آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رود به خود انزوا

بزرگنمایی این تصویر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت می کند به رسانه ها اعلام اقدامات بیشتری برای مبارزه با گسترش coronavirus و COVID-19 22 مارس در 2020 در برلین. استخر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استخر/گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار است خودش را زیر خود قرنطینه پس از یادگیری است که او دکتر بود که واکسینه او در برابر ذات الریه در روز جمعه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

مرکل تست خواهد شد به طور منظم در روزهای آینده به عنوان او قصد دارد برای انجام وظایف خود از خانه و آلمان در دولت ادامه خواهد داد به کار به عنوان برنامه ریزی شده با مرکل کابینه تنظیم برای دیدار شنبه برای بحث در مورد بسته محرک حدود 160 میلیارد دلار برای کمک به نگه داشتن آلمان شناور به عنوان آن رنج می برد از بیماری همه گیر.

یکشنبه, آلمان تا به حال حدود 24,000 تایید موارد coronavirus با بیش از 90 مرگ و میر با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اخبار مرکل قرنطینه آمد و به زودی پس از او دولت تحمیل اجتماعی جدید-دورى از قوانین است که محدود کردن تجمعات عمومی به مردم از جمله خانواده است. تحت محدودیت های جدید رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز بماند اما با ارائه تنها takeout و خدمات تحویل. مردم هنوز هم می شود مجاز به رفتن به محل کار و خانه را ترک برای مراقبت از بستگان فروشگاه و بازدید از پزشکان.

از هم اکنون در آلمان زمانی که افراد در خارج از آنها گفته می شود به نگه داشتن یک فاصله چهار پا از هر کس دیگری. آلمان و اجتماعی جدید فاصله قوانین به اجرا در آمده و پس از مقامات گفت: بیش از حد بسیاری از آلمانی ها بودند نه زیر مجموعه رهنمودهای هفته گذشته ترغیب آنها به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. در عوض در هفته گذشته, پارک های شهر در برلین کامل شد از مردم به عنوان بهار آب و ضربه زدن به منطقه و گروه از افراد جوان برگزار شد به اصطلاح تاج احزاب که برخی از آنها تا به حال به شکسته توسط پلیس.

آلمان تنها یکی از بسیاری از کشورها محدود کردن جمعیت به سرعت گسترش ویروس. دولت آمریکا گفته است که بیش از 10 نفر باید در یک مکان جمع آوری در حالی که سوئیس می گوید مردم در گروههای کمتر از پنج باید حداقل دو متر از هم جدا و یا به صورت یک خوب است. ایتالیا و اسپانیا گرفته اند اقدامات سختگیرانه تر اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را مگر اینکه برای انجام فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی پر کردن نسخه پزشک و یا دیدن یک دکتر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر