بزرگنمایی این تصویر

سابق شهر نیویورک شهردار و رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی پدید آمده است به عنوان محوری شکل در حوادثی که در نهایت منجر به رئيس جمهور تهمت را استیضاح. جولیانی به نام رئیس جمهور انتظار تبرئه “در مجموع vindication.” استیو inskeep را/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو inskeep را/NPR

رودی جولیانی سابق شهر نیویورک شهردار است که رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل می گوید: رئیس جمهور نباید در دور برگشت از بررسی جو بایدن حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه شنبه توسط مجلس سنای ایالات متحده.

“مطلقا; 100%,” جولیانی گفت NPR استیو inskeep را در مصاحبه روز سه شنبه. “من هیچ مشکلی با او آن را انجام می دهند. در واقع من می خواهم یک مشکل با او آن انجام نشده است. من فکر می کنم او خواهد بود و گفت که جو بایدن می تواند با فروش ایالات متحده ساخت ما یک احمق در اوکراین است.”

سابق شهر نیویورک شهردار پدید آمده است به عنوان محوری شکل در حوادثی که در نهایت منجر به رئيس جمهور تهمت را استیضاح ماه گذشته توسط مجلس نمایندگان و سنا محاکمه خواهد شد که تقریبا به طور قطع تا پایان روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

جولیانی به نام رئیس جمهور انتظار تبرئه “در مجموع vindication.”

اما در حالی که تمام 53 سناتور جمهوریخواه در حال انتظار برای رای دادن به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله بهداشت ، لامار الکساندر تنسی ابراز رزرو در مورد تهمت اقدامات و گفت آن را “نامناسب” برای او بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق این بررسی است.

جولیانی تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده گفت: الکساندر و دیگر اوباما که ابراز مشابه رزرو نیست “درک حقایق.”

“لامار اشتباه است و Lamar است دوست خوب من و او یک مرد خوب به جز او نمی داند که تمام حقایق” جولیانی گفت. او “تنها می داند که نیمی از حقایق; بسیاری از آنها تحریف شده است.”

در موضوع جولای 25 تلفن تماس بین تهمت و ولدیمیر Zelenskiy سپس تازگی انتخاب رئیس جمهور اوکراین. دموکرات ها می گویند تهمت خواسته Zelenskiy به بررسی Bidens در ازای آزادی به حالت تعلیق کمک های نظامی و کاخ سفید مراجعه کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفن تماس “کامل است.”

اما در جولیانی گفتن “تمام اوکراین چیزی که تحریف است. دموکرات ها انجام یک کار خوب از چرخش آن را به او را در تلاش برای صدمه زدن به جو بایدن.’ آن را تا به چیزی برای انجام با جو بایدن.” پس گفت که, Giulaini اقدام به فهرست آنچه او گفته بودند که معاون سابق رئیس جمهور را بزدايد.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن را عقب نگه دارید و کمک های اولیه و حتی با افتخار از انجام این کار در سال 2018 — اما آن را در پیگیری سیاست رسمی ایالات متحده برای حذف یک دادستان که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بی اثر در برابر فساد است. اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول و دیگران نیز حمایت شلیک دادستان ویکتور Shokin.

“وجود دارد گسترده مبتنی بر اجماع است که او آتیپیک اوکراین دادستان که زندگی یک شیوه زندگی به مراتب بیش از دولت خود حقوق و دستمزد که هرگز تحت پیگرد قانونی قرار کسی شناخته شده برای داشتن مرتکب جرم و داشتن پوشش جنایات که شناخته شده متعهد” جورج کنت ارشد ایالات متحده دیپلمات شهادت در طول سال گذشته خانه استیضاح پرس و جو.

اوکراین شده است برای انتقاد از فساد و در واقع Shokin بررسی شد Burisma به اتهام تخلف در طول یک دوره قبل از هانتر بایدن پیوست مدیره شرکت اما Shokin خود بود به عنوان فاسد و اوکراین شرکای غربی شده خود را خواستار شدند بیمارستانها در حال تمام شدن.

بزرگنمایی این تصویر

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی آدرس جمعیت در نقطه عطف ایالات متحده آمریکا دانشجو اقدام اجلاس سران در دسامبر. 19, 2019 در پالم بیچ فلوریدا. Saul مارتینز/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Saul مارتینز/گتی ایماژ

جولیانی را حفظ می کند که این امر اوکراین بخشی از یک سابقه طولانی از فساد هماهنگ با بایدن می رود که حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان دو دهه در عراق است. بایدن نقش در اوکراین گفت: نیاز به تحقیقات بیشتری دارد.

“من معتقدم که این امر می تواند یکی از فاسد حوادث در تاریخ آمریکا اگر این مورد بررسی نمی شود در بالاترین سطوح دو دولت” — ایالات متحده و اوکراین, او گفت:.

اما جولیانی خود نقش در اوکراین امر آمده است تحت بررسی. چند تن از شاهدان شهادت دادند در خانه استیضاح پرس و جو در سال گذشته که جولیانی فشرده دولت جدید اوکراین برای بررسی دموکرات و Bidens. در واقع جولیانی گفت که او هنوز هم به دنبال “اطلاعات بیشتر” بایدن در مورد فعالیت های در اوکراین. وقتی پرسید که آیا او انجام شده بود که در اختیارات رئیس جمهور او پاسخ داد: “او نه گفت: من به انجام آن نیست.”

اما سابق شهر نیویورک شهردار کاهش یافته است می گویند که آیا او بیش از هر یک از این مواد به وزارت دادگستری.

“من نمی توانم پاسخ بدهم. این امر می تواند ممتاز مواد,” او گفت: NPR Ryan لوکاس در همان مصاحبه است. “من می توانم به شما بگویم که اگر من بود یا نبود کاری با وزارت دادگستری.”

هفته گذشته نیویورک تایمز منتشر شده جزئیات از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب آینده وی از سوی مامورین که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به تماس اوکراین رئیس جمهور به تشویق او را به ملاقات با جولیانی.

جولیانی قبلا رد وجود هر چیزی غیر قانونی در مورد چنین درخواست و اشاره کرده است که او تا به حال ساخته شده روشن در مکاتبات خود را با اوکراین رهبر بود که او اقدام به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی — و نه در نقش خود به عنوان رئیس جمهور. در نهایت چنین جلسه تا کنون رخ داده است.

لو Parnas, یک جولیانی دانشیار نیز تغذیه اطلاعات به خانه دموکرات که او می گوید میسازد لخت تهمت و جولیانی اقدامات در اوکراین است. Parnas بود که تحت تعقیب به اتهام مرتبط با مالی مبارزات انتخاباتی نقض حقوق بشر در یک جداگانه مورد عهد کرده است که به حقیقت و اتحاد چپ درب باز به همکاری با دادستان اما جولیانی گفت که او نگران نیست با همکاران سابق خود اقدامات است.

“اگر او بدبختانه این دلیل است که او نمی داند هر چیزی در” او گفت:. “… من چیزی نمی اشتباه. من آنچه را که یک وکیل است که قرار است به انجام کار برای مشتری خود را.”

به عنوان او آن را قرار داده در بخش دیگری از مصاحبه: “من آن را انجام دهد به دلیل, و من می دانم که این خود خدمت به جهنم اما این درست است: من یک حس بزرگ و عدالت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de