به Newsom اعتباری. او در تلاش آن همه به مبارزه با کروناویروس و کالیفرنیا سقوط اقتصادی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شده است پرتاب بسیاری از چیزهای را بر روی دیوار و امید آن چوب — مرتب کردن بر اساس مانند FDR در طول رکود بزرگ.

من واقعا نمی معادل Newsom با Franklin D. Roosevelt, بزرگترین جمهور از 20th century.

برای یک چیز روزولت یکی از تاریخ الهام بخش ترین و آرامش مى شود ، Newsom تلاش می کند اما او را بلند نفس تکراری و اصطلاحات مستعد: “دیدار این لحظه است.” “در زمان واقعی است.”

اما کالیفرنیا فرماندار سزاوار مقدار زیادی از اعتبار برای — مانند روزولت — تلاش بسیاری از چیزهایی که به عنوان دولت میزبان مذاکرات از طریق یک بیماری همه گیر بهداشت و سقوط اقتصادی.

تبلیغات

Newsom اعلام یک پروژه جدید تقریبا هر روز. برخی از دموکرات فرماندار سرمایه گذاری ممکن است کار نمی کند. دیگران خواهد شد و آنها به شما کمک کند ما را از طریق این افتضاح بار.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند انجام دهد بهتر است می گوید:” الان Zaremberg رئیس کالیفرنیا اتاق بازرگانی و مشاور سابق بالا به اواخر کالیفرنیا ، جورج Deukmejian.

بسیاری از مشخصات بالا و بالقوه مولد چیز Newsom انجام داده است ایجاد یک “نیروی کار در کسب و کار و مشاغل بازیابی.” وظیفه خود را به فرمانداری اعلام جزئیات است “به منظور توسعه توصیه هایی برای یک برنامه که با این نسخهها کار برای همه کالیفرنیا با تمرکز بر مناطق و جوامع سخت ترین ضربه گیر….

“نیروی کار خواهد ایده های صنایع دستی به صورت کوتاه, متوسط و بلند مدت راه حل هایی که … تاکید منصفانه و عادلانه بهبود است.”

تبلیغات

خوب است که به نوعی چشم و لعاب دولت صحبت می کنند اما این “روبان آبی” کمیسیون واقعا بالای خط لود شده با خوش فکر و عملی کالیفرنیا با فوق العاده موفقیت های حرفه ای. بسیاری از افراد می تواند موفق فرمانداران اگر آنها تا به حال تمایل به تبدیل شدن به سیاستمداران است.

در واقع چهار “افتخاری” عضو بودند فرمانداران: دموکرات جری قهوه ای و خاکستری دیویس و خواهان آرنولد شوارتزنگر و پیت ویلسون. آن را جالب برای یادگیری آنچه آنها کمک می کند اگر هر چیزی. قهوه ای و شوارتزنگر در حال استفاده می شود به در حال اجرا نشان می دهد و واقعا کمیته ،

یک مانع بزرگ این است که این نیروی کار عظیم است. من تعداد 93 اعضای. چگونه می تواند که بسیاری از مردم به نمایندگی از یک نوار گسترده ای از کسب و کار تا کنون در رسیدن به یک اجماع در هر چیزی معنی دار? شاید آنها نمی. شاید آنها صرفا رسیدن به اجماع توسط فرعی.

این مرا به یاد خط های قدیمی در مورد آنچه که یک شتر است: آن است که یک اسب طراحی شده توسط یک کمیته.

تبلیغات

اما این کمیته است که واقعا امیدوار کننده است. این co-ریاست سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری تام Steyer یک میلیاردر که ثروت خود را ساخته شده توسط مدیریت صندوق های تامینی. دیگر co-صندلی Newsom ارشد از کارکنان ان اولری که یک بار کار می کرد برای Steyer در مرکز خود را برای نسل بعدی, یک سازمان غیر انتفاعی که متمرکز بر مسائل اقتصادی است.

