واشنگتن – آخرین به سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (همه زمان محلی):

2:25 بعد از ظهر

جدیدترین عضو سنای آمریکا است در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در ایالت میت رامنی پس از او گفته است که “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که دیگر خواهان ملحق خواهد شد یک تماس را وادار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در واکنش به استیضاح محاکمه.

جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler توییتی دوشنبه که رامنی می خواهد به “دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان که تهمت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گرجستان مجلس گرفت در ژانویه. 6 پس از منصوب شده توسط دولت جمهوری خواه فرماندار. او توییت آمد ساعت پس از رامنی گفت بولتون “است مربوط به شهادت” است و “به طور فزاینده آشکار این مهم است که به شنیدن” از او.

بولتون نوشت: در آینده کتاب که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا زمانی که به او کمک کرد تا با تحقیقات خود را به رقیب دموکرات جو بایدن.

Loeffler گفت: “سیرک است. از آن زمان به حرکت می کند!”

___

2:05 بعد از ظهر

ناشر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب آینده می گوید وجود دارد “بدون هماهنگی” بین زمان داستان نیویورک تایمز که این کتاب را تضعیف کلیدی دفاع استدلال در واکنش به استیضاح و محاکمه در این کتاب که در دسترس برای قبل از سفارش.

Bolton, کتاب, ناشر, Simon & Schuster و ادبی عامل پرتاب نیزه منتشر شد بیانیه ای به این اثر دوشنبه.

بولتون می نویسد: در کتاب آینده که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا زمانی که به او کمک کرد تا با تحقیقات خود را به رقیب دموکرات جو بایدن.

این کتاب با عنوان “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” قرار است در 17 مارس است. آن را به نظر می رسد برای قبل از سفارش در سایت از جمله آمازون در شب یکشنبه. نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش بولتون حساب در روز یکشنبه.

کتاب رسیده بود 55 شکاف در آمازون پرفروش لیست ظهر دوشنبه.

__

1:25 بعد از ظهر

اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney است دعوا سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کند در آینده کتاب. در میان ادعاهای یک ادعا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Bolton او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا زمانی که آن را به کمک بررسی دموکراتیک سیاسی رقیب است.

Mulvaney وکیل باب Driscoll می گوید بولتون هرگز مطلع Mulvaney از هر گونه نگرانی در اطراف بولتون ادعا گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن. و او می گوید Mulvaney هرگز تا به حال یک گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری “نشان می دهد که اوکراین کمک نظامی کسر کرده بود در ازای اوکراین بررسی Burisma این Bidens یا 2016 انتخابات است.”

او همچنین می گوید Mulvaney است “هیچ خاطره ای از هر گونه گفتگو با” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی “شبیه است که بنا به گزارش ها در توصیف آقای بولتون مقاله.”

او کوبیدن اتهامات به عنوان داشتن “بیشتر به تبلیغات از حقیقت است.”

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

11:45 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رد ادعای سابق خود مشاور امنیت ملی است که می تواند نقش عمده ای در استیضاح دادگاه به عنوان آشکارا “نادرست است.”

جان بولتون می نویسد: در آینده کتاب که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا آن کمک امن تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم حقوقی خود را بارها و بارها رد شده است که ادعا می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه به عنوان او در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که او را “دیده نمی شود مقاله” از بولتون کتاب اما این اتهامات نادرست هستند.

آیات در این کتاب به طور چشمگیری افزایش فشار بر سناتور جمهوریخواه به تماس بولتون به شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

___

10:50 صبح

سناتور. میت رامنی می گوید که “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که دیگر خواهان ملحق خواهد شد یک تماس را وادار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در واکنش به استیضاح دادگاه پس از گزارش می دهد که یک پیش نویس از کتاب خود را به رهبری یک کلید دفاع از استدلال.

رامنی در بیانیه ای روز شنبه می آید به عنوان بولتون نوشت: در یک کتاب آینده که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست به خودداری صدها میلیون دلار در امنیت کمک از اوکراین تا زمانی که به او کمک کرد تا با تحقیقات خود را به رقیب دموکرات جو بایدن.

حساب داده دموکرات سوخت در تعقیب خود را از شهادت از بولتون و دیگر شاهدان.

رامنی می گوید بولتون “است مربوط به شهادت” است و “به طور فزاینده آشکار این مهم است که به شنیدن” از او.

اوباما سناتور. سوزان کالینز می گوید: گزارش در مورد بولتون کتاب “تقویت مورد شهود” و ترویج “تعدادی از مکالمات میان همکاران من.” در بیانیه او توییتی کالینز گفت: “من همیشه گفته ام که من به احتمال زیاد برای رای دادن به تماس شاهدان فقط به عنوان من در سال 1999 کلینتون محاکمه.

سناتور انتظار می رود را به یک کلید رای اواخر این هفته در مورد اینکه آیا به نظر شاهدان در دادگاه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر