رژیم صهیونیستی. Newsom کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه برای مبارزه با کروناویروس بی سابقه است. در حال حاضر او نیاز به تولید

از آن آسان است برای رهبران سیاسی به سفارش مردم به ماندن در خانه و پوشش چهره خود را زمانی که آنها سرمایه گذاری. چه سخت است برای تمام کسانی که برنامه های بلند پروازانه کار است که آنها در حال راه اندازی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به دست آورده اند تجلیل به جلسه عمومی تقریبا روزانه خود را در آخرین مرحله به مبارزه با بسیار مسری coronavirus.

Newsom شد, اولین فرماندار در کشور به موضوع اقامت در خانه سفارش برای مردم درگیر در خدمات ضروری مانند فراهم کردن بهداشت و درمان کیسه مواد غذایی یا عملیاتی ایستگاه های گاز است. Garcetti اولین شهردار به درخواست مردم به پوشیدن ماسک های خانگی که در خارج از خانه.

اما این فقط کلامی پرحرفی مخلوط با اجبار و cheerleading.

تبلیغات

ساخت تمام برنامه های کار است که آنها در حال نورد — بسیاری در همکاری با شرکت های خصوصی — خواهد بود و آزمون نهایی از عملکرد خود را در طول این بحران همه گیر.

به عنوان مثال وجود دارد Newsom بی سابقه ای کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه برنامه. آن را تلاش برای ایجاد یک ذخیره ارتش پشتیبان گیری از پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های پزشکی که می تواند به نام به جای خط مقدم ارائه دهندگان زمانی که آنها غرق صعودی caseloads و یا تبدیل شدن به بیمار خود را.

Newsom است که منجر به تلاش برای اضافه کردن 50,000 تخت بیمارستان به 75,000 در حال حاضر موجود در کالیفرنیا و سلامت خود را به سپاه داوطلبان کمک خواهد کرد که کارکنان تخت اضافی. آنها پرداخت می شود.

“ما نیاز شما” Newsom بانگ زد صدایی مانند عمو سام در یکی از آن یاد جنگ جهانی دوم, استخدام, پوستر.

تبلیغات

درخواست تجدید نظر خود را به هدف آموزش پزشکی و ارائه دهندگان خدمات است که ممکن است فقط کوتاه واجد شرایط برای مجوز خود را و یا شاید تغییر مشاغل و یا به تازگی بازنشسته شد.

فرماندار امیدوار است برای یک 37,000 شخص سپاه. و در عرض 24 ساعت اول وجود دارد 25,000 برنامه های کاربردی.

“من ضعف” او به خبرنگاران گفت: ستایش از “روح قابل توجهی [از] مردم که با تشدید…. که فوق العاده است…. من الهام گرفته است.”

در عرض 72 ساعت 75,000 مردم اعمال کرده بود.

بزرگ! اما دولت قادر به سرعت بررسی صلاحیت که بسیاری از مردم را به مطمئن شوید که آنها واقعا واجد شرایط برای درمان بیماران مبتلا به ویروس? چگونه بسیاری از واقعا محسوب می شود برای کمک به کنترل افزایش است که این حملات در چند هفته یا حتی چند روز است ؟

من شک و تردید داشتن تماشا دولت حرکت در سرعت یک حلزون در طول سال بدون در نظر گرفتن که فرماندار. Newsom نیاز به دست و مصر.

“جایگزین چیست ؟” می پرسد امور خارجه بهداشت ، ریچارد پان (D-ساکرامنتو) متخصص اطفال. “اگر [استخدام] نیاز به یک کمی مسواک زدن آنها می توانند یاد بگیرند در کار است.

“در یک جنگ زمانی که شما از ذخایر شما واقعا در مشکل. شما تمایل به از دست دادن نبرد.”