اعضای دیگر شامل اپل مدیر اجرایی تیم کوک دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger شکوفه, انرژی, موسس, Dr. K. R. Sridhar بار صاحب دکتر پاتریک به زودی-Shiong و Zaremberg.

وجود دارد 14 رهبران اتحادیه از جمله هنر, Pulaski, دبیر اجرایی-خزانه دار از کالیفرنیا کار فدراسیون.

Newsom نیز عالمانه قرار داده شده در این کمیسیون چهار قانونی رهبران دو حزب دموکرات و دو خواهان — و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis که خانواده ثروت در مسکن و توسعه می داند زیادی در مورد کسب و کار.

تبلیغات

من بدبینانه طبیعت به من می گوید یکی از دلایل Newsom ایجاد این عظیم کمیته کالیفرنیا VIPs بود به عایق خود را از آنها ممکن است انتقادات از عملکرد خود را. این مردم هستند فرماندار نیاز دارد در کنار او. این یک حرکت هوشمند.

عملا تنها افراد چپ کردن نیروی کار در حال بزرگ تولید کنندگان و صاحبان اصلی تیم های ورزشی. بیش از حد بد است. چه یکی دیگر از اعضای ده?

کمیته سودمندی در کمک به Newsom نمودار یک مسیر برای خروج از بحران اقتصادی بستگی دارد عملی از راه حل های خود را — بدون پای-in-the-sky توهمات — و اینکه آیا فرماندار گوش می دهد.

Newsom نشان داد صداقت خود را با نامگذاری خود را بالا مشاور به عنوان co-صندلی و قرار دادن هفت دیگر مقامات دولت در این کمیته ، آنها عبارتند از کابینه خود وزیر آنا Matosantos سابق دولت مدیر امور مالی و دیگری Steyer aide.

تبلیغات

ناشناخته: این افراد برجسته در واقع شرکت در این مذاکرات و یا پوسته کردن وظایف خود را به زیردستان را?

برای روشنگری من به نام Steyer یک تغییر آب و هوا و “استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن” فعال. اما او نمی خواست به صحبت در مورد ثبت, ترس از upstaging فرماندار.

من ایمیل فرستاده فرمانداری دو بار برای جزئیات بیشتر کردم و هیچ پاسخ.

بنابراین من به نام Zaremberg یک دیرین پخش عمده در ساکرامنتو سیاست است.

تبلیغات

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای خارج شدن از این shutdown,” او گفت:. “ما در حال رفتن به خارج از این تا زمانی که ما اجازه تماس با. نه فقط در رستوران اما فرودگاه امتیازات و دندانپزشکان و گردشگری. … ما باید برای کاهش خطرات راه های دیگر از ماندن جدا. تنها راه حل نمی تواند نگه داشتن ما فاصله است.

“علم است که به ما منجر شود از این.”

Zaremberg می گوید دولت باید سنگین تاکید بر افزایش آزمایش و درمان بیمار است. Newsom می گوید: او در تلاش است.

من نیز نامیده می شود انتهای دیگر اقتصادی طیف: Robbie شکارچی جمهور از ساختمان وزارت امور خارجه و معاملات ساخت و ساز شورای کالیفرنیا. او قدرتمند کار لابی.

تبلیغات

شکارچی ارائه برخی از امید است. او در مورد به خطر انداختن دیرین توسعه دهنده لو لو می: کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند که اغلب آهسته تر پروژه ها به دلیل طولانی کشیده کردن پرونده های حقوقی.

او پیشنهاد ساده CEQA روند تجدید نظر برای پروژه های بزرگ — فقط به عنوان قوه مقننه قبلا انجام شده برای استادیوم ورزشی و عرصه.

“من فکر می کنم که شدنی” شکارچی گفت.

بیایید امیدواریم که این وظیفه نیروی زندگی می کند تا به وعده خود — و گزارش آن نیست و صرفا پرتاب در یک قفسه برای جمع آوری گرد و غبار به عنوان اتفاق افتاده است به طوری که بسیاری قبلی “روبان آبی” کمیسیون.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>