رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom چوب به فشار و زور نیست در کالیفرنیا coronavirus shutdown

در پرداختن به کروناویروس بحران رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شده است ثابت قدم در رقیب که اقامت خود را در خانه سفارش باید اجرا از طریق اجبار و نه مجازات.

و به جای دعوت از گارد ملی برای گشت زنی در خیابان 52 ساله دموکرات همچنان به کمک طلب کردن از کالیفرنیا به فشار یک دیگر به “خم منحنی.”

“است که فشار اجتماعی ما شاهد وجود دارد خارج وجود دارد برای مردم را به انجام کار درست قدرتمند ترین ابزار اجرای ما و ما همچنان به استفاده از آن به عنوان اقتدار اخلاقی ما پیشرفته همه در سراسر ایالت کالیفرنیا” Newsom روز دوشنبه گفت:.

اما در حالی که این رویکرد سازگار با فرماندار عمدی پاسخ به کروناویروس همه گیر و تلاش خود را برای متقاعد کردن کالیفرنیا برای انطباق با محدودیت های جدید به جای اعمال قدرت از دفتر برخی از آنها سوال که آیا Newsom نیاز به انجام بیشتر.

تبلیغات

Newsom ثابت و موقعیت خود را بیش از آخر هفته با راه اندازی یک کمپاین های آگاهی عامه است که متکی بر پیام های تصویری از مشاهیر از جمله رپ Snoop Dogg و بازیگر Will Ferrell برای متقاعد کردن کالیفرنیا به ماندن در خانه. دفتر والی می گوید این کمپین شامل تبلیغات در بالای سایت های رسانه های اجتماعی و اطلاعیه های خدمات عمومی از Newsom را همسر, شریک زندگی جنیفر Siebel Newsom و مقامات در دولت او.

منظور اجرایی Newsom امضا مارس 19 نیاز به دولت 40 میلیون نفر باقی می ماند و در خانه به جز لازم برای سفر به فروشگاه مواد غذایی و داروخانه یا پزشک برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. هر چند موارد نقض مجازات بزه در زندان زمان و جریمه Newsom تأکید کرده است که او را به جای آموزش کالیفرنیا در مورد محدودیت های اعمال شده و آنها را ترغیب به پیروی به جای سخت تر اجرای اقدامات است.

Newsom گفته است که کسب و کار است که دست انداختن قانون می تواند خود را ببینید مشروب پروانه و سایر مجوزها به حالت تعلیق است و به نام در سازمان های اجرای قانون برای سرکوب ساکنان که نقض قانون است.

قانون کالیفرنیا می دهد مقامات بهداشتی دولت که گزارش به فرماندار و county health مقامات قدرت های گسترده ای برای جلوگیری و کنترل بیماری های مسری است که تهدید ، Newsom است در اصل deputized مقامات محلی به اجرای سفارش خود را.

تبلیغات

“به اندازه ما به ورزش ما مقام رسمی آن را به عنوان مربوط به صدور مجوز و کسب و کار لغو از آنجا که مردم از آن سوء استفاده ما خواهد شد” Newsom گفت. “اما من فقط فوق العاده خوش شانس و خوشحال به زندگی در یک کشور که در آن بسیاری از مردم آن را دریافت کند و به طور فزاینده ای در حال گرفتن آن انجام می شود.”

در همان زمان کارشناسان بهداشت عمومی و Newsom — هشدار داده اند که اقامت در خانه سفارش تنها موثر اگر مردم را در یک تلاش هماهنگ برای تغییر عادات خود را.

فرماندار حفظ کرده است که اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال مطیع محدودیت های جدید حتی پس از بازگشت به عقب تعطیلات آخر هفته از سواحل شلوغ و بسته بندی شده در بازارهای کشاورزان پیشنهاد کرده اند که فشار اجتماعی ممکن است به اندازه کافی در برخی از موارد است.

در پاسخ به این جمعیت های بزرگ Newsom بسته همه امور خارجه پارک برای خودروها در روز یکشنبه. او تصریح کرد که مقامات محلی باید اجرا اقامت در خانه سفارش به عنوان مورد نیاز در جوامع خود و تقدیر شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti که تهدید به قطع آب و برق به کسب و کار است که باقی می ماند, باز, برای گرفتن رویکرد مناسب. Garcetti یک گام به پیش رفت دوشنبه و به طور موقت تعطیل تمام بازارهای کشاورزان در سراسر شهرستان.

“هر یک از شهرستان های مختلف عملیات” Newsom گفت: در هفته گذشته. “هر شهرستان دارای استراتژی های مختلف از چگونه آنها می خواهند برای به اجرا درآوردن و اطلاع شهروندان است.”

رئیس پلیس ران لارنس Citrus Heights, فقط در خارج از ساکرامنتو گفت: بسیاری از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور گرفته اند نشانه از فرماندار نظرات.

“همه ما در این با هم” لارنس گفت. “چه روسای پلیس نمی خواهید یک خصمانه استقرار. ما واقعا نمی خواهید به اجرای اقدام مگر اینکه ما باید به.”