تبلیغات

مجلس جیم چوب (D-هلدزبرگ) است که یک دندانپزشک است که داوطلب در چندین بلایای طبیعی از جمله آتش سوزی کالیفرنیا — شناسایی بدن از طریق دندانپزشکی سوابق. او نگران است که Newsom بهداشت و درمان سپاه را کشتی و نیروهای خود را از مناطق روستایی شهر محل زندگی به شهرهای بزرگ ترک خود جدا شهرستانهای بسته.

“رفتن به منابع برای مناطق روستايی و یا آن را تمام می شود به مناطق شهری بزرگ?” چوب می پرسد. “یکی از شهرستان مندوسینو, یکی بهداشت عمومی مدیر و یک پرستار بهداشت عمومی. و آن را دو ساعت از پایان این شهرستان به دیگر. چه اتفاقی می افتد زمانی که روستایی و شهری شهرستانهای اند شیوع بیماری در همان زمان؟”

روستایی بیماران از دست بدهند.

یکی غیر مسئولانه دولت حرکت در مارس 30 بود که به فلش علامت OK برای پر ازدحام بيمارستان به ارسال ویروس-بیماران آلوده به خانه های سالمندان —به نام “ماهر پرستاری امکانات.” وجود بیش از 1000 نفر از آنها در کالیفرنیا پر شکننده مردم در نظر گرفته شده بیشتر در معرض coronavirus چرا که آنها عمدتا سالمندان با بیماری های پزشکی.

خانه های پرستاری شده اند مبارزه خود را مبارزه با این بیماری همه گیر و تا حد زیادی از دست دادن.

اما دولت وزارت بهداشت صادر شده که سفارش پرستاری ماهر امکانات “نباید حاضر به اعتراف و یا readmit مقیم بر اساس وضعیت خود را به عنوان یک مشکوک یا تایید COVID-19 مورد است.”

سلام! “خانه سالمندان” به معنی “خانه است.” من نمی توانم تصور کنید که یک دولتی بهداشت عمومی رسمی اجازه می دهد یک ویروس آلوده غریبه به رختخواب در خانه خود.

خشم پرستاری صفحه اصلی, طرفداران فریاد زد که دولت به تجویز احکام اعدام برای ساکنان.

تبلیغات

دولت عمومی در بخش بهداشت و درمان حمایت کردن یک بیت در روز پنج شنبه گفت که خانه های سالمندان می تواند امتناع از بیماران آلوده اگر امکانات نیست نگردند لازم با تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش. و در هر صورت بیمار نقل و انتقالات باید با هماهنگی با ادارات بهداشت محلی.

خانه سالمندان طرفداران راضی نبودند. و برای Newsom به فرار اوباش عصبانی از سالمندان و فرزندان خود را رشد او نیاز به مطمئن شوید که هیچ ویروس آلوده بیماران در حال هل در حال حاضر بیماری زده خانه های سالمندان.

در ضمن تست برای coronavirus شده است یک مجسمه در کالیفرنیا و در همه جا در کشور است. نتایج اغلب دردناک روز را نشان می دهد. از روز شنبه وجود دارد تعداد 59,000 فرآوری نشده آزمون فرماندار گفت.

اما در روز شنبه Newsom گزارش برخی امیدوار اخبار. انباشت پایین بود به 13,000 از نزدیک به 127,000 آزمون.

تست “شده است به چالش کشیدن…و من خود را که” فرماندار گفت. “من یک مسئولیت…برای انجام بهتر و انجام تست های بیشتر.”

مهم ترین Newsom اعلام کرد که دانشگاه استنفورد بود در مورد امن فدرال تصویب یک آزمون است که می تواند تعیین کند که آیا کسی تا به حال توسعه یافته محافظ آنتی بادی — ایمنی — که می تواند در مبارزه با کروناویروس.

احتمالا سیستم ایمنی فرد می تواند فرار از حصر و بازگشت به کار.

Newsom و دیگر رهبران سیاسی سزاوار اعتبار برای تلاش. در حال حاضر آنها نیاز به تولید است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im