات واقعا به دنبال فردی و نه فقط اینکه که فرد به یک گروه در یک ناعادلانه راه, او گفت:.

“مثلا اینکه آیا یا نه شما کار را از طریق کالج ممکن است نشان دهنده توانایی های خود را به دسته های مختلف مسئولیت مالی زندگی مسئولیت و شما را به یک مطلب معتبر فرد” Odinet گفت.

اما او گفت که متفاوت تر از اینکه همه کسانی که می گویند رفت و به دانشگاه هاوارد به یک گروه. و او نگران است که وقتی که می آید به در نظر گرفتن که در آن شما به مدرسه رفت “استفاده از آموزش مبتنی بر داده در وام اختصاصی است که به ناچار به علت تبعیض اثر است.”

طرفداران به طور فزاینده ای نگران است که مصاحبه چنین شبکه گسترده ای برای داده ها برای تصمیم گیری در معرفی تعصبات در راه های جدید و متفاوت. ولبک گفت: گروه فشار برای نظارت بهتر و شفافیت بیشتر از fintech شرکت.

غیر انتفاعی گزارش همچنین سوالات مطرح شده در مورد ولز فارگو برای ارائه بهتر نرخ بهره و شرایط وام دانشجویی وام گیرندگان در دانشگاه های چهار ساله نسبت به کسانی که حضور در دو سال کالج.

“حتی با یکسان اعتباری, پروفایل, کالج وام خواهد پرداخت قیمت بالاتر برای اعتبار از دانش آموزان در چهار سال موسسات” این گزارش گفت:.

ولز فارگو در بیانیه ای گفت که آن را مخالف با مطالعه خصوصیات.

“ولز فارگو دیرینه تعهد به فراهم آوردن امکان دسترسی به منابع مالی برای دانش آموزان در کالج” بانک گفت. “ما به دنبال مسئول شیوه های وام دهی که به حساب انتظار می رود نتایج عملکرد و اعتماد به نفس است که ما برنامه های وام مطابق با منصفانه وام انتظارات و اصول است.”

Girouard, تازه بدوران رسیده است مدیر عامل شرکت گفت: شرکت او خواهد بود مایل به ملاقات با فدراسیون فوتبال به بحث در مورد نگرانی های خود را. “ما همیشه مایل به تعامل با هر کسی که می خواهد به درک آنچه که ما در حال انجام,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de