دختر مرده یافت در کیسه duffel تا به حال بیش از 100 زخم در بدن, پزشکی قانونی شهادت

تثلیث عشق جونز زخم خورده از سر تا پا. وجود دارد بنابراین بسیاری از صدمات در کشته 9 ساله بدن که معاینات پزشکی انجام کالبد شکافی به حال به رسم چند نمودار به سند همه آنها را.

شواهد نشان داد که این دختر مورد آزار قرار گرفته بود برای ماه مورد ضرب و شتم را تکذیب کرد مواد غذایی و تحمل عفونت در پا ساخته شده است که آن را سخت را برای او به پوشیدن کفش.

در یک جلسه مقدماتی این هفته در پومونا دادگاه دادستان برشمرد آسیب های جدی این دختر رنج می برد و قبل از او 2019 مرگ و ارائه جزئیات جدید از جمله پیام های متنی و فیلم ها که به رهبری محققان به مشکوک دختر, مادر و دوست پسر او را از کشتن او.

Taquesta گراهام 29 و Emiel شکار, 39, شده به اتهام قتل و شکنجه. آنها التماس کرد گناه نیست.

تبلیغات

برتر قاضی دادگاه مایک Camacho تصمیم گرفت در روز جمعه که در مورد اقدام خواهد شد و به دادگاه گفت: شواهد نشان داد “سیستماتیک سوء استفاده و غفلت است.”

“روشن است که این اعمال عمدی و متهمان عمل با بی اعتنایی آگاهانه” او گفت:.

بدن دختر پیدا شد در مارس 5, نیمه پر در داخل یک بزرگ کیسه duffel در نزدیکی در ورودی به یک سواری دنباله در هکیندا هایقتس. قتل شوکه جامعه و کودک هویت نیست تایید برای نزدیک به یک هفته است. هزاران نفر از راهنمایی ریخت از سراسر کشور است.

در دادگاه محققان با صدای بلند خواندن پیام های متنی است که در آن شکار و گراهام نوشت: از تنبیه دختر و شکایت کرده است که او را نگه داشته و ادرار کردن بر روی خودش است. “تثلیث در حال رفتن به آن را دریافت” گراهام پیامک شکار پس از یک حادثه.

تبلیغات

در یکی دیگر از ارز از ماه ژانویه 2019 گراهام می پرسد شکار برای نشان دادن تثلیث متن او فرستاده است: “ما از صحبت کردن در مورد دادن به شما یک burrito … شما را خراب کرد.”

در مصاحبه با محققان شکار و گراهام گفت که دو هفته قبل از مرگ او دختر افتاد و ضربه سر او کلانتر Det. مارک boisvert را از دست شهادت دادند. وجود یک توده بزرگ در پیشانی و چشم چپ و راست را آغاز کرده بود به تورم. او بی حال شد و شروع به لکه دار کردن کلمات او گراهام گفت.

گراهام گفته محققان که در فوریه. 28 او از خواب بیدار و متوجه ترینیتی شد انباشته boisvert را از دست شهادت دادند. او گفت که او به فرزند Pedialyte, سوپ, نان شیرینی حلقوی و سپس در زمان دوش. هنگامی که او کردم او متوجه شده است که تثلیث را دندانها گره و او بود که با داشتن یک تشنج, کارآگاه گفت.

که بعد از ظهر گراهام رفت و به کار در یک فروشگاه دلار در حالی که منتظر شکار در پارکینگ. ترینیتی بود در صندلی عقب ماشین, در حال خواب, گراهام گفته محققان. هنگامی که گراهام خاموش کردم کار حدود 9:30 بعد از ظهر, سه نفر در بازگشت به هتل و شکار انجام شده کودک و برگشت به اتاق.

بعد از آن شب گراهام بررسی در تثلیث و متوجه او نبود تنفس. او گفت که مقامات او در ابتدا تصور می شد که شکار قرار داده بود یک بالش بیش از تثلیث صورت در حالی که آنها در SUV قبل از آن که شب است.

شکار محققان گفت که او از خواب بیدار در حدود ساعت 3 صبح در مارس 1 و متوجه شده است که کودک نفس نمی کشد. او گفت که او و گراهام “freaked” به دلیل سابقه کیفری خود اما گفت هر یک از دیگر “ما چیزی نمی اشتباه” boisvert را از دست گفت.

اسناد دادگاه نشان می دهد شکار شد محکوم به جرم سوء استفاده از کودکان در سن دیگو شهرستان در سال 2005 و محکوم به 12 سال در زندان ایالتی. گراهام دارای محکومیت قبلی با دخالت جزئی در فحشا.

گراهام گفت که او می خواست به 911 تماس بگیرید اما شکار او را متقاعد به و پیشنهاد قرار دادن بدن دختر در یک زباله دانی که خشم او. او همچنین گفت که او را کودک به بیمارستان پس از سقوط به خاطر او بود که ترس از وارد شدن به مشکل.

تبلیغات

در مارس 1 فقط قبل از 6 صبح, فیلم های نظارت از بودجه مسافرخانه در سانتا فی اسپرینگز نشان داد شکار حمل بدن پیچیده شده در پتو کلانتر Det. لویی Aguilera شهادت دادند.

حدود 30 دقیقه بعد تصویری از دوربین در یک والت مارت نشان داد شکار خرید دو بیل پرتاب پتو و سبک تر است.

در 11:36 a. m., شکار و گراهام خال خال شد در یک فروشگاه تخفیف خرید تاشو کیسه duffel که یکسان به یک دختر داشت در Aguilera گفت.

Aguilera همچنین شهادت داد که ردیابی داده ها نشان داد که گراهام که عینک مچ پا مانیتور بود چرا که او در آزادی مشروط در منطقه بود که در آن دختر او را کشف حدود 30 تا 40 دقیقه در 1 مارس.

پس از کشف بدن لس آنجلس محققان خواسته برای کمک به شناسایی ، یکی از بستگان به نام مقامات پس از دیدن یک طرح و عکس از او. محققان گفت که گراهام, شکار و تثلیث نقل مکان نسبی در جولای 2018 و خواب در شکار SUV و در هتل های مختلف. تمدید خانواده گفت: آنها تا به حال دیده می شود دختر تنها در دوره پس از حرکت می کند.

محققان به نگاه گراهام و شکار سابقه کیفری و شروع به جستجو برای آنها را به عنوان ممکن است مشکوک است.

گراهام دستگیر شد نامربوط حکم 8 مارس در مرز گشت بازرسی در تگزاس است. شکار دستگیر شد و یک روز بعد پس از او داشت خواب در SUV خود را سان Diego International Airport.

شکار محققان گفت که پس از زن و شوهر ریخته بدن کودک آنها را به دور از این سایت در سکوت boisvert را از دست شهادت دادند.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان هانا سرخ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>