لارنس که رئيس جمهور از کالیفرنیا روسای پلیس Assn., گفت: stay-at-home سفارش و محدودیت های دیگر شده اند یک “شوک برای همه” اشاره کرد که درخواست کالیفرنیا به تغییر رفتار خود و روزمره ضروری خواهد یک دوره تنظیم.

تبلیغات

یوجین Volokh استاد از متمم اول قانون در UCLA گفت: دستگیری مردم برای هجوم stay-at-home سفارشات — شبیه به عامل بازدارنده قدرت از هر قانون دیگر — تشویق مردم به ماندن در خانه اما او سوال منطق قرار دادن مردم در زندان های شلوغ در طول یک بیماری همه گیر.

“بدیهی است دولت نیست و خیلی علاقه مند به استفاده از منابع است که با هر وسیله” Volokh گفت. “پس حدس من این است که تا حد وجود دارد هر گونه واقعی اجرای قانون در اینجا آن را می شود بسیار بسیار با هدف تلاش برای, تلاش برای بازداشتن مردم از طریق تهدید به دستگیری به جای در واقع دستگیری مردم است.”

Volokh گفت: کمتر به معنی اجرای قانون مانند فروش بلیط اتومبیل در پارکینگ در نزدیکی سواحل و یا جاهای دیگر در حال حاضر بسته به مکان و یا با استناد به افرادی که تجمع می تواند موثر بازدارندگی مکانیزم های. او گفت: Garcetti را تهدید به خاموش کردن آب و برق در کسب و کار نیاز به منابع دولت محدود است و نمی خواهد نیروی پلیس به صورت فیزیکی در تعامل با صاحبان فروشگاه.

ایستاده در کنار Newsom در یک کنفرانس خبری در بندر لس آنجلس در جمعه Garcetti گفت: این شهرستان که اجرای یک L. A. شهرستان به منظور بستن تمام سواحل مسیرهای پیاده روی عمومی و trailheads ، روز بعد اجرای قانون در منهتن ساحل, جریمه یک surfer $1,000 پس از او نادیده گرفته و دستور به ماندن در خارج از آب در سرپیچی از لس آنجلس در ساحل بسته شدن.

اداره پلیس لس آنجلس اعلام کرد که افسران شده اند انجام نقلیه متوقف می شود و با قرار دادن پست های بازرسی برای اجرای نظم در پاسخ به تناقض ادعا می کند در رسانه های اجتماعی. افسران در ونیز سفارش مردم ساحل شنبه و یک هلیکوپتر فیلم برداری شده بود سفارش مردم به ترک یک پارک اسکیت و یا دستگیر شود برای خاطی.

Garcetti گفت: ماموران پلیس با بازدید حداقل یک رستوران است که باز مانده و منجر به بسته شدن آن اما تا حد زیادی توافق با Newsom که اکثر مردم مطابق با سفارش بدون اجرای.

“99.99% از این می تواند انجام شود بدون هر گونه مجازات کیفری,” Garcetti گفت. “اما ما آماده هستید, اگر کسی یک پرت چرا که یک فرد می تواند یک سوپر پخش یک فرد می تواند کشتن کسی که یک نفر را می کشند.”.

اداره پلیس در سان خوزه یک نقطه داغ برای coronavirus عفونت همچنین هشدار داد در کسب و کار و ساکنان هفته گذشته که آنها را دریافت تقدیر نامه در صورتی که نگهداری آنها نقض بهداشت عمومی محدودیت پس از هشدار داد.

تبلیغات

بسته بندی شده در سواحل سن دیگو شهرستان led شهر سن دیگو و سایر شهرداری ها به شمال نیز خود را نزدیک سواحل است.

“هدف این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند. آنها نه توصیه به دنبال زمانی که آنها راحت” San Diego County Sheriff لایحه گور گفت: بار. “اگر ما نمی توانیم به رعایت داوطلبانه ما آماده هستیم به موضوع داد.”

مری ان Limbos معاون بهداشت افسر یولو در شمال کالیفرنیا گفت: آژانس آماده است به منظور تهاجمی تر اجرای اگر موجه اما تا کنون که شده لازم است. هنوز اقامت در خانه سفارش شده است در محل کمتر از دو هفته است و همیشه وجود دارد خطر خوشنودی او گفت:.

“آن را حداقل هفته برای ما به دیدن هر گونه تغییر در تعداد موارد ما از دیدن” Limbos گفت. “اما من فکر می کنم آن را یک شوکی روز دیگر هنگامی که ما در واقع در حال مرگ در این شهرستان است.”

در روستایی بخش هایی از دولت که در آن برخی از استان ها هنوز به شناسایی مثبت coronavirus مورد نقض ایالت سفارش نادر هستند اما هنوز هم برداشت تا.

کلانتر مایک فیشر از Sierra County, صفحه اصلی به 3000 ساکنان گفت: نمایندگان باید به سرعت رفع calls مربوط noncompliance.

