گرجستان دموکرات جان Ossoff تلاش خانه نشین فساد

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات جان Ossoff از دست یک انتخابات ویژه در آتلانتا-منطقه خانه صندلی در ماه ژوئن 2017. سه سال بعد او را در حال اجرا در یک رقابت اصلی برای آمریکا. دیوید گلدمن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید گلدمن/AP

چند هفته پیش گرجستان دموکراتیک سنا نامزد جان Ossoff برگزار شد اولین دیجیتال سازماندهی رویداد بیش از ویدئو کنفرانس خدمات زوم بشود در آموزش داوطلبان چگونه به رفتار بانک تلفن از صفحه اصلی.

“وجود دارد هیچ چیز موثر تر از رفتن درب به درب و داشتن آن چهره به چهره گفتگو” Ossoff گفت: بیش از 70 شرکت کنندگان. پس از حرکت اولیه کمپین آنلاین بیش از یک ماه پیش از انتخابات برگزار شد و چندین شهر مجازی سالن ها و رویدادهای محلی و سازمان های سیاسی.

“بنابراین در حال حاضر که ما نمی تواند انجام دهد که ما به ارمغان می آورد که همان روح است که ما را به مردم درب خانه به مکالمات است که ما در فاصله,” او اضافه شده است.

سه سال پیش Ossoff زد در یک انتخابات خاص در یک جمهوری خواه متمایل کنگره منطقه در منطقه مترو آتلانتا از دست داده و کمتر از 4 درصد از آرا. تحقیقی مستند ساز و سابق کنگره کارمند دریافت توجه ملی و گرجستان دموکرات ها معلوم شد در مهمترین آنها تعداد زیاد کردن-سال انتخابات یکی از اولین رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

پول بیشتر رفت و در سال 2017 گرجستان ویژه انتخابات از پیش ضبط شده در کنگره ایالات متحده در کاخ نژاد و نگهداری آن را به عنوان امروز است. Ossoff انتخاباتی مطرح شده بیش از $30 میلیون و حریف خود را کارن هندل مطرح نزدیک به 9 میلیون دلار است.

در حال حاضر Ossoff در حال اجرا است برای آمریکا امید به چالش اوباما در وقت بهداشت ، دیوید پردو. او رقابت در ژوئن 9 اولیه در برابر دو دموکراتیک رقبای سابق کلمبوس شهردار ترزا تاملینسون و بازرگان سارا Riggs Amico.

Ossoff بالاتر ملی به رسمیت شناختن نام و پول بیشتری نسبت به رقبای دموکرات — در آوردن $3.4 میلیون مجموع 31 مارس — اما محرک حرکت شبیه به آنچه که خود کنگره کمپین را سه سال پیش به شمار مشکلات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این غیر معمول و آن را یک چالش تطبیق یک کمپین سیاسی به این لحظه. اما محدودتر در مقایسه با آنچه بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق” Ossoff NPR گفت.

گرجستان نیز تبدیل به موضوع سیاسی و عمومی بهداشت و درمان بحث پیروی از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اجرایی به منظور اجازه می دهد تا انتخاب کسب و کار به بازگشایی یک حرکت است که رئیس جمهور تهمت و کارشناسان بهداشت عمومی مخالف با.

گرجستان آشنا نیست کاخ سفید دستورالعمل از دو هفته روند نزولی در موارد قبل از باز کردن کسب و کار. در روز جمعه کسب و کار از جمله سالنهای بولینگ کوچه ها و سالن های مو قادر به باز کردن و در روز دوشنبه تئاتر و نشسته رستوران های مجاز به عنوان به خوبی. هر چند دولت در خانه بماند سفارش در محل باقی می ماند تا مارس 30.

هر سه دموکراتیک سنا کاندیدا های مخالف کمپ تصمیم: Amico آن را به نام “بی پروا خطر افتادن,” Tomlinson مراجعه به آن به عنوان “زودرس” و Ossoff خاص Perdue درخواست او را به “رد کمپ را بی سیاست.”

پردو خطاب کمپ تصمیم در مصاحبه ای در روز جمعه. “من تحسین می کنم این واقعیت است که او به شدت به یک واقعیت است که ما می رویم به مرحله بازگشایی اقتصاد” سناتور گفت: “و آنچه که او انجام می شود تا کنون از آنچه که من می توانید ببینید که اندازه گیری به روش انجام آن است.” در این مصاحبه Perdue همچنین گفت که توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل.

با وجود محدودیت های ناشی از coronavirus همه گیر Ossoff انداز مبارزه در طول این زمان به دو بخش الزامی است.

“آنچه من انجام است که همزمان با گرفتن کلمه خارج وجود دارد در مورد آنچه که مردم نیاز به انجام به ماندن بگیرید امن و آرام گسترش و همچنین قاطعانه با اشاره به اینکه چگونه و کجا و چرا رهبران ما موفق به قرار دادن سر خود را در اطراف این بحران به سرعت به اندازه کافی” Ossoff گفت.

مبارزات انتخاباتی اولین تلویزیون آگهی پخش شنبه ستایش کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله Ossoff همسر دکتر Jen Kramer که یک اموری بهداشت و درمان OBGYN ساکن ، در آگهی Ossoff طول می کشد هدف در بیمه و شرکت های دارویی گفت: آنها باید “خریداری کردن کنگره” و وعده بهتر است سیستم بهداشت و درمان.

