‘رفقای خوب’ کانگستر وینسنت Asaro از زندان آزاد شد با توجه به coronavirus نگرانی

نیویورک—این fella گرفتن از می توانید.

وینسنت Asaro, 85 که dodged گناه محکومیت در بدنام 1978 لوفت هانزا دزدی به تصویر کشیده شده در مارتین اسکورسیزی فیلم “رفقای خوب” از زندان آزاد شد توسط یک بروکلین قاضی جمعه بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس و دیرین کانگستر را به سرعت در حال کاهش سلامت.

این Bonnano خانواده capo گناه التماس کرد در سال 2017 به سفارش همکاران — از جمله در اواخر Gambino رئیس John Gotti نوه — برای سوزاندن این خودرو از یک مرد که او را به قطع در کوئینز.

“Asaro سن در ترکیب با او رو به وخامت سلامت به منزله فوق العاده و دلیل قانع کننده برای آزادی” نوشت: بروکلین قاضی فدرال Allyne راس در او حاکم است. “علاوه بر این ترکیبی از COVID-19 بحران بهداشتی و Asaro سن و شرایط از پیش موجود به منزله فوق العاده و دلیل قانع کننده برای آزادی او.”

Asaro که در حال حاضر برگزار شد در یک مرکز پزشکی فدرال در میسوری دچار سکته مغزی در سال 2019 و در حال حاضر در تلاش برای صحبت در جملات پیچیده خوراک خود و استفاده از حمام خود را. او حتی فراموش کرده نام فرزندان خود دفاع وکلا گفت.

راس مشخص است که Asaro دیگر مطرح شده یک تهدید واقعی برای جامعه اگر منتشر شد.

“در حالی که من نمی دانم که آیا Asaro در حال حاضر توانایی یا قدرت به فرمان دیگران در سازمان خود را به انجام اعمال مجرمانه خود را, من باور نمی کنم که با توجه Asaro وضعیت فعلی خود را انتشار خواهد با قرار دادن در یک به طور قابل توجهی با افزایش خطر ابتلا, خطر,” راس نوشت. “و با توجه به اختلالات … او است به احتمال زیاد به سازماندهی مجموعه طرح های جنایی.”

مقامات فدرال که مخالف برنامه دلسوز آزادی در حال بررسی و تصمیم گیری با توجه به گزینه های قانونی سخنگوی گفت.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de