فرفره کارگران در تلاش برای دریافت کمک مالی در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

فرفره شرکت شروع به ارائه مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی در حال حاضر که کارگران در خط مقدم از coronavirus همه گیر و برخی از آنها بیمار شدن. ژن J. Puskar/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ژن J. Puskar/AP

مارس McGhee و نو جوان شروع به احساس بیمار در ماه گذشته. آنها تا به حال سرفه و گلو درد و تب. دختر او را از وضعیت خیلی بد شد که آنها به اورژانس رفت.

“او تا به حال آن را بدتر از من” McGhee گفت. “سرفه به طول انجامید. این واقعا یک نگرانی است. … مثل این بود که خشک و خلط هک سرفه.”

McGhee زندگی می کند که در ساکرامنتو, می خواستم هر دو از آنها را برای آزمایش برای coronavirus. اما بیمارستان به او گفت آنها نیست بیمار به اندازه کافی برای واجد شرایط برای تست زیر در کالیفرنیا قوانین. بنابراین آنها به خانه رفت و به انزوا.

یک مادر تنها, McGhee باعث می شود به پایان می رسد دیدار با ارائه مواد غذایی برای Instacart و وعده های غذایی برای Postmates. او تماس Instacart به درخواست بیمار برای پرداخت تحت یک سیاست این شرکت به تازگی در محل قرار داده و به دلیل همه گیر.

“آنها اساسا خندید و من خاموش” McGhee گفت. “گفتند: مگر اینکه شما در بخش بهداشت و درمان و یا [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] شما باقی بماند خانه در قرنطینه و یا یک یادداشت از دکتر کرد و گفت که شما تشخیص داده شده است با COVID-19 شما از شانس هستید.'”

فرفره شرکت هایی مانند Instacart Uber و Lyft اتصال افرادی که نیاز به کارهای انجام شده با کارگران مایل به انجام آنها است. اما این شرکت در نظر این کارگران پیمانکاران مستقل و نه کارکنان. شرکت ها به طور کلی ارائه نمی دهد پرداخت مرخصی استعلاجی و یا سایر مزایای کارکنان.

اما اکنون که در حال تغییر است. این طبیعت کار است که Instacart خریداران Uber و Lyft رانندگان و دیگر فرفره کارگران انجام می دهد آنها را در تماس نزدیک با غریبه ها. آنها در اصل در خط مقدم از coronavirus همه گیر و برخی از آنها بیمار شدن.

McGhee پیوست دیگر Instacart کارگران که راه می رفت خاموش کار دوشنبه تا تقاضا بهتر اقدامات ایمنی. او می گوید: سیاست شرکت نه تنها می گذارد و او را در معرض خطر آن را تشویق می کند افرادی که بیمار هستند به کار نگه دارید و به طور بالقوه به گسترش این بیماری است.

او گفت: این شرکت باید در حفظ و کارگران آن سالم “به عنوان یک منطقه حائل به جای به عنوان یک حصبه مریم.”

Instacart اعلام کرده است برنامه ریزی برای توزیع منابع از جمله ماسک های ضد عفونی کننده دست و دماسنج به کارگران آغاز این هفته است.

کارگران برای دیگر فرفره شرکت نیز در حال اجرا به موانع گرفتن کمک به آنها وعده داده شده است.

پس از Uber و Lyft راننده خادم آرسنال بیمار با تب و گلو درد او یک نامه از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گفت: او باید در خانه بمانند برای 14 روز.

او نشان داد در این نامه به هر دو شرکت برای دریافت بیمار پرداخت. او امیدوار است آن را از دست دادن حدود 1000 تا 1500 دلار او می گوید که به طور معمول باعث می شود در هر هفته است. او 250 دلار از Lyft.

Uber در ابتدا رد ادعای خود گفت: او نه واجد شرایط برای شرکت در برنامه های کمک مالی. Uber گفت: پرداخت بیش از 1,400 ادعا می کند به ایالات متحده رانندگان در کمتر از سه هفته.

اما پس از NPR تماس بارگذاری شرکت معکوس تصمیم خود را در مورد آرسنال. آن گفت: ادعای خود را نه باید رد شده اند. او در حال حاضر در مورد دریافت $1,700 از Uber برای پوشش دو هفته از کار او از دست رفته است.

که پول او بشدت نیاز دارد.

“صادقانه بگویم در حال حاضر من بسیار شکست” آرسنال گفت.

Uber نیازی به درایور برای آزمایش برای coronavirus برای دریافت پرداخت را ترک کنند. آنها نشان می دهد توجه داشته باشید دکتر گفتن آنها را به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما حال بارگذاری سیاست را پوشش نمی دهد drivers را انتخاب کنید که به کار نمی کند چرا که آنها از ترس بیمار شدن.

“من بد ریه ها در حال حاضر. من دیابتی مرزی. من فشار خون بالا گفت:” استیو گرگ یک بارگذاری راننده در منطقه خلیج که متوقف رانندگی حدود سه هفته پیش. “در این خودرو احساس رولت روسی.”

گرگ یک توجه داشته باشید از پزشک خود توضیح خود را از شرایط موجود اما بارگذاری را تکذیب کرد و ادعا کرد.

گرگ است که در حال حاضر به دنبال جای دیگری برای کمک به. او را کاربردی برای مزایای بیکاری که در حال حاضر در دسترس به فرفره کارگران تحت یک قانون در کنگره به تصویب در ماه گذشته. نگرانی وجود دارد که متحده نمی روند کسانی که ادعا می کند به سرعت. به گزارش ایسنا ، علامت هشداردهنده D-Va., نامیده می شود در ایالات متحده وزارت کار به موضوع راهنمایی دقیق به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

یادداشت سردبیر: Lyft و حال بارگذاری هستند در میان NPR حامیان مالی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im