بیش از نیمی از Ossoff را $3.4 میلیون باقی مانده در پول نقد در دست به عنوان اصلی. رقبای خود را به خوبی تامین می شود: در حالی که تاملینسون مطرح شده 2 میلیون دلار در مجموع و Amico مطرح شده $1.4 میلیون هر دو نامزد تا به حال کمتر از $500,000 در دست با توجه به آخرین آمار و ارقام از 31 مارس است.

با وجود Ossoff مالی لبه کانون توجه خود را کوچک باقی می ماند به عنوان یک نتیجه از این بحران با توجه به دانشگاه اموری استاد علوم سیاسی Andra Gillespie.

“در حالی که Ossoff قطعا قابل توجه انباشته جمع آوری کمک های مردمی منجر شود در میان دموکرات ها باید آن را خسته کننده به او را که او نمی خواهد دریافت مقدار طبیعی به دست آورده رسانه ها به دلیل همه گیر” Gillespie گفت.

تاملینسون که تنها نامزد حزب دموکرات را قبلا برگزار منتخب دفتر استدلال می کند که این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که نامزدی او را جذاب تر به دلیل رای دهندگان “بسیار بیشتر متمرکز بر electability و جدیت است.”

سابق کلمبوس Ga., شهردار و مدیر ایمنی شده است برگزاری مجازی رویدادهای روزانه گاهی اوقات با حوادث متعدد در یک روز.

“من فکر می کنم مردم اغلب در برابر سیاستمداران و electability با شهرت این زن و شوهر از چرخه و این بار آن را بسیار متفاوت” Tomlinson گفت. “آنها کمتر در مورد هر چلپ چلوپ و pizzazz که البته آن را سخت تر برای انتقال تقریبا هر حال.”

تاملینسون می گوید که در حالی که او در مبارزات انتخاباتی خود را به حال قویترین جمع آوری کمک های مالی سه ماهه به تاریخ باقی می ماند و در مسیر اولیه و کمک های مالی ممکن است محدود شده است با توجه به بحران است.

“واضح است که ما انجام داده اند بهتر است بدون coronavirus. من شک دارم که که شما می دانید چند صد هزار دلار رسید به ما. اما من می دانم که تمام مبارزات بودند احتمالا همان نوع از شکست” Tomlinson گفت.

برای نامزد سارا Riggs Amico واقعی عمل درخواست برای کمک های مالی تبدیل شده است سخت تر است.

“این احساس تقریبا ناهنجار به تماس و درخواست مردم برای چک های بزرگ زمانی که آنها در وسط یک بیماری همه گیر” Amico گفت. “در همان زمان حاضر با بحران برجسته نیاز به تلنگر سنا.”

در 2018, Amico زد دموکراتیک معاون فرماندار در کنار دموکرات فرمانداری نامزد استیسی آبرامز. او همچنین به عنوان مدیر اجرایی رئیس برای جک کوپر سرمایه گذاری یک کامیون حمل و نقل شرکت.

Amico استدلال می کند که کسب و کار خود تجربه مفید ثابت می کند در طول زمان بحران اقتصادی است. “من می دانم آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد شغل پرداخت با مزایای بزرگ است که مراقبت از خانواده های شاغل در وسط یک بسیار دشوار اقتصاد,” او گفت:.

خارج از جمع آوری کمک های مالی Ossoff نیز برتری خود را دموکرات و جمهوری خواه رقبا در تعامل بیش از رسانه های اجتماعی.

در پایان ماه مارس این کمپین در وبسایت Ossoff و همسرش, دکتر کرامر به بهداشت عمومی راهنمایی. این ویدئو تا به آنجا رسیده نزدیک به 100,000 نمایش در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان اوایل ماه آوریل.

اما Gillespie استدلال می کند که Ossoff آنلاین محبوبیت مستقیم نیست نشانه ای از حمایت در میان گرجستان رای دهندگان.

“یکی از دلایل که چرا جان Ossoff چنین قوی رسانه های اجتماعی زیر است که در بخشی به دلیل آنچه که او انجام شده در طول سال 2017, مبارزات انتخاباتی, اما آن را نیز یک تابع از این واقعیت است که او یک هزاره و شما می دانید بیشتر از یک دیجیتال بومی از شاید رقبای خود هستند” Gillespie گفت.

با حداقل رای گیری عمومی انجام دموکرات سنا نژاد Gillespie همچنین خودداری از نامگذاری یک از فرمانداران دموکرات اولیه.

تنها نظرسنجی تا کنون از اقیانوس اطلس آمریکا-قانون اساسی در ماه مارس نشان داد Ossoff پیشرو با 29 درصد احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان به دنبال تاملینسون در 15% و Amico در 14٪. قابل توجه 37 درصد باقی مانده بلاتکلیف یک آمار است که در سمت چپ این مسیر باز برای هر دو تاملینسون و Amico.

“[Ossoff] توجه بسیاری از برای که کنگره مسابقه منطقه. اما واقعیت این است که شما می دانم که او هنوز هم از ساخت نام شناسایی در خارج از مترو آتلانتا” Gillespie گفت.

گرجستان تنها دولت در این کشور برای برگزاری دو انتخابات سنا در این سال است. ویژه انتخابات برگزار خواهد شد و در کنار Perdue مسابقه این ماه نوامبر با توجه به بازنشستگی سن. جانی Isakson در پایان 2019.

پردو در حال اجرا است به عنوان یک وقت با هیچ رقیب جمهوری خواه در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>