جورج فلوید که مرگ مشتعل عدالت اجتماعی جنبش به خاک سپرده شود در هوستون

بزرگنمایی این تصویر

یک زن متوقف می شود به عکس یادبود جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا در روز سه شنبه در هوستون. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اریک گی/AP

جورج فلوید که قتل توسط پلیس, الهام روز از تظاهرات در آمریکا و در سراسر جهان خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس خواهد بود گذاشته و به استراحت در روز سه شنبه در زادگاه خود هوستون.

سیاه و سفید مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در مه 25. یک ویدئو گرفته شده توسط یک تماشاچی نشان داد فلوید شفاعت هوا و تماس را برای مادر خود را.

فلوید بود که 46 سال پیر زمانی که او کشته خواهد شد و در حال حاضر خاک سپرده شد و در کنار مادر خود را.

خانواده اش در مراسم تشییع جنازه خدمات تنظیم شده است برای شروع در ساعت 11 صبح به وقت محلی در چشمه ستایش کلیسا. این شرح روز از خاطرات به خود جلب کرد که هزاران نفر از عزاداران از جمله یکی در هوستون در روز دوشنبه در نزدیکی زادگاه خود در کارولینای شمالی بیش از آخر هفته و در یک هفته گذشته در مینیاپولیس.

خدمات مراسم تشییع جنازه خواهد بود خصوصی هر چند جریان زندگی می کنند در اینجا در دسترس است.

روز دوشنبه صدها نفر از عزاداران braved درجه حرارت سوزان در هوستون برای ادای احترام خود را به فلوید که وضع در باز طلا-رنگی تابوت. بسیاری از عینک تی شرت که گفت: “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم.”

بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن پوشش صورت و دستکش قبل از ورود به کلیسا برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

جو بایدن سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در دیدار با اعضای فلوید ،

بایدن انتظار نمی رود که برای حضور در “خارج از نگرانی خود Secret Service, جزئیات خواهد ایجاد اختلال در” هوستون رسانه های عمومی گزارش شده است.

زیر عمومی یادبود فعال مدنی Rev. Al Sharpton قول داد این راهپیمایی که برگزار شده است در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و سازمان ملل در سراسر جهان از جمله آلمان و انگلستان ادامه خواهد داد.

Sharpton همچنین گفت: فلوید خانواده می پیوندد یک لیست سیاه و سفید دیگر خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده کشته شده توسط پلیس از جمله اریک گارنر در نیویورک و مایکل براون در فرگوسن Mo. هر دو در سال 2014 و Botham ژان در دالاس در سال 2018 است.

Sharpton همچنین ادای احترام به Ahmaud Arbery که کشته شد در Glynn County, Ga., در ماه فوریه است. یکی از سه مرد سفید از قتل او متهم است که یک بازنشسته مامور اجرای قانون.

“می دانم که هیچ یک از اعضای خانواده این خواسته به عنوان یک فعال سیاسی یا یک رهبر” Sharpton گفت.

“آنها شده ایم محوری به نقش آنها برای درخواست. بنابراین ما در حال ایستاده با آنها را به عنوان آنها در حال حاضر تبدیل به خط مقدم از موج جدیدی که من فکر می کنم تغییر خواهد کرد پلیس در آمریکا برای همیشه.”

بزرگنمایی این تصویر

مردم جمع آوری و در سایت که در آن جورج فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس بخش. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

$1 میلیون وثیقه تعیین شده برای درک چوین

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود در این ویدئو با زانو خود را در Floyd گردن به نظر می رسد در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه در مینیاپولیس از طریق لینک ویدئو در روز دوشنبه.

به گزارش NPR یک قاضی تعیین وثیقه در $1 میلیون دلار با شرایط. این بدان معناست که او واجد شرایط برای نظارت منتشر شد. او همچنین می تواند منتشر شود و بدون شرایط در بالاتر قرار وثیقه مقدار $1.25 میلیون.

چوین است به اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ است.

سه دیگر مینیاپولیس افسران پلیس که مانند چوین بودند خاتمه داده شود و پس از دستگیری فلوید مرگ روبرو هستند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

همچنین در روز دوشنبه آمریکا پرده برداری از قانون جدید است که در صورت تصویب خواهد آوردن اصلاحات گسترده به پلیس در ایالات متحده است.

عدالت در پلیس عمل 2020 بیش از 200 حامیان مالی. در میان اصلاحات این لایحه خواستار شامل منع استفاده از chokeholds ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم در مبارزه با مواد مخدر مربوط به موارد و ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری سوء رفتار با اجرای قانون است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>