گرجستان آغاز به بازگشایی آن, اقتصاد, بلند کردن برخی از Coronavirus بحران محدودیت

به روز شده در 7:28 p. m. ET

با استناد به رئيس جمهور تهمت دستورالعمل برای باز کردن امریکا دوباره منتشر شده در هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد در یک کنفرانس خبری دوشنبه مراحل بازگشایی گرجستان اقتصاد شروع این جمعه.

بزرگنمایی این تصویر

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (مرکز) تورهای موقت بیمارستان در آتلانتا هفته گذشته است. روز دوشنبه اعلام کرد که اولین گام برای بازگشایی دولت در اقتصاد آغاز روز جمعه است. رون هریس/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رون هریس/AP

کمپ گفت: “مساعد داده های پیشرفته تست و تایید از ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای” انگیزه او را برای بازگشایی برخی از کسب و کار در هفته آینده. گرجستان در مسیر رسیدن به فاز 1 و معیارهای توصیه شده توسط کاخ سفید را coronavirus نیروی کار با توجه به فرماندار. کمپ ذکر شده وزارت بهداشت گزارش می دهد که اتاق اورژانس از مردم با علائم شبه آنفولانزا در حال کاهش است و مستند COVID-19 موارد پهن.

کارکنان در “سالن بولینگ کوچه های بدن, استودیو هنر” و همچنین “barbers, زیبایی مو, طراحان, مراقبت از ناخن هنرمندان estheticians مربوطه خود را مدارس و درمانگران ماساژ” را مجاز به بازگشت به کار در روز جمعه خواهد شد اما باید به کار تحت محدودیت.

شرایط اجباری در محل کار عبارتند از: اجتماعی فاصله های پیشرفته شستشو غربالگری کارگران برای تب و بیماری تنفسی پوشیدن دستکش و ماسک صورت مناسب حرکت در محل کار 6 فوت از هم جدا متناوب کار شیفت و در صورت امکان teleworking.

این خاص کسب و کار کمپ گفت: نتوانسته اند به “انجام عملیات پایه” مانند موجودی و حقوق و دستمزد بر خلاف دیگران.

دوشنبه, آوریل 27 نشسته تئاتر خصوصی و باشگاه های اجتماعی را مجاز به بازگشایی “موضوع خاص اجتماعی فاصله و حفظ الصحه حکم” با توجه به فرماندار. جزئیات بیشتر در مورد کسانی که حکم منتشر خواهد شد در روزهای آینده.

کمپ گفت: در یک صدای جیر جیر که میله, کاباره ها, پارک های تفریحی و سالن های عملکرد خود ادامه خواهد داد به ماندن بسته تحت پناهگاه در محل سفارشات.

با توجه به گرجستان وزارت بهداشت داده 60 نفر از این ویروس بیش از آخر هفته گذشته. برای بسیاری از ساکنان گرجستان دولت سرپناه در محل سفارشات به پایان می رسد در 30 آوریل.

در علاوه بر این به گرجستان سفارشات فرمانداران ایالت تنسی و پنسیلوانیا دوشنبه اعلام کرد یک شل شدن دولت محدودیت نیز هست.

تنسی در خانه بماند منقضی خواهد شد در آوریل 30, رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد. خود دولت آغاز خواهد شد “مرحله به مرحله بازگشایی” در هفته آینده, پس از استناد به دولت 17 روز متوالی از “تنها تک رقمی افزایش در تعداد موارد است.”

“اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار در سال 89 از تنسی 95 شهرستان اجازه خواهد داشت تا دوباره باز آوریل 1 با برخی از میله میله برای بازگشایی, مارس 27” دولت اعلام کرد.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات امضا فرمان اجرایی گسترش ماندن در خانه سفارش در دولت خود را بیش از یک هفته است. قبلی سفارش مجموعه به پایان می رسد در 30 آوریل.

اما شروع در 12:01 a. m. on May 8, برخی از بخش های اقتصادی کشور خواهد بود و مجاز به ادامه مهمترین پروژه های ساخت و ساز در سراسر کشور. سفارش خود را نیز اجازه می دهد تا برای فروش آنلاین وسایل نقلیه و ساکنان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا شراب و روح خرید در منظقه خاص دولت liquor control board مکان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>