برلین – یک پرستار در یک بیمارستان بازداشت شده است در سوء ظن است که او تجویز مورفین به پنج نوزادان جوان بودند که بعدها توسط کارکنان با تهدید کننده زندگی مشکلات تنفسی در انتخابات گفت: پنج شنبه.

پنج نوزادان در بیمارستان دانشگاه در جنوب غربی شهر اولم همه دچار مشکلات تنفسی در حدود همان زمان در اوایل دسامبر ، 20.

کارکنان بیمارستان مداخله به سرعت و به گفته مقامات این کودکان که بین یک روز و یک ماه در آن زمان انتظار نمی رود که به رنج می برند آسیب دائمی به سلامت خود را.

بیمارستان پس از آن یافت می شود اثری از مورفين در ادرار نوزادان و هشدار پلیس. محققان به این نتیجه رسیدند که قدرتمند مسکن شده اند باید به آنها داده می شود در طول یک شیفت شب Dec. 20 سوال پزشکی که وظیفه بودند.

آنها در بر داشت یک سرنگ حاوی آنچه به نظر می رسد شیر در یک قفسه در بخش متعلق به یکی از پرستاران دادستان Christof Lehr به خبرنگاران گفت:. آزمایش به این نتیجه رسیدند که مایع موجود مورفين.

زن جوان بازداشت شد و Lehr گفت که او تکذیب دادن, نوزادان, morphine. او گفت: یک قاضی است پس دستور داد او را نگه داشته در زندان در انتظار ممکن است به اتهام اقدام به قتل نفس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de