رژیم صهیونیستی. Newsom رفت و آمد از جمله سوئد رپ در سال 2008 خشم جاده کشتن

یک سوئدی هیپ هاپ هنرمند محکوم به قتل یک هالیوود پیانیست جاز در یک انفجار خشم جاده خواهد بود از زندان آزاد شد و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تبدیل حکم او جمعه.

در زندان ایالتی سن کوئنتین دیوید Jassy مربی جوان زندانی با استفاده از آنچه که او می دانست که بهترین: موسیقی رپ. او مورد نیاز است که آهنگ های خود را حاوی هیچ ناسزا و بیان معنی دار احساسات.

Jassy جوانی مجرم برنامه Mixtape پروژه جلب توجه از واقعیت نشان می دهد, ستاره, Kim Kardashian West, که در آغوش اصلاحات در زندان به عنوان یک حیوان خانگی باعث.

“با تشکر از شما @gavinnewsom برای اعطای دیوید Jassy یک تخفیف های امروز! من او را در سن کوئنتین & دیدم برنامه موسیقی او برای جوانان در داخل و من می دانم که او است رفتن به ادامه دادن هنگامی که او در خانه است!” غرب در توییتر نوشت.

تبلیغات

جسیکا جکسون مؤسسین زندان اصلاحات گروه #cut50 گفت که او و غرب از جمله افرادی بودند که لابی برای Jassy انتشار پس از 11 سال پشت میله های زندان.

“بنابراین بسیاری از آنها هرگز به حال کسی که اعتقاد به آنها هرگز بخشی از چیزی شبیه به این” جکسون گفت: از مردان جوان در Jassy را Mixtape پروژه. “آنها شوکه شده بودند که آنها تا به حال ساخته شده چیزی از ارزش.”

Jassy, 45, یکی از 21 زندانیان زندانی تبدیل توسط Newsom در روز جمعه. Newsom نیز عفو پنج felons که در حال حاضر وقت خود را در خدمت.

تبلیغات

انتشار اخبار فرمانداری گفت: بخشش های کاربردی در حال پردازش قبل از COVID-19 اما همه گیر است که بر بهداشت عمومی در نظر گرفته شد به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از اهل بیت سلامت و پس از انتشار برنامه.

“او یک عضو ارزش از برنامه های موسیقی در میان زندانیان همکار خود را و همچنان به حمایت و تشویق کسانی که در اطراف او چه از طریق موسیقی خود را و یا شخصی انجام” Jassy را تخفیف گواهی گفت: به نقل از یک حامی مالی این برنامه است.

در نوامبر 2008, Jassy شد و در لس آنجلس به کار بر روی یک ضبط و ارسال آهنگ وقتی که او لبه خود را اجاره SUV به عبور و تقریبا به یک عابر پیاده.

جان Osnes, 55, که به بازی پیانو در هالیوود میله و می دانستم که 400 استانداردهای جاز توسط قلب به ارمغان آورد دست خود را روی کاپوت SUV و فریاد زد. او خود را یک ماشین و یک مدافع شدید برای حقوق عابران پیاده است.

Jassy پانچ Osnes و لگد او را در صورت. “آن را مانند یک توپ زن لگد زدن به توپ فوتبال” یک شاهد عینی می گفت.

Jassy سپس رو به SUV و سوار بر Osnes’ بدن با توجه به دادگاه شهادت.

در فوریه 2010 در لس آنجلس منصفه محکوم Jassy از قتل درجه دوم و او محکوم به 15 سال زندگی در زندان است.

برخی از منصفه گفت: لگد زدن Osnes عبور از خط به قتل, اما آنها هنوز مطمئن شوید که اگر Jassy عمدا زد Osnes.

“مرگ آقای Osnes یک تراژدی بود او همیشه در جست و جوی” الک رز, Jassy وکیل در دادگاه گفت: روز شنبه. “من امیدوارم که کسانی که او را می دانستند و دوست داشتنی آقای Osnes در صلح هستند در این نقطه است.”

تبلیغات

Osnes’ خانواده و دوستان می تواند نظر رسیده است.

در سال 2018 قسمت از گوش فشار دادن یک پادکست در مورد, زندان, زندگی, Jassy گفت که زمانی که او در بیرون او را بلافاصله پرواز به سوئد برای دیدن پسرش که قرار بود 11 در زمان کشتن.

“این مرا اذیت بسیاری چون من یک مقدار زیادی از احساس گناه برای وارد شدن به این وضعیت و به او در حال رشد بدون من” Jassy گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im