گرجستان 2 دولت برای به تعویق انداختن pres. مقدماتی بیش ویروس

آتلانتا – گرجستان مارس 24 انتخابات مقدماتی شده اند به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است به دلیل ترس بیش از کروناویروس جدید, دولت, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان روز شنبه اعلام کرد یک روز پس از لوئیزیانا نیز تحت فشار قرار دادند پشت آن شرکت کنند ،

در شخص اولیه رای گیری آغاز شد که ایالت 2 مارس متوقف خواهد شد و این انتخابات خواهد شد نقل مکان کرد به مارس 19, زمانی که گرجستان دیگر 2020 اولیه انتخابات برگزار می شود, گرجستان, وزیر امور خارجه, براد Raffensperger در بیانیه ای گفت.

علاوه بر امنیت عمومی که یکی از بزرگترین ملاحظات بود که خطر ویروس های مطرح شده به نظرسنجی کارگران که اغلب مسن, انتخابات, مقامات گفت.

“حوادث به سرعت در حال حرکت و بالاترین اولویت حفاظت از سلامت نظر سنجی ما کارگران و جامعه در بزرگ” Raffensperger گفت.

این اقدام به دنبال کالیفرنیا ، برایان کمپ امضا اضطراری اعلام می کند که گوشی جارو قدرت به مبارزه COVID-19. در سخنرانی روز شنبه فرماندار تمدید یک تماس برای مکان عبادت مدارس و دیگران را در نظر بگیرید لغو اجتماعات بزرگ به عنوان موارد در دولت افزایش یابد.

روز جمعه لوئیزیانا شد اولین دولت برای به تعویق انداختن آن انتخابات مقدماتی با توجه به این ویروس است.

همانطور که از شنبه این ویروس تا به حال آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5,800. مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و به 51 و عفونت بالغ بیش از 2100 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ممنوعیت سفر از اروپا با اضافه کردن بریتانیا و ایرلند به لیست.

گرجستان گزارش 66 تایید موارد با متمرکز در اطراف مترو آتلانتا. یک مرگ در کشور شده است نسبت به این ویروس است.

تنها یک نامزد در جمهوریخواه انتخابات در گرجستان برای ریاست جمهوری اولیه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراتیک مسابقه شده است محدود به دو مرد matchup بین معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. بایدن شده است ضرب و شتم ساندرز در میان کلید جمعیت در گرجستان دموکراتیک سیاست مانند آمریکایی های آفریقایی تبار و حومه رای دهندگان و تایید شده توسط کشت از دولت و مقامات محلی است.

Raffensperger دفتر گفت که تصمیم برای به تعویق انداختن انتخابات ساخته شده بود در مشورت با دولت دموکرات و جمهوری خواه ،

“اولویت ما این است که برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه گرجی ها و به اطمینان حاصل شود که مردم به عنوان بسیاری که ممکن است یک فرصت برای رای دادن” دولت سن. Nikema ویلیامز صندلی از حزب دموکرات گرجستان گفت: با توجه به این بیانیه. “ادامه در شخص رای گیری می تواند سازش هر دو اهداف است.”

تمام آرا در حال حاضر بازیگران از جمله حضوری و غیابی خواهد بود شمارش بیانیه می گوید. به عنوان روز پنج 224,000 رای دهندگان در حال حاضر بازیگران رای اولیه با توجه به خبر مربوط به انتخابات پژوهش است.

تاخیر انتخابات است و آخرین در یک لیست طولانی از اختلال در زندگی عادی این ویروس ایجاد می شود.

مدارس پوشش اکثر گرجستان 1.8 میلیون دانش آموزان مدرسه اعلام کرده اند بسته شدن. در میان بسیاری از حوادث به تعویق افتاده و یا لغو در حال NCAA چهار نهایی مسابقات بسکتبال در آتلانتا ساوانا روز سنت پاتریک رژه و استادان مسابقات گلف در آگوستا.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet