بزرگنمایی این تصویر

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال تماس در کنگره به تصویب 500 میلیارد دلار بودجه برای کمک به کشورهای در حال مبارزه با کروناویروس. سوزان والش/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سوزان والش/AP

ملی انجمن فرمانداران رئیس Larry Hogan, R-Md., و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, D -, نیویورک, نماینده دموکرات انجمن در حال صدور مشترک فراخوان کنگره به تصویب 500 میلیارد دلار در مستقیم کمک به کشورهای سیگنالینگ عمیق تر شدن بحران بودجه ناشی از کروناویروس که کنگره در میدان جنگ در جنگهای آینده دور از بودجه.

“در صورت عدم وجود محدودیت مالی پشتیبانی از حداقل 500 میلیارد دلار از دولت فدرال ایالات متحده را مجبور به مقابله با چشم انداز کاهش قابل توجهی انتقادی به خدمات مهم در سراسر این کشور” فرمانداران در بیانیه ای گفت. “مانع بهداشت بهبود اقتصادی و — به نوبه خود — ما تلاش جمعی برای رسیدن مردم به کار می کنند.”

تماس برای پول اضافی به تصویر می کشد به طور فزاینده ای وخیم فشار مالی در کشورهای در حال مبارزه ناشی از کوروناویروس. کنگره جمهوریخواه باید رد تماس های اضافی coronavirus مربوط به هزینه در این زمان فراتر از 250 میلیارد دلار افزایش به یک وام کسب و کار کوچک برنامه.

در روز پنج شنبه دموکرات ها مسدود شده و تلاش برای تصویب کسب و کار کوچک پول پس از جمهوریخواهان حاضر به اضافه کردن 150 میلیارد دلار برای دولت و 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها در علاوه بر این به یک نیاز است که نیمی از هر کسب و کار کوچک جدید پول بود به کارگردانی جامعه موسسات مالی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی منتشر شد بیانیه ای جداگانه روز شنبه گفت: آنها ادامه خواهد داد به رد دموکرات خواسته است.

“جمهوری خواهان رد دموکرات’ بی پروا تهدید به ادامه مسدود کردن کار-صرفه جویی در بودجه مگر اینکه ما مذاکره مجدد نامربوط برنامه های است که در مشابه خطر” مک کارتی و مک کانل گفت. “این را نمی خواهد کنگره را در تاریخ و زمان آخرین کلمه در COVID-19 اما این مهم برنامه نیاز به بودجه در حال حاضر. کارگران آمریکایی نمی تواند به عنوان استفاده می شود سیاسی به گروگان گرفتند.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-NY به نام برای آینده مذاکرات و در ارتباط با خزانه, منشی, Steven Mnuchin بیش از گذشته چند روز.

در روز شنبه پلوسی با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“دولت ما و دولت های محلی در بحران هستند و در بین هزینه های اضطراری و افزایش بیکاری و کاهش درآمد آنها نیاز فوری تزریق بودجه برای جلوگیری از سقوط از خدمات ضروری است. در دو حزبی اساس فرمانداران در حال گریه کردن برای کمک و کنگره باید عمل کنند. دموکرات ها همچنان به فشار برای بودجه مورد نیاز برای دولت و دولت های محلی در این فاصله لایحه اورژانس و مراقبت 2.”

رئیس جمهور تهمت را رد کرده است که انتقاد متحده تحت فشار هستند. او به خبرنگاران گفت: در جلسه روز جمعه که او نه شنیدن هر گونه شکایت به خصوص وقتی که می آید به عدم کمک های فدرال با تجهیزات بیمارستانی.

“ما در حال گرفتن بسیار چند تماس از فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها همه در شکل بزرگ است.”

فرمانداران صحبت با Mnuchin پنج شنبه و در حال رشد نا امید که موجود بودجه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ایجاد ثبات در بودجه خود را. مریلند است طرح ریزی یک $2.8 میلیارد دلار کسر بودجه به عنوان یک نتیجه از پاسخ به کروناویروس از جمله سازندگان: اکثر کسب و کار در دولت است. نیویورک برآورد آنها دیده می شود درآمد سقوط 10 میلیارد دلار است.

متحده می گویند که هنوز منتظر پول موجود در 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. این لایحه شامل 150 میلیارد دلار به طور خاص برای ایالات اما از آن شده است منتشر شد که در حدود دو هفته پس از آن به قانون امضا شده بود.

جمهوری خواهان در کنگره استدلال کرده اند که صدها میلیاردها دلار پول اضافی در دسترس است به حالت خاص و برنامه های محلی مانند مراکز بهداشتی و درمانی. نامه ای از فرمانداران رد این استدلال گفته متحده نیاز به سرعت بدون محدودیت بودجه که دور جلبک چه کنگره را تایید کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im