رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعزام گارد ملی کالیفرنیا برای کمک به بانک های مواد غذایی در طول شیوع کروناویروس

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه مستقر در کالیفرنیا گارد ملی برای کمک به بانک های مواد غذایی در سطح ایالت در خدمت ساکنان که نیازهای برآورده شده اند به علت کمبود مواد غذایی در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Newsom گفت: در کوتاه مدت استقرار را در ابتدا به کمک یک بانک مواد غذایی توزیع و انبار در ساکرامنتو شهرستان و نیز ارزیابی نیازهای دیگر California counties که درخواست کرده اند کمک های خود را با مواد غذایی, بانک برنامه های.

“آن را در این زمان بحران که در کالیفرنیا هستند در آینده به کمک از کسانی که در جامعه خود هستند که بیشترین نیاز. مواد غذایی بانک ارائه بحرانی تاسیسات برای خانواده و مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه” Newsom گفت: در بیانیه منتشر شده جمعه شب. “خانواده در سراسر کشور ما به طور ناگهانی از دست دادن کار و میلیون ها نفر از کالیفرنیا بیشتر در معرض COVID-19 ماندن در خانه برای محافظت از سلامت خود و سلامت دیگران است.”

Newsom قرار داده نگهبان بر هشدار در اوایل این هفته گفت: این امر تمرکز در هر دو بشردوستانه و امنیت عمومی نیاز دارد. Newsom به طور خاص اشاره کرد که دولت می خواست به اطمینان حاصل شود که “تحویل مواد غذایی اتفاق می افتد مناسب” و ابراز نگرانی در مورد فروشگاه های مواد غذایی غرق مشتریان احتکار مواد غذایی و دیگر ضروری کالاهای خانگی.

تبلیغات

کالیفرنیا نیروی گارد ملی در حدود 22,000 سربازان اغلب فعال شده است در زمان فاجعه و بحران به خصوص در پاسخ به ویرانگر آتش سوزی و زلزله.

پس از آن-رژیم صهیونیستی. پیت ویلسون مستقر نگهبان پس از سال 1992 در لس آنجلس شورش هنگامی که نیروهای گشت خیابان ها و اجرا یک شب مقررات منع رفت و آمد. در اوایل این ماه یک گارد ملی کالیفرنیا هلیکوپتر تحویل منابع به شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در آن برگزار شد خاموش سان فرانسیسکو تا برخی از مسافران و خدمه می تواند آزمایش می شود برای coronavirus. کشتی لنگر انداخت در نهایت در اوکلند.

بیش از 25 متحده در حال حاضر به نام خود سرباز گارد ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Newsom گفت که با توجه به کروناویروس بحران بانک های مواد غذایی در سراسر کالیفرنیا شده اند تحت تاثیر کاهش داوطلبان. کالیفرنیا گارد ملی بازی خواهد کرد به طور موقت نقش تا کمک های را می توان ارائه شده توسط دیگر گروه خدمات عمومی از جمله AmeriCorps کالیفرنیا حفاظت سپاه و محلی حفاظت سپاه, اعضای Newsom گفت.

تبلیغات

به گارد ملی کالیفرنیا بعد می تواند نامیده می شود به ارائه پزشکی و پشتیبانی لجستیکی برای مقابله با گسترش coronavirus در سراسر کالیفرنیا که مقامات دولتی انتظار می رود به پایمال کردن دولت سیستم بیمارستان.

نگهبان همچنین می تواند کمک به اجرای قانون محلی در صورت نیاز به اجرای فرماندار اجرایی برای اکثر کالیفرنیا اقامت در خانه و کسب و کار تلقی غیر ضروری بسته باقی می ماند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im