گلف مجاز به بازگشایی در شهرستان ریورساید. اما پوشش صورت خود را. و هیچ ویلچرهای

Riverside County مجاز دولتی و خصوصی دوره های گلف به بازگشایی در کاستن از محدودیت های است که تا به حال شده در محل با توجه به کوروناویروس.

“بازی است که با احتیاط بازگشایی برای مشاهده” دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر گفت: در بیانیه ای تاکید کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل در اثر باقی می ماند.

مقامات بهداشت منتشر شد دستورالعمل زیر:

• بازی باید محدود به گروهی. بازیکنان را ملزم به رعایت شش پا جدایی در تمام زمانها.

تبلیغات

• هیچ ویلچرهای مجاز است.

• هیچ اجتماعات بزرگ از جمله جمع آوری اعانه و یا مسابقات مجاز خواهد بود قبل از ژوئن 20.

• پوشش صورت مانند روسری bandannas و گردن گتر باید فرسوده توسط بازیکنان و کارگران است.

• هیچ فرد ناهارخوری اجازه خواهد داشت در clubhouses.

تبلیغات

ریورساید بزرگترین شهرستان در کالیفرنیا به ترفند کوچک به آن stay-در-خانه قوانین. گلف یک کسب و کار بزرگ در این شهرستان به خصوص در Coachella Valley.

“گلف یاد بخشی از مقصد ما تاریخ ما و اقتصاد ما” گفت: Scott سفید افسر ارشد عامل بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر در بیانیه منتشر شده توسط این شهرستان است. “ما صمیمانه قدردانی خبری که گلف خواهد بود بازگشایی شد به ما اجازه می دهد تا ساکنان این فرصت را برای بازگشت به ورزش آنها را دوست دارم. این ضروری است که ما به دنبال سفارشات مشخص شده و اجازه نمی دهد coronavirus به بازگشت به سطح قبلی است. ما ادامه خواهد داد به کار با ریورساید شهرستان با هدف کمک به بازگشایی بیشتر گردشگری مرتبط با کسب و کار است.”

تعداد موارد تایید شده همچنان در حال افزایش در سراسر کالیفرنیا. Riverside County روز دوشنبه شاهد آن caseload صعود به 2,847 و آن مرگ رول افزایش به 85.

در یکی دیگر از شهرستان ونتورا برخی از کسب و کار هستند که مجاز به بازگشایی و تجمعات تا پنج نفر اجازه خواهد داشت برای اولین بار پس از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در ماه گذشته.

تبلیغات

در میان تمام جنوب کالیفرنیا, شهرستان شهرستان ونتورا است که تا کنون کمترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر. پس از همه گیر آغاز شد این گزارش 428 coronavirus موارد و 13 مرگ و میر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im