“چیزی که در اینجا در سیرا شهرستان است که مردم تمایل به نوع خود-اجتماعی-فاصله خود را با” فیشر گفت. “واقعیت این است که اکثریت ما در شهرستان در حال حاضر تحت پوشش در برف. مردم تمایل به ماندن در کمی بیشتر به هر حال.”

کلانتر را گرفته است هر گونه اقدام اجرایی فیشر گفت. معاونان او مشغول کمک به ارائه مواد غذایی به سالمندان و افراد دیگر در معرض خطر که نمی خواهید به سفر به شهرها و یا فروشگاه های, او گفت:.

پس از کالیفرنیا به تصویب رسید اول اقامت در خانه و نظم در این کشور بیش از نیمی از استانهای کشور به تصویب رسید سفارشات خود را از جمله واشنگتن و نیویورک که تلاش کرده اند با تعداد زیادی از coronavirus موارد است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد مشابه اقامت-در-منظور روز دوشنبه هشدار داد که هر کسی که عمدا نقض نظم را می توان به اتهام بزه. روز جمعه پلیس گزارش بازداشت یک مرد که پس از او پراکنده اتش پارتی با حضور ده ها تن از مردم نقض فرماندار قبلی به منظور منع اجتماعات بزرگ.

دستگیری و یا استناد همچنین گزارش شده است که در ایندیانا, New York, هاوایی و اوهایو برای افرادی که نقض stay-در-خانه سفارشات و یا اجتماعی فاصله مورد نیاز — هر چند بسیاری از کسانی که بازداشت تا حد زیادی متمرکز شده است در بیشتر جرائم جدی است که رخ داده است در حالی که مردم در جامعه است.

Newsom هشدار داده کالیفرنیا است که انتخاب خود را تعیین خواهد کرد که آیا دولت در سیستم بهداشت و درمان تاخت و تاز کردن با افراد بیمار.

“من به طور کامل رد این تصور که به نحوی ما را به مقصد خاصی سرنوشت” Newsom گفت: در هفته گذشته. “این تصمیم گیری نه شرایط است که تعیین آینده ما است. و آن مجموع میلیون ها نفر از تصمیم گیری فردی. و به همین دلیل ما نمی توانیم اجازه دهید تا در تصمیم گیری خوب است که ما دیده ایم از اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در طی چند هفته گذشته است.”

محققان در دانشگاه هاروارد نشان داد که بیش از 262,000 مردم در کالیفرنیا نیاز به مراقبت های ویژه اگر فقط 20 درصد از جمعیت آلوده شد با COVID-19.

Newsom نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور تهمت هفته گذشته که دولت انتظار می رود بیش از نیمی از همه کالیفرنیا برای تبدیل شدن به آلوده رمان coronavirus در بعد از هشت هفته. علامت Ghaly کالیفرنیا را وزیر بهداشت و خدمات انسانی بعد گفت: دولت شکل موفق به منعکس کننده اثرات اقامت در خانه سفارش و یا اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های است که می تواند به طور چشمگیری کاهش گسترش این بیماری اگر به دنبال.

Ghaly گفت: Newsom دولت پیش بینی نیاز برای 50,000 تخت بیمارستان در بالا و فراتر از عرضه های موجود در کالیفرنیا.

یک دانشگاه واشنگتن در مطالعه آن را در کالیفرنیا سفارش و سیاست های دیگر به سرعت ویروس به حساب نشان می دهد بیش از 6,109 مردم را از COVID-19 در دولت Aug. 4. دولت در تلاش برای امن 50,000 بیشتر تخت های بیمارستانی برای بیماران بیمار باید تعداد coronavirus موارد افزایش به عنوان انتظار می رود تا اواسط ماه مه با توجه به Ghaly.

دفتر والی گفت: “در خانه بمانند. صرفه جویی در زندگی” کمپین شامل تبلیغات در گوگل, Facebook, Instagram, Twitter, Infinite و Spotify در و که کسب و کار در کالیفرنیا سرمایه گذاری بیش از $6.5 میلیون دلار به حمایت از آن.

در ویدئو دفتر فرماندار ارسال شده در Facebook این هفته فرل به عنوان “معروف هزاره” است که دوست دارد به بیرون رفتن در شهر و, حزب, توصیه کالیفرنیا به ایجاد حزب خود را در راحتی از خانه خود را.

Snoop Doog در لحن جدی تر می گوید بینندگان باقی می ماند در خانه های خود می گوید: “دیگر به شما اقامت در خارج, دیگر ما میخوام داخل” در 30 ثانیه تصویری که Newsom دفتر ترویج در توییتر.

در فیلم های دیگر بازیگر کری, واشنگتن مذاکرات با کالیفرنیا جراح عمومی نادین برک هریس در مورد اجتماعی فاصله و بازیگر Kumail Nanjiani تشویق شهروندان به پهن کردن منحنی و جلوگیری از احتکار کاغذ توالت.

لس آنجلس تایمز خبرنگاران Soumya Karlamangla و جیمز marvin bing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de