رژیم صهیونیستی. Newsom چگونه کالیفرنیا در حال آماده شدن برای افزایش Coronavirus موارد

بزرگنمایی این تصویر

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مورد بحث کسب NBA ساکرامنتو کینگز’ خانه سابق عرصه را برای استفاده به عنوان یک 400 تخت بیمارستان صحرایی برای کمک به مقابله با کروناویروس در کالیفرنیا دولت سرمایه در روز دوشنبه. غنی Pedroncelli/استخر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

غنی Pedroncelli/استخر/AP

ایالات متحده سخت ترین ضربه از coronavirus pandemic, کالیفرنیا, مسیرهای پیاده روی, New York. به تاریخ وجود دارد کمی بیش از 16,000 موارد — در حدود یک هشتم از نیویورک مجموع و به مراتب کمتر مرگ و میر در کمتر از 400.

اما بدترین برای کالیفرنیا هنوز هم ممکن است پیش رو: تعداد موارد در حال افزایش است به سرعت در دره مرکزی و در لس آنجلس — که در آن بخش بهداشت عمومی مدیر توصیه می شود مردم جست و خیز سفر به سوپر مارکت های این هفته است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مذاکرات به NPR Ari Shapiro در مورد چگونه دولت خواهد شد آماده شدن برای هفته پیش رو به عنوان به خوبی به عنوان آن کمک به تلاشهای ملی.

شما در حال ساختمان موقت بیمارستان ها در سراسر دولت است. شما به سخنرانی خود را دیروز در یکی از آنها یک بسکتبال آرنا. شما می توانید به ما یک ایده از آنچه که به نظر می رسد مانند ایالتی که در آن شما با قرار دادن همه این تخت?

در همه جا ما می توانیم پیدا کردن یک محل. آن را ایده آل ما در بر داشت یک عرصه که Sacramento Kings استفاده می شود به بازی در. آن را فراهم خواهد کرد تا به 400 تخت. … آن را به بالا و در حال اجرا فقط در روز. این یکی از بسیاری از دارایی های همه بالا و پایین دولت ما قادر به شناسایی. ما الان توانایی قفل کردن 4,613 مراقبت بیشتر به سایت … برای کمک به خارج کردن بیمارستان سیستم و اجازه می دهد برای افزایش بیماران.

حتی در حالی که شما در حال آماده سازی برای افزایش, شما وام صدها نفر از هواکش به ملی ذخایر. آیا شما اعتماد به نفس است که اگر دولت خود را می کند که این افزایش موارد به عنوان پیش بینی شما این منابع نیاز دارید ؟

من مطمئن هستم در این رابطه است. آنچه که ما موفق بوده است و در حال انجام در ایالت کالیفرنیا است خم منحنی خرید ما زمان است. ما شاهد متوسط و متوسط رشد روزانه است. ما شاهد افزایشی را افزایش می دهد غم از دست دادن جان تعداد زیادی از مثبت. اما … تعداد زیادی از مردم در پایان در بیمارستان های ما در ما به ويژه زمانی که ما در کلیت ما هواکش و موجودی ما و ما نگاهی به مدل سازی در طی ماه گذشته و ما مشتاقانه در چند هفته آینده ما با اعتماد به نفس که ما می تواند به قرض دادن یک دست را به دیگران در نیاز نه فقط در هواکش اما به طور بالقوه با فرصت های تدارکاتی به انجام بیشتر برای ارائه N95 ماسک, لباس بارانی یا روپوش و شخصی دیگر دنده محافظ.

چه چیزی شما فکر می کنم ساخته شده کالیفرنیا موفق تر در کاهش و افزایش موارد از کشورهای دیگر بوده است ؟

در این مرحله هنوز خیلی زود است. منظورم این است که توسط هر کشش از تخیل. … واقعیت این است که هر چند ما برای اولین بار دولت به اقامت در خانه سفارش دهید. حتی قبل از اینکه ما را به ماندن در خانه سفارش ما تا به حال اقامت در خانه سفارش برای همه ما سالمندان 5.3 میلیون سالمندان 65 ساله و بیش از. و … ما یکی از اولین برای مقابله با [coronavirus بحران] با آوردن این عودت پرواز از خارج از کشور در ماه ژانویه که در آن ما تا به حال شش پرواز. … که با برجسته کردن موضوع و واقعا به ارمغان آورد ما انرژی و تمرکز به خرس شاید کمی زودتر از برخی از دیگران است.

گوش دادن به مصاحبه کامل همه چیز در نظر گرفته شده در